Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

$DSC_0126.jpg kızlar bu dünkü testim çooookk silik bir çizgi . Göğüslerim çok şişti. Bekliyorm neler olacak. Ağrım da var kasiklarimda

kızlar sonuç kocamaann negatifff:KK43:(

Uzme kendini canim herseyde bi hayir vardir Rabbim herseyin vaktini en iyi bilendir unutmalalim kizlar hayir zannettigimizde şer, şer zannetigimizde de hayir olabilir biz kullara dusen tam teslimiyettir ve umidimizi asla kaybetmemektir Rabbim zamani geldiginde kucagimizi dolduracaktir eminimmm yeterki rabbim dayanacak sabri versin insaAllah

Slm kızlar ben bu yumurtlama testlerini anlamadım yardımcı olur musunu lütfen araştırdım ama anlamadım... Benim ekim ayı yumurtlama testim koyu çıkmıştı o günde ertesi günde denedik ama hamile değilim:KK43: cnm sıkıldı testi yakaladığım halde neden olmadı diye. Bu test koyu çıkınca yumurtlamış mı oluyorum yani yumurtladığımda test negatif mi pozitif mi çıkarr. Bidee bu yumurtlamakla yumurtlamanın çatlaması farklı bi olaymı?..şimdidedn teşekkürler

Bu prodictor di mi? Benim daha net bir çizgi çıktı bunda ama kan testim negatif çıktı. Adetin başlamadıysa bence hemen kan testi yaptır canım.

Evet canm prodictor. Ben yurtdışındayim burda bayram sadece acil açık. Beklicem adetim gelmezse tekrar test yaparım. Sen regl oldun mu bu arada?

Eki Görüntüle 844792 kızlar bu dünkü testim çooookk silik bir çizgi . Göğüslerim çok şişti. Bekliyorm neler olacak. Ağrım da var kasiklarimda

ben ilk hamileliğimi göğüslerimden anlamıştım çok ince bi sızı vardı ve ayrıca göğüs damarlarım çok belirginleşmişti ve uç kısmı koyulaşıp hassaslaşmıştı. inşallah bebiş geliyodur adet tarihin geçmiş miydi

Slm kızlar ben bu yumurtlama testlerini anlamadım yardımcı olur musunu lütfen araştırdım ama anlamadım... Benim ekim ayı yumurtlama testim koyu çıkmıştı o günde ertesi günde denedik ama hamile değilim:KK43: cnm sıkıldı testi yakaladığım halde neden olmadı diye. Bu test koyu çıkınca yumurtlamış mı oluyorum yani yumurtladığımda test negatif mi pozitif mi çıkarr. Bidee bu yumurtlamakla yumurtlamanın çatlaması farklı bi olaymı?..şimdidedn teşekkürler

Canim ovilasyon testinde t cizgisi c den koyu yada ayni renkte olursa muhtemelen 24-36 saat icinde yumurtan catlicak demektir yani pozitif gecerlidir bide yumurtlama ve yumurtanin catlamasi bence ayni sey ama dr.um bana yumurtlamissin dediginde yumurta olgunlasmis demek istemisdi ama ben catlama olmus sanmistim

Canim benim o testlerde ikinci cizgi yalanci bile olsa insani ne kadar mutlu ediyor dimi ben ikinci cizgiyi belirgin bi sekilde gordum sevincimden agladim sukurler olsun Rabbim bu cizgiyi gordumya simdi adet olsam bile uzulmem artik demistim ve 3 gun sanra benim kirmizilar gelmisti yani diyecegim simdilik bence erken kendini kaptirma yaniltabiliyor testler ama insaAllah haftaya tekrar yaparsin ve gercek pozitifi gorursun canim dualarimdasin

Sen ne diyorsun yaaa hemde nasıllll bi sevinç oluyor zaten bende güvenmiyorum ama o heves varyaaa keşke yapmasaydım aklımdan çıkmıyor zati zırt pırt ikinci çizgi çıkıyor bak edet olayım inanki atıcam labg... marka gebelik testi ama eğer bebiş varsada bu kadar erken gösterdiği için tebrik edeceğim:))) rabbim seninde kalbine göre versin inş.

kızlar bugün 14. gün 2. çizgi silik çıktı 10-11 silik 12-13 koyu 14 silik ne oldu şimdi

Hadi gözün aydın yumoş çatlamış bugünde son rütuşları atın tamam valla kocam bana sapık muamelesi yapıyor artık:))) benim ki gitmeden bugün iş varmı diye soruyor artık:)))

kızlar sonuç kocamaann negatifff:KK43:(

Canım benim yaaa hem adetin geçti hemde çizgi belli oluyor valla ben kesin vardır diyordum seni çok iyi anlıyorum ama ne olursun üzülme hayırlısı olsun fakat hemen söktürücü içme sakın bir müddet daha bekle senin adet düzensizliğin mi varki hemen söktürücü içicem diyosun sakın içme hemen ne olur ne olmaz belkide bebiş vardır?

arkadaşlar merhaba adetime 3 gün kaldı çok gerginim.bu defa adet günüm geçmeden test yapmayacağım.. erken dönemde stres oluyorum. geçen ay kimyasal gebelik yaşadım ve bu defa aynı strese dayanamam..bu ay da gebe değilmişim gibi hissediyorum.rabbim hayırlısını versin hepimiz için

X