Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kızlar. Dayanamayıp bebetime markalı. Gebelik testiyle test yaptım sonuç negatif ama daha bata 9 gün var gebelik olsa bu kadar belirtiye çıkmazmıydı

Iste bi sabirsiz arkadasimiz Daha...Maalesef henuzz erkenn beklemek zorundayiz Maalesef.....

Evet tatlım günleri sayıyorum resmen artık kk dan başka bir şey yapamaz oldum burada ki hamileyim haberlerini okuyunca kendim olmuş gibi seviniyorum ya bilemiyorum tatlım nasıl geçecek bu günler ALLAHIM bizi de güldürsün o negatifi görünce ağlamamak için zor tuttum kendimi inş. 9 gün sonra gülerim ovulasyon testide yapmıştım sabah yeniden koyulaşıyor gibiydi acaba gebelik testine göre erken bilir mi

Kızlar. Dayanamayıp bebetime markalı. Gebelik testiyle test yaptım sonuç negatif ama daha bata 9 gün var gebelik olsa bu kadar belirtiye çıkmazmıydı

canım o ucuz testler ancak adet günü geçtikten sonra doğru sonucu veriyor seni çok iyi anlıyorum canım dayanamıyor insan ama bekleyeceğiz tatlım

Bende Merak Ediyorum acaba ovu testi erken halber verirmi diye;-))))) negativ yada Pozitif icin erken sikma canimi Ben yaparsam aynii cikar bendede....acaba yapsammi????

Bende Merak Ediyorum acaba ovu testi erken halber verirmi diye;-))))) negativ yada Pozitif icin erken sikma canimi Ben yaparsam aynii cikar bendede....acaba yapsammi????[

Bilmiyorum tatlım insan elinden test Olunca da yapmayınca durmuyor.ovulasyon testim.yeniden koyulaşmaya başladı fakat gebelik testi negatif ama bi sitede okumuştum ovulasyon testi pozitif gebelik negatif olup hamile kalanlar varmış

Bende Merak Ediyorum acaba ovu testi erken halber verirmi diye;-))))) negativ yada Pozitif icin erken sikma canimi Ben yaparsam aynii cikar bendede....acaba yapsammi????[

Bilmiyorum tatlım insan elinden test Olunca da yapmayınca durmuyor.ovulasyon testim.yeniden koyulaşmaya başladı fakat gebelik testi negatif ama bi sitede okumuştum ovulasyon testi pozitif gebelik negatif olup hamile kalanlar varmış

Testier var evde ama nette okumustum..rahime yerlesmesi bi kac Gun aliyorlar kanda hemen belki olabiliyormus ama idrara Iki uc hafta suruyormus.benim Asia cekindigim olursa Pozitif cikar kapilirim bende sonra ya hamile degilsem;-((( senin ovu nun rengi nasil...benimkinden Iki cizgide ayni renkte ama önceki Kadar koyu degil ikisininde rengi acildi...ilk yaptigim gunlerde biri koyu digerinden sickte simdi ikiside ayni ama Beraber aciliyorlar kanka gibi...;-))

Testier var evde ama nette okumustum..rahime yerlesmesi bi kac Gun aliyorlar kanda hemen belki olabiliyormus ama idrara Iki uc hafta suruyormus.benim Asia cekindigim olursa Pozitif cikar kapilirim bende sonra ya hamile degilsem;-((( senin ovu nun rengi nasil...benimkinden Iki cizgide ayni renkte ama önceki Kadar koyu degil ikisininde rengi acildi...ilk yaptigim gunlerde biri koyu digerinden sickte simdi ikiside ayni ama Beraber aciliyorlar kanka gibi...;-))
canım bazıları bata 10 gün kala öğreniyorlarmış ya ondan umutlanmıştım bende tatlım benimde ovulasyon testimin iki çizgisi de açıldı seninki gibi nedeni ne acaba

Bende Merak Ediyorum normalde birisinnnn digerinden Daha silik olmasi gefekmezmi..ben basladigimda öyledir Silikti yani sonradan Koyulasti..

canım bazıları bata 10 gün kala öğreniyorlarmış ya ondan umutlanmıştım bende tatlım benimde ovulasyon testimin iki çizgisi de açıldı seninki gibi nedeni ne acaba

Bende Merak Ediyorum normalde birisinnnn digerinden Daha silik olmasi gefekmezmi..ben basladigimda öyledir Silikti yani sonradan Koyulasti..

Bu benim ovulasyon testim bugünküne tatlım sanki yeniden koyulaşmaya başlamış gibi geldi tatlım bans

Eklentiler

• $DSC_0350.jpg
    $DSC_0350.jpg
    27,7 KB · Görüntüleme: 42
$image.jpg

Asagida t yukarisi c

Benimkinde bu pik olali uc Gun oluyor...anlam veremedim..ikisi neden ayni....

Son düzenleme:
Daha 11 Gun var canim ya....pazar gunu pik oldu belkide Hala yumurtammi catladi nedir anlamadim...

Olabilir canım o gün yumyum olmuş olabilir eğer o günleri.değerlendirdiyseniz belki tutmuştur o yüzden de böyle çıkabilir testin beklemek çok zor anlıyorum canım seni benimde 9 gün var 12 dj sonra.8 kalcak bakalım:18:

Slm kızlar bişey sorucam ben dün sabah ilk idrarla ovü testi yaptım iki çizgide hemen hemen aynı koyuluktaydı bugün yani şimdide bir tane yaptım o düne göre biraz daha açık renkteydi niye sabah test yapmayın diyolar bilgisi olan varsa yazarsa sevinirim ha dün bide gece yapayım dedim tabi nerdeyse iki litre su içmiştim afedersiniz idrar su gibiydi ondada tam aynı olmasada ikinci çizgi vardı tabi biz çalışmamızı yaptık:)

X