Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canim benim dr.um banada hergun dedi ama ben hic bi zaman uygulamadim cunku hergun olunca sperm kalitesi ciddi anlamda dusuyor bence en guzeli gun asiri nasilsa sperm kaliteliyse 3 veya 4 gun yasaya biliyor zaten hergun niyetlensem benim herif evden kacar bi daha eve gelmez:))[/

Bir dahaki ay öyle denerim:)

Canim benim dr.um banada hergun dedi ama ben hic bi zaman uygulamadim cunku hergun olunca sperm kalitesi ciddi anlamda dusuyor bence en guzeli gun asiri nasilsa sperm kaliteliyse 3 veya 4 gun yasaya biliyor zaten hergun niyetlensem benim herif evden kacar bi daha eve gelmez:))[/

Bir dahaki ay öyle denerim:)

İns. Mutlu sona en kisa zamanda kavusursun

şehir merkezine her gittiğimde birer gebelik testi alıyorum ama daha erken olduğu için yapamadım hiç kafayı yemek bu olsa gerek :KK1:

günaydın arkadaşlar..ovulasyon testim 2 gün üst üste koyu renkti ama kontrol çizgisi kadar koyu değildi.. ya aynı renk yada kontrol çizgisinden daha koyu olmalı diye biliyorum benim olmadı ve bu sabah ikinci çizgi silikleşti acaba yumurtam çatlamadı mı..çok üzüldüm silikleştiğini görünce

günaydın arkadaşlar..ovulasyon testim 2 gün üst üste koyu renkti ama kontrol çizgisi kadar koyu değildi.. ya aynı renk yada kontrol çizgisinden daha koyu olmalı diye biliyorum benim olmadı ve bu sabah ikinci çizgi silikleşti acaba yumurtam çatlamadı mı..çok üzüldüm silikleştiğini görünce

Zeynepberay benimki oyle olmadi daha koyu cizgiyi gordum bu ay ama yanlis hatirlamiyorsam dandini arkadasimizin testi senin anlattigin gibi cikmis ve gebe kaldi gerci sonu iyi olmadi bebis dustu ama sonucta catlama oldu ins. seninde olmustur sikma canini

kızlar bugün adetimin 9. günü dün test yaptım 6. gün test yaptım testte hiç çizgi yoktu dün başka marka test aldım 8. gündü tek çizgi çıktı, bugün 9. gün akşama tekrar yapayım mı yoksa yarın mı yapayım bilemedim...

kızlar testi ilk 9. gün yaptım, ikinci çizgi silik çıktı.10.gün koyuydu. 11. gün ise yok oldu. biz de 9. gün ve 11. gün ilişki oldu. yumurtlama olmuş mudur ki? bir de daha adetime 13 gün kala göğüslerde hassasiyet başladı.
ve kasıklarımda ara ara sancı var. bu belirtiler çok erken değil mi? geçen aylarda da göğüslerim bu kadar erken ağrımaya ve şişmeye başlamıştı.
psikolojik midir nedir ya yoksa bu ya da bu olmadı acaba.
Beklemek zor daha 8 gün var...

bişey sorucam kızlar ateş ölçmeye adetinizn ilk gününden mi başlıyorsunuz ben hem ovulasyon testi aldım hem de ateşimi de ölçmek istiyorum bakalım paralel mi gidicek gerçi aralık ayındaki adetımden sonra deneyebilicez bebiş şimdiden hazırlık olsun istiyorum inşallah yapabilirim testi verim alabiliriz çok karmaşık hissediyorum:44:

Zeynepberay benimki oyle olmadi daha koyu cizgiyi gordum bu ay ama yanlis hatirlamiyorsam dandini arkadasimizin testi senin anlattigin gibi cikmis ve gebe kaldi gerci sonu iyi olmadi bebis dustu ama sonucta catlama oldu ins. seninde olmustur sikma canini

inşallah canım sağol cevap verdiğin için..hayırlısıyla inşallah allah hepimizin gönlüne göre verir.

X