Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kizlar simdi esim anlatti dun gece ruyasinda iki tane sarisin erkek cocuk ona baba diyormus yani ikiz erkek cocugum oluyormus insaallah olur kizlar Allah'ta biliyorya benim gonlumden oylesi geciyor Rabbime hersey kolay tabi insaallah nasib eder

Ayyy ne güzel inş benimde ikiz oğullarım olur inş çok isterim valla canım inş eşinin gördüğü rüya gerçekleşir.

Canlar geçen ay 9 ve 10.gün yumurtam çatlamıştı bu ay 11.gün ve ovülasyon testi yaptım çizgi silik çıktı vee koçiş nöbetten geldi neyse kahvaltı yaptık:))) tuhaf tuhaf bakıyor bana tabi ben çaktırmıyorum yumurta çatlamamış yaaa:))) işime gelmiyor adam 5 gündür bekliyor ne yapsın ya iş oldumu derseniz oldu acıdım yaw:) kızlar sizler ne yapıyorsunuz bi fikir verin canlarım yaaa???? öncede yapılırsa siperm kalitesi azalıyormuş bide ben oğluşum olsun istiyorum allahın izniyle inş olur bu gidişle prenses mi gelir dersiniz sanki hamile kaldımda:)))) ayyy allahım çokmu şey istiyorum rabbim sağlıklı sıhhatli salih evlatlar versin hepimize.

Canlar geçen ay 9 ve 10.gün yumurtam çatlamıştı bu ay 11.gün ve ovülasyon testi yaptım çizgi silik çıktı vee koçiş nöbetten geldi neyse kahvaltı yaptık:))) tuhaf tuhaf bakıyor bana tabi ben çaktırmıyorum yumurta çatlamamış yaaa:))) işime gelmiyor adam 5 gündür bekliyor ne yapsın ya iş oldumu derseniz oldu acıdım yaw:) kızlar sizler ne yapıyorsunuz bi fikir verin canlarım yaaa???? öncede yapılırsa siperm kalitesi azalıyormuş bide ben oğluşum olsun istiyorum allahın izniyle inş olur bu gidişle prenses mi gelir dersiniz sanki hamile kaldımda:)))) ayyy allahım çokmu şey istiyorum rabbim sağlıklı sıhhatli salih evlatlar versin hepimize.

O sperm kalitesi olayı beni de düşündürüyo yav. Şimdi günaşırı diyorlar ama ben ovulasyon tarihlerinde her gün yapıyorum riske atmak istemediğimden. Bilmiyorum yani böyle olunca sperm kalitesi düşüyor mu hamilelik olanağı azalıyor mu? Öff olmadı bi dahaki ay günaşırı denerim.:KK43:

Tatlim zaten 3 gun yasıyormus spermler ne zman catlayacak yumurtan

O sperm kalitesi olayı beni de düşündürüyo yav. Şimdi günaşırı diyorlar ama ben ovulasyon tarihlerinde her gün yapıyorum riske atmak istemediğimden. Bilmiyorum yani böyle olunca sperm kalitesi düşüyor mu hamilelik olanağı azalıyor mu? Öff olmadı bi dahaki ay günaşırı denerim.:KK43:

Canımcım şimdi bilimsel olarak değilde şöle düşün üst üste ilişki işkence gibi geliyor insana ya onu bırak gün aşırı bile bazen fazla olabiliyor bu yumurtlama işide bi ay diğer aya uymuyorki ama inş sen hamişsindir:)

Canim benim dr.um banada hergun dedi ama ben hic bi zaman uygulamadim cunku hergun olunca sperm kalitesi ciddi anlamda dusuyor bence en guzeli gun asiri nasilsa sperm kaliteliyse 3 veya 4 gun yasaya biliyor zaten hergun niyetlensem benim herif evden kacar bi daha eve gelmez:))

İns. canim cok saol dilerim rabbim herkesin gonlundekini hayirlisiyla verir

Aminnn canımcım benim bir kızım var ne yalan söyleyeyim buda erkek olsun çok isterim yani:) hani ikizde olsa hiç fena olmaz yani:) hamile kaldımda hayal kuruyorum inş bu sefer bebeğim beni bırakmaz sıkı sıkı sarılır bana inş

Kızlar birinizin hayırlı haberini duyayim bari... Az kaldı batlara Rabbim utandirmasin . Kırmızı kartı yicez galiba topluca:))

Kizlar benim bat yarin normalde ama ovu testime gore p.tesi olmasi lazim yumurtlama gunumden beri kasiklarimda agri var normalde bende hic adet belirtisi olmaz yine yok sadece kasik agrisi oda ya usuttum yada beni bi surpriz bekliyor bakalim ne olacak

Aminnn canımcım benim bir kızım var ne yalan söyleyeyim buda erkek olsun çok isterim yani:) hani ikizde olsa hiç fena olmaz yani:) hamile kaldımda hayal kuruyorum inş bu sefer bebeğim beni bırakmaz sıkı sıkı sarılır bana inş

İns hayirlisiyla olur kizin kac yasinda oda tedaviylemi oldu

Benim henuz cocugum yok Allah biliyorya ilk cocugum ikiz erkek olsun cok istiyorum artik hayirliysa Rabbim nasib eder bayramda turbe turbe dolastim adaklar adadik bakalim beklemedeyim insaAllah bebegim yakinda gelecek kizlar hissediyorum

bende bir kızım olmasını çok istiyorum ilki oğlan benim de .kız bebek için sanırım yumurtlama gününe kadar gün aşırı ilişki gerekiyor.cunku y kromozom daha hızlıymış.o yuzden bu shettles metodunu deneyecem bi de çin takvimini göz önüne alıcam ilkinde tutmuştu tabi Allah hayırlı saglıklı evlat versin herşeyden önce

İns hayirlisiyla olur kizin kac yasinda oda tedaviylemi oldu

5,5 yaşında kızım canım evliliğimin 3.ayda oldu tdavi olamadan yani:) aslında şimdide tedavi olmuyorum adet zamanımda minik kistler çıkıyormuş dr söledi normalde olabiliyormuş dedi onun için 3 ay doğum k h kullandım ben ama onları incir havuç kürüyle attım bence şimdi çok şükür yok biliyorsundur geçen bi düşük yaptım hayırlısı diyorum inş bu ay gelir bebeklerimiz:)

bende bir kızım olmasını çok istiyorum ilki oğlan benim de .kız bebek için sanırım yumurtlama gününe kadar gün aşırı ilişki gerekiyor.cunku y kromozom daha hızlıymış.o yuzden bu shettles metodunu deneyecem bi de çin takvimini göz önüne alıcam ilkinde tutmuştu tabi Allah hayırlı saglıklı evlat versin herşeyden önce

İnş seninde bir kızın olur canım:)

5,5 yaşında kızım canım evliliğimin 3.ayda oldu tdavi olamadan yani:) aslında şimdide tedavi olmuyorum adet zamanımda minik kistler çıkıyormuş dr söledi normalde olabiliyormuş dedi onun için 3 ay doğum k h kullandım ben ama onları incir havuç kürüyle attım bence şimdi çok şükür yok biliyorsundur geçen bi düşük yaptım hayırlısı diyorum inş bu ay gelir bebeklerimiz:)

Amin canim insaallah gelir tez zamanda Rabbim fazla aratmasin

Allah cocuklarinizi bagislasin ins. hayirli uzun omurlu olsunlar beklediginiz bebislerinizde fazla bekletmesin ins kizlar

X