Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Sormaya yaa..nasil teselli olcam.7 gun:KK43:(bende 100 tane ovu testi 100 tanede gebelik testi var ne olur ne olmaz diye almistim:))))))internetten ebay den aldim baktim cok ucuz..aldim:))))))2 tanede ozel.erken gbelk testi var yaaaa:)))))esumden sakliyorum hepsini sok olmasin die:))))ozaman ben carsanbadan basliyayim yapmaya..hakkimizdan hayirlisi insallah..

Az kaldi dayan uc Gun sonra yaptikca rahatlarsin;-))) bende öyle oldu valla

Kizlar ben bu gun yumurtladim galiba dun ovu testimin en koyu gunuydu bu gun birden siliklesti ve kasiklarimda agri ama malesef esim bu gece evde degil kismet artik

Kizlar ben bu gun yumurtladim galiba dun ovu testimin en koyu gunuydu bu gun birden siliklesti ve kasiklarimda agri ama malesef esim bu gece evde degil kismet artik

Canım hakkında hayırlısı olsun eğer esin sabah geliyorsa değerlendir sonuçta yumurta 24 ve 36 saat arasında çatlıyormuş..

Bir saat sonra randevum var ultrason icin;-))))) insallah goruruz..cok heycanliyim;-)))))))))) ve korkuyorum doktordan;-))

Sagol canim...doktora gittim erkenden..ultrasona cagirdilar hemen:-))) hamileyim;-))) dualarin icin Allah razi olsun canim Allah Sana ve isteyen herkese nasip etsin...

Ayy canım benim nasıl sevindim Allah seni inandirsn sanki ben hamileyim . Nolur dua et rabbim bize de yasatsin bu duyguyu. Allahim bebegini eline almayı nasip etsin. Tüm bildiklerini paylaş nqsip olursa tutturmak istiyorum bu ay bende. Öperim seni canmmm

Amin bacım :) batim 30 unda . Ya sabah yapmak daha iyi diolar doğru mu ?

Kiz bak sana ne anlaticam..:)simdi ben gecen ay yumurtladiktan sonraki gunler ovu testi siliklesti.buda normal haliyle..dedim birde sabah idrariyla yapayim bakalim.onda nasil cikicak die..oda silikti...simdi bu ay yumurtlama gunumden bu yana hep koyu cift cizgi sabah idrariylada yaptim oda net iki czgi..yani ben bu ay yumurta manyagi oldum:))))ya gebelik ya kist.yada bu ay uyguladigim sogan kurunden dolayi diyorum..bakalim..batim pazara..gelirse iltrasyona gidicem zaten...ve gebelik icin ilk sabah iltrari olmasi sonuc icin daha iyi..ovu testide.kimi marka sabah iltrariyla yapiniz diyor kimiside..sabah iltrarindan sonra.2 veya 4 saat arasi sivi tuketmeden bekleyip oyle uygulayiniz diyor..benimki sabah iltrariyla uygulamayiniz diyor..ama.ben onu dinlemiyom hepsiylede yapiyorum takip amacli:))))))heee

Sagol canim...doktora gittim erkenden..ultrasona cagirdilar hemen:-))) hamileyim;-))) dualarin icin Allah razi olsun canim Allah Sana ve isteyen herkese nasip etsin...

Ayy canim hayirli olsun cok sevindim gerci ben yazdiklarindan dolayi emindim hamile olduguna Allah tamamina erdirsin kucagina almayida nasip etsin HAYİRLİ ve saglikli bir evlat olur insaAllah

Az kaldi dayan uc Gun sonra yaptikca rahatlarsin;-))) bende öyle oldu valla

Insallah senin aldigin sonuc gibi bende alirim.once silik sonra kafa karisikligi sonra doktor iltrasyon derken triinggg hamilesinizz:)))))aayyyy ne guzel olurdu..insallah burdaki butun arkadaslarimizla.oyle oluruz:))

Ayy canim hayirli olsun cok sevindim gerci ben yazdiklarindan dolayi emindim hamile olduguna Allah tamamina erdirsin kucagina almayida nasip etsin HAYİRLİ ve saglikli bir evlat olur insaAllah

Insallah.insallah rabbim manevi murmetini gostersin cumlemize insallah...darisi bizlere insallah..gecen ay emel hamile oldu.bu ay meva.oldu..bugun kimyaci da hamile sanirim gebelik testi silik cikmis:))

Canım hakkında hayırlısı olsun eğer esin sabah geliyorsa değerlendir sonuçta yumurta 24 ve 36 saat arasında çatlıyormuş..

Canim benim esim ancak bu aksam evde olur ama gecen aksam calisma takvimimize uymayip erkenden uyudu cok sinirlendim konusmuyorum suan kendisiyle artik vucutta canli sperm varsa onla idare edecez yoksa vuslat baska bahara ama İnsaAllah seninde evladi olmayan butun ciftlerinde hayirli haberlerini bu ay duyariz Rabbim boynumuzu bukuk kanadimizi kirik kucagimizi bos birakmasin AMİNNN

Kızlar adete yakın ovülasyon testinde herkes mi çift çizgi gördü tek çizgi görüpte hamile olan varmı varsa yazsın lütfen

Arkadaşlar merhaba . Ben siteye yeni katıldım. Ben Dün clear blue ovulasyon testini aldım digital olandan. Dün teste başlama günümdü fakat test negatif gösterdi ama ben işimi şansa bırakmak istemedim ilişkiye girdik eşimle. Bu sabah testi yaptım gülen surat çıktı akşam tekrar ilişkide bulunucaz. Sizce hamile kalma olasıligim nedir? Eşimi iyi besliyorum cevizler incirler... Kendime de dikkat ediyorum ama işim gereği ayakta uzun süre kalıyorum. Allah ın izniyle bebek istiyoruz. Deneyim sahibi arkadaşlar yardımcı olursa cok şvinirim. Teşekkürler...

Kiz bak sana ne anlaticam..:)simdi ben gecen ay yumurtladiktan sonraki gunler ovu testi siliklesti.buda normal haliyle..dedim birde sabah idrariyla yapayim bakalim.onda nasil cikicak die..oda silikti...simdi bu ay yumurtlama gunumden bu yana hep koyu cift cizgi sabah idrariylada yaptim oda net iki czgi..yani ben bu ay yumurta manyagi oldum:))))ya gebelik ya kist.yada bu ay uyguladigim sogan kurunden dolayi diyorum..bakalim..batim pazara..gelirse iltrasyona gidicem zaten...ve gebelik icin ilk sabah iltrari olmasi sonuc icin daha iyi..ovu testide.kimi marka sabah iltrariyla yapiniz diyor kimiside..sabah iltrarindan sonra.2 veya 4 saat arasi sivi tuketmeden bekleyip oyle uygulayiniz diyor..benimki sabah iltrariyla uygulamayiniz diyor..ama.ben onu dinlemiyom hepsiylede yapiyorum takip amacli:))))))heee

Canım bendeki gülen yüz digital sabah yapın dio zaten . Benim ilişkiden sonra cok akio dışarı normal mi? Yarım saat sirt üstü yatiom kalkınca gelio

Hepimize cok tesekkür ederimmm arkadaslar...hepinize nasip olsun insallah bu mübarek gunde duanizi ihmal etmeyin..Doktor bakmadi hemsireler bakcak diye aradilar ama cok erken göremem haftada Gel dedi..hesapladi ve 4+1 hamile oldugumu söyledi..Doktorla gprusurken nasil oldugumu Sordu spor yapiyorsam iyi oldugum surece Devam edebilecegimi söyledi bende hic biseyim yok cok iyiyim dedim...ve ates basti birden Mideme sancilar girdi Bulandi..randevu almak icin öne gectigimde basim feci döndü ve Ben bayildim...su ve cikolata verdiler ne tadini aldim ne mide yanmam gecti..terledim birden su gibi oldum..tansiyonumm düstü..sonra biraz duzelince arabaya bindim eve Geldim...normalmis heralde sizce Normalmi..sabah kendime brokoli ve baska sebzelerden olursan corba yapmistim kremali...esime Ben görmeden atmasini söyledim.. Ekmek Felan yedim ama tadini anlamadim..Doktor seker vermisti ye diye Onunda disari cikinca agzimdan attim..kaldirmadim...Iki Saatte yatiyorum anca kendime Geldim...bunlarin yasarken kanamam olup olmadigina baktim Yoktu...korkutm bise olcak diye..birden kontrolumu kaybettim Resmen.eve geldikten sonra aglamaya basladim..hic bilmedigim seylerdi Bunlar..Normalmi bu yasadiklarim arkadaslar...

Son düzenleme:
X