Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Bende oyle oldugunu okumustum ama emin olamadim bakalim dogrumu bu ay anlicam o zaman bata 4 gun var bakalim ne olacak

Ben de bekliyorum bakalim dogru mu yazan. Ovulasyon gununu dahil edersek bu gun regl olmam gerekirdi ama hala olmadim. Dahil etmezsek yarin olmam lazim.

Bu arada hala hamilelik testi yapamadim. Sabah alacak vaktim yoktu.Cumartesiye kadar bekliycem. Aksam da gec kaldim. Dunku leke bu gun sivi sekilde devam etti az bisey. Ustune gorme gecikneden 10 gun sobra falan oluyormus degil mi. Bu kadar erken olmuyor sanirim.

Lekelenmen cok mu geliyor bu ustune gorme olamaz bence bildigim ustune gorme normal adet gununde yada bi kac gun sonrasinda oluyor yerlesme kanamasida yumurtladiktan 1 hafta sonra oluyor seninki yumurtladiktan kac gun sonra geldi

Lekelenmen cok mu geliyor bu ustune gorme olamaz bence bildigim ustune gorme normal adet gununde yada bi kac gun sonrasinda oluyor yerlesme kanamasida yumurtladiktan 1 hafta sonra oluyor seninki yumurtladiktan kac gun sonra geldi

Ya bana da öyle geldi. yumurtladıktan 13 gün sonra geldi. Dün sadece tuvalet kağıdında gördüm. Bugün öğleden önce iç çamaşırımda lekelenme oldu. daha da olmadı.

Kizlar simdi esim anlatti dun gece ruyasinda iki tane sarisin erkek cocuk ona baba diyormus yani ikiz erkek cocugum oluyormus insaallah olur kizlar Allah'ta biliyorya benim gonlumden oylesi geciyor Rabbime hersey kolay tabi insaallah nasib eder

merhaba laboquıck marka ovulasyon testı kullanan var mı memnun musunuz yenı sıparıs verdım ınsallah ıyıdır karasızda kaldım bıraz :26: tesekkurler

merhaba laboquıck marka ovulasyon testı kullanan var mı memnun musunuz yenı sıparıs verdım ınsallah ıyıdır karasızda kaldım bıraz :26: tesekkurler

Mrb canim ben kullaniyorum ilk kullandigimda bozuk zannettim yorumlamakta zorlandim ama su an kullaniyorum memnunum biterse tekrar almayi dusunuyorum umarim gerek kalmaz ama

Ya bana da öyle geldi. yumurtladıktan 13 gün sonra geldi. Dün sadece tuvalet kağıdında gördüm. Bugün öğleden önce iç çamaşırımda lekelenme oldu. daha da olmadı.

Valla umut verici bi durum insaallah bebisin sebep olmustur lekelenmeye hayirli haberlerini bekliyoruz

Mrb canim ben kullaniyorum ilk kullandigimda bozuk zannettim yorumlamakta zorlandim ama su an kullaniyorum memnunum biterse tekrar almayi dusunuyorum umarim gerek kalmaz ama

ben romatoid artrit hastasıyım su an ılacları kestı DR 3 ay sonra denemeye baslayacagız.ilk çocugumuzda tüp bebekti bunu normal yollardan düşünüyoruz her bi taraftan sorunumuz var ama bakalım hayırlısı artık inşallah faydasını görebilirim ben de

Son düzenleme:
Canım ne durumdasın? Zaman azalıyor. :)

Bacım ne desem yalan olur valla. Bugün fazla aklıma gelmedi bu konu fazla düşünmemeye çalışıyorum kocam da söyleyince kızıyor. Hafif sancılar oluyor . Göğüslerimde hiç bir belirti yok arada mincikliyorum gayet normal. Adet öncesi bende biraz sivilce çıkar onlar çıktı biraz erken ama cene bölgemde yoğunlaştı. Daha bata 5 günüm var... Allah yardımcımız olsun. Sen be durumdasın.

Ben de aynı durumdayım. Bugün ovu testi yaptım silik çizgi çıktı Umudum azaldı biraz. Hiçbir belirti de yok

Ben de aynı durumdayım. Bugün ovu testi yaptım silik çizgi çıktı Umudum azaldı biraz. Hiçbir belirti de yok

Haşırtlattik bu ay galiba genede bekleyelim... Ya kızlar benim kocam geçen bi laf etti gulsemmi aglasammi bilemedim. Biz o kadar uğrasiyoruz , insanlar tecavüze uğrayıp hemen nasıl hamile kalıyor dedi. Hey yarabbim...

kızlar benim ovulasyon testlerimde 11. ve 12. günler ikinci çizgi bayağı silikti, 13. ve 14. günlerde bayağı koyulaştı ama yinede iki çizgi aynı koyulukta değildi, 15. gün sabahı ise ikisi aynı koyulukta gördüm ve sonrasında ilişki oldu ama o günün akşamına tekrar test yaptığımda ikinci çizgi bayağı silikleşmişti.. yani sabahına çift çizgiyi görüp akşamına nasıl hemen silikleşir yaa:18:

benimde aynıydı.normal.

İnsaallah canim amiin

Koyu cizgiyi gordugunde sabah ilk idrarlami yaptin testi

Kimse yokmu ne bu gun nerelerdesiniz kizlar yoksa hepiniz hamis kalip burayi terkmi ettiniz

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…