Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

canım gebelik testi yaptım negatif ovulasyon testi vardı onu yaptım t çizgisi silik cıktı.doktora gitmek için beklesemmi biraz daha

himmmm. cok sivi tukettiysen ondan cikmaz ovulasyon testinde. belki gebelkk testi icin de erken.
kanda kesin cikar ama bekle derim cnm. once idrar testin pozitif olsun. kendine eziyet ettirme sakin.

valla tatlim. biraktim tum yontemleri. gun asiri iliskiue devam. belki boyle tutar dedim. umut iste. 8 eylul yeni bat. insallah hayirli bir bat olur benim icin )

anladım canım herseyin hayırlısı dedigin gibi belki böyle tutar cok istedigin seyler olmaz bazen ama sabır bat tarihinde iyi haberlerini alırız inş.bazen herseyi akışına bırakmak lazım

Merhaba kızlar.. Birşey sormak istiyorum bu yumurtlama testlerini hergün aynı saattemi yapmamız gerekiyor?? Ben çalışıyorum genelde akşam 7'de yapıyorum ama bugün başka biryere gideceğim için işyerinde yapıcam ama erken yapmış olucam.. Acaba fark edermi???

Canım hiç ilgilenemedim yazılanları tek yük okuyabildim sen nasılsın hepimize yardım ettin hakkını helal et,sende durumlar nasıl devam ediyomusun ovu testlerine

Ne demek canım, helal olsun, sen de helal et
Ben ovu testlerine ve ateş takibime devam ediyorum, dün çatladım 13. günümde.
Bugün çatlama sonrası 1. günümdeyim, yani DPO 1 deyim

phia eylül 1 de geliyorsun sende bende dün geldim.bat 20 agustos benim bakalım şimdilik bişey olmadı testte yapmadım daha sende ne var ne yook

Canım, inşallah o tarihte aralıksız buradayım, şimdilik ara sıra uğrayabiliyorum ancak
BAT geçmiş senin, hayırlısı olsun inşallah be canım, olmadı yine burada beraberce bekleriz yeni BAT'larımızı :13:

Benim BAT 5 Eylül, bakalım, hayırlısı artık.
Bugün ve yarın son çalışmaları yapıp sonrasında akışına bırakacağız.
Ovu testlerim 11'de aynı koyuluk, 12 ve 13 te pik yapmıştı, herhalde 13. gece çatladım, ateş tablomda da belli zaten, bugün de silikleşti zaten.

Bu da benim ateş ve ovu tablom;

My Ovulation Chart

My Ovulation Chart

Canım, inşallah o tarihte aralıksız buradayım, şimdilik ara sıra uğrayabiliyorum ancak
BAT geçmiş senin, hayırlısı olsun inşallah be canım, olmadı yine burada beraberce bekleriz yeni BAT'larımızı :13:

Benim BAT 5 Eylül, bakalım, hayırlısı artık.
Bugün ve yarın son çalışmaları yapıp sonrasında akışına bırakacağız.
Ovu testlerim 11'de aynı koyuluk, 12 ve 13 te pik yapmıştı, herhalde 13. gece çatladım, ateş tablomda da belli zaten, bugün de silikleşti zaten.

Bu da benim ateş ve ovu tablom;

My Ovulation Chart

canım benim allah razı olsun bakalım hayırlısı bakalım dün test yaptım silik cıktı.olmadı beraber bekleriz batları.anladım canım baklalım 5 eylülde olmaz adetin inş güzel haberleri paylasırız beraber cok yardımcı oldun banada sagolasın allah gönlüne göre versin bebeklerimize isim arayacagımız zamanıda paylasırız inş .görüşürürz canım iyi tatiller sana

My Ovulation Chart[/QUOTE]

Arkadaşlar,
Bonie Family Planning aletinin üstte tümden bir siyah parça var. O tümden çıkıyor. Bu siyah parçada 2 bölümden oluşuyor. Biri tek camlı ve göbek görevi görüyor; diğeri vida gibi gözlük camlı gibi....Tek camlı olanın altında kadınlık sembollü sticker vardı. Onu çıkardım. Bu tükürük koyma işlemi hangi yöndeki cama yapılacak? Bu stickerın çıktığı yere mi? Çünkü çevirmeli vida gibi olanı çevirinde pek gözükmüyor.

kızlar slm nasılsınz uzun zamandır giremiyorum phiacım sen nasılsın yenihabeler varmı.. ben bu ay aşılama için ilaç kullanıyorum küçük yumurtalarımda sonradan çatlar herhalde onlar içinde ovu testi kullanacam olur mu acaba ki???

kızlar testi 13. yaptım silik çizgi vardı (sabah - aksam)
14.gün yine aynı şekilde
15. gün yine aynı hep silik çizgi
oysaki 28 günde bir hastalanıyorum
hiç birşey anlamadım
şimdi yumurtlamam geçti mi?
geçmedi mi?

yumurtlama tarihim geçmiş alsa hemen tek çizgiye düşer mi?

Cnm testi nasil yapiyorsun.benimde oyle oluyordu bir arkadas sagolsun tavsiyede bulundu.oglen 1 den sonra sadece saat 2 de vc ye git.ondan sonra sivi alma saat 5 e kadar 5 te testi yap hergun ayni sekilde yap.ilk defa 15.gun cok koyu iki cizgi cikti bende 28 gunde oluyorum

Arkadaşlar ilk defa dün yaptım testi belli belirsiz silik bir çizgi vardı bugün yaptığımda silikti ama düne göre daha belirgin.bu çizginin giderek koyulaşması bişey ifade ediyomu??? Hani yumurtlama döneminin yaklaşması gibi..

tahminin dogru cnm. giderek koyulasmasi yumurtlamaya dogru yaklastigini gosterir. artik gun asiri calismaya baslaman iyi olur.

Bugün boş günümüz zaten :)) günaşırı hertürlü devam..Ama koyu çizgiyi görebilecekmiyim diye merak işte

gorursun cnm merak etme. benim 7. gun ilm silik t cikti. gittikce koyulasti. 12. gu pik yapti. yani t c den koyuydu. sonra yine siliklesmeye basladi ve adete kadar da silik t hep vardi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…