Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canım testin açıklamasında da yazıyor ilk idrarla test yapmayın diyor en uygun saat 11 -15-17 saatleri ve test yapmadan 3-4 saat önce sıvı tüketimini azaltıcaksın ki test doğru sonuç versin... birde hangi saat yaptıysan hep o saatte yapmaya özen göster

Caydin cevabın için tşk ederim canım biraz baktımda şöyle ki t çizgisininde koyu çıkması için lh ın yükselmesi gerekiyormuş aksine negatif gösterir ama benim zaten yüksekki çift çizgiyi gördüm demekki sabahta netice alınabiliyormuş çünkü ben daha öncedende sabah yapmıştım ve sonuç tek çizgiydi bu sabahta deniyeyim dedim çok az siliklenmeye başlanmış hayırlısı allahtan bakalım:)

arkadaşlar bugün ovulasyon testi siparişi verdim gelicek..ilk kez kullanıcam bilmiorum nasıl olduğunu..ilişkileri hangi günlerde yaşamak gerekio.yardımı olursanız sevinirim..teşekkürler

arkadaşlar bugün ovulasyon testi siparişi verdim gelicek..ilk kez kullanıcam bilmiorum nasıl olduğunu..ilişkileri hangi günlerde yaşamak gerekio.yardımı olursanız sevinirim..teşekkürler

Ben adet bittikten hemen sonrasi Gun basladim yapmaya...t cizgide c cozgisiyle ayni koyulukta hatta t cizgisi c cizgisimden Daha koyu olmali..bu günleri yakaladigin Gun yumurtan 24 -36 saat icinde catlicak demektir.ve hucreler 24 saat yasarlar...yani cift koyu cizgiyky akaladigin gun ver sonrasi uc gun calisman önemli...

yani 3 gün önce 3 gün sonra diye bişe denir ya 3 gün öncesinin bi anlamı yok mu bu durumda..mesela 12 ci gün gördüm diyelim koyu çizgileri,13-14-15 mi önemli değerlendirmeli??

yani 3 gün önce 3 gün sonra diye bişe denir ya 3 gün öncesinin bi anlamı yok mu bu durumda..mesela 12 ci gün gördüm diyelim koyu çizgileri,13-14-15 mi önemli değerlendirmeli??

Cift cizgiyi yakalayana Kadar Gun asiri caslisabilirsin...spermler 24-72 Saatte Kadar yasayabilir diye biliyorum...asagi yukari gunu biliyorsan tabiki degerlendirmen cok güzel olur...

tmm dır..başlıorum bikaç gün sonra gelsin de bi...ne kadar zamandır deniosun canm sen?

Bu ay ilk denedim Ben simdide bekliyorum;-))))

testimi ilk denedin? ya bebiş çalışmaları? benim aşagı yujkarı 4 ay oldu ama günlere cok dikkat etmedim..ağustosta olurdu olsaydı cok sık calıştık..gecen ay nerdeyse ölü zamanlardı hep.bu ay da dedim alayım bakayım..dr a gittim herseyim normal..bişe de yok..kısmet aslında.:)

Testi ilk bu ay denedim...uc Aydir Bebek icin calisiyorduk.ama duzensizdim o yüzden günleri yakalayamadik..bu testi denedim..insallah bu ay güzel bir sonuc Alirim...Allah isteyen herkese nasip etsin,banada))

Testi ilk bu ay denedim...uc Aydir Bebek icin calisiyorduk.ama duzensizdim o yüzden günleri yakalayamadik..bu testi denedim..insallah bu ay güzel bir sonuc Alirim...Allah isteyen herkese nasip etsin,banada))

amin cnm inşallah rabbim dert verip derman aratmasın..bu büyük bi dertse..ondan büyük allah var..olacak inanıyorum ama zamanını bekliyoruzz işte..

Insallah canim yaa....insallah ama beklemek cok zor geliyor 10 Gun var Daha;-))

eminim öledir :)) ama nasipten öte yol gitmio..bi de şöle düşün herseyin hayırlısı olsun..diyelimki cok istedin tam tuttu vebi zaman sonra öldü veya düştü rabbim her zaman hayırlı olanlarla karşılaştırsın.gec olsun güç olmasın..sağlıklı mutlu bi gebelik gecirelim inşallah..

Emelcim mrb nasilsin??kusuruma bakmayin giremedim haber edemedim...benim ozel gunum 3 gun gecikmeden sonra..siddetli agri ve yogun kanamayla geldi ve hastanede yattim.4 gun..bugun kendime gele bildim..doktor gebelik ola bilir ama gebelik kendini sonlandirmis ola bilir dedi..ve iyikide kan testiyle erken ogrenmemisim..ve bu ay tekrara iltrasyona gidicem..rahim filmi icin.kasiklarim cok agriyor veklomen kaliba kist yapti(((((klomen almiyorumve almayida dusunmuyorum artik..cok merak ediyorum..iltrasyonda ne cikacak.acaba insallah kotu bisey cikmaz..((

geçmiş olsun inşalllah kötü bişey yoktur ((

Cok gecmis olsun

Kızlarr belim ağrıyor iki üç gündür psikolojikmidir nedir? karnım öyle şişki acaba hamileliği çok istediğimden mi öffff daha bata çok var hamiş kalanlar hamile kaldığınız ay yumurtalıklarınızda bi hareketlilik hissediyormuıydunuz ben kafayı yedi herhalde:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…