Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kızlar dünden beri yumurta akı kıvamındaki akıntım başladı fakat testlerim silik belirgin arası tam koyulaşmaz bende ama yinede burdayım der sorum şu yumurta akıntı geldiği zaman mı çatlıyor yoksa sonramı hadi kızlar cevap bekliyorum.

Benim bildigim sonra catliyor cunku akintiyi ostrojen hormonu seffaf yumurta aki kivamina getiriyorki spermler rahim agzindan rahat gecebilsin ama en yogun oldugu gun catlama oluyor sanirim en azindan o gun iliskiye girilmesi gerektigini biliyorum

kızlar slm.lütfen bana yardımcı olun.adetim 6 gün gecikti.fakat dün akşam üstüne doğru bi kaç damla pembemsi bi kanamam oldu.sonrasında doktorumu aradım hapa devam dedi.(bu arada yumurtalıklarımı çalıştırsın die serephone kullanıyorum.) bende üzüldüm tabi bu ay yine tutturamadık die.ama sonrasında kanamam devam etmedi.bu gün sabahta yok.küçük bi ilçede oturuyorum.kandan bakmıyolar.hastanede sadece idrar testi yapıyolar.onuda zaten ben evde yaptım tabikide tek çizgi çıktı ((
normalde bu gün ilacı kullanmam gerekli ama ya hamileysem die korkuyorum.çünki gebelikte kesinlikle kullanmayın yazıyo.sonrasında ya doeğilsem diorum.bu ayıda kaçırmak istemiyorum.lütfen yardımcı olun bu şekilde olar varmı aranızda.netten araştırdım yerleşme kanı olabilir dio.ama benim idrarda çıkmadı.zaten gebelik içinde hiç belirtim yok çok kafam karışık....

A.s yagmur benim bildigim serephone adetliyken iciliyor ama senin 6 gunun gecmis nasil ilaca devam diyebildi dr.un bence ilaci kullanmak icin adetini bekle bide 3 aydan fazla kullanmayin yaziyor recetesinde bilgin olsun

Merkeze gidip kan tahlili yaptırma imkanınız yok mu her zaman idrar testi dogru sonuç vermeyebilir

Akıntıdan önce catlıyor akıntı gelınce çatlama habercisi diye biliyorum bende

Ben olsam içmezdim ilacı beklerdim biraz daha.

A.s yagmur benim bildigim serephone adetliyken iciliyor ama senin 6 gunun gecmis nasil ilaca devam diyebildi dr.un bence ilaci kullanmak icin adetini bekle bide 3 aydan fazla kullanmayin yaziyor recetesinde bilgin olsun

evet canım biliyorum benim bu ay 3. ayım olucak ilacı kullanmaya başlıyalı.doktorumu aradığımda bi kaç damla kanamam vardı.yeni başlıyo sandım.zatende o yüzden aradım oda ilaca devam dedi.aay çok korkuyorum ya.adetim 6 gün geçti.

canım kasık ağrısı oluyo çatlama olurken birde dediğin gibi akıntı oluyo.yani sende çatlama olmuş.

Cnm mutlaka kan testi yaptir

Canlar cevaplarınız için hepinize çok tşk ederim ben yumurtamın çatladığını baş ağrımdan akıntımdan ve şişkinliğimden anlıyorum cuma günü akıntım başladı dünde devam etti bugün bişey yok sanırım bitti testler bozuk diycem eee onu geçen ayda kullandım fazla almıştım o zaman geçen ay kırmızı çizgiyi görmezdim valla 3 gün değerlendirildi bittim ben olsa olur yada başka bi ihtimal daha var yumurtalarım yeterli olgunluğa gelmedi bekliycem ve görcez 3 testim daha var onlarıda yapıcam gerisi allah kerim.

hakkında hayırlısı olsun canım Allah herkesin gönlüne göre versin

hakkında hayırlısı olsun canım Allah herkesin gönlüne göre versin

Tşk ederim tatlım amin allah hepimizin gönlüne göre versin inş ama bir ayımız diğer aya uymuyor herşeyy aklıma geliyor acaba düşükten dolayımı oldu??? geçen ay 10.ve11. günlerdeoldu yumurtlama bu ay 13. gün oldu çok az koyulaştı ama dikkatimi şu çekti canım c çizgiside tam koyu değil hani normalde o koyu olur yaaa çok şüpheliyim ben ama takmıycam şunu anladım nasipte varsa olacak yoksada zamanı gelince olcak en iyisi batı beklemek:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…