Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Vallahi cnm ben bebek calismalarina basladigimdan beri hastalik yakami birakmadi adet duzenim anlattigim gibi şaştı onunla ugrasirken idrar yolllarim iltihaplandi hastanelerde kaldim diyebilirim bu esnada da 7 kilo verdim 53 kiloydum zaten.anlicagin bebis icin cok sey cwktim 5 ay icerisinde.hala tik yok ama rabbim daha kotusunden korusun hepimizi. Bu ay da olmazsa esimi de goturucem muayeneye sonra ne gerekirse iste yaptircam bakalim.doktordan sonra yazarsin.
canım ya allah yardımcın olsun ya 7 kılo vermek hemde 53 ıken oyy yaa baya cektn canım ama rabbım mukafatını verır ıns. en kısa zamanda saglıklı hayırlısıya bır bebeısın olur. tabı canım hernekadar erkekler muayene olmak ıstemeselerde onlarında bızım gıbı muayene olmaları gerekıyor. tamam canım ıns yazarım yarın artk bakalım ne olacak.

HTML:
canım ya allah yardımcın olsun ya 7 kılo vermek hemde 53 ıken oyy yaa baya cektn canım ama rabbım mukafatını verır ıns. en kısa zamanda saglıklı hayırlısıya bır bebeısın olur. tabı canım hernekadar erkekler muayene olmak ıstemeselerde onlarında bızım gıbı muayene olmaları gerekıyor. tamam canım ıns yazarım yarın artk bakalım ne olacak.

Allah razi olsun cnm insallah dualarin kabul olur.rabbim herkesin yüzünü güldürecek insallaah

Canm peki neden olabilir :KK43: saol bu arada..

cnm. hala devam ediyor mu lekeler? istersen bir de idrar testi yap.

bazen kistlerden de kaynakli boyle degisik adet kanamalari olabiliyr. yani tam bilemiyrm. bir dr.a gorun bence.

buarada adetinin 4. gunu kanda cikmadigi icin gebe degilsindir dedim. diyelim adetin 1. gunundeki lekeyi yerlesme lekesi diyelim. eee o zamandan beri betahcg salinmaya basladi ve 4. gun mutlaka kanda cikmaliydi.

Selam arkadaşlar ovülasyon testini gerkese tavsiye ediyorum denememin ikinci ayında hamile kaldım ben Allah herkese nasib etsin :)

Selam arkadaşlar ovülasyon testini gerkese tavsiye ediyorum denememin ikinci ayında hamile kaldım ben Allah herkese nasib etsin :)

Selam gebeligin hayirli olsun cnm allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.peki gerçekten o cizgiyi digerinden koyu gordunmu cnm.sben bir turlu o farki goremedim hep esitmis gibi duruyor:KK50:

kizlar. ben neredeyse 1 yildir ates olcerek yumurtlama zamanimi buluyorum. ve yumurtladiktan 12 gun sonra da adet oluyorum.bunu ön bilgi olarak yaziyorum.

ilk kez gecen ay ovulasyon testi yaptim. hani hep deniyor ve prespektusunde de yaziyor ya pik olduktan 36-48 satt icinde yumurtlarsiniz diye. iste benim oyle olmadi. testin pik yaptigi gun yumurtladim. bunu hem atesten biliyorum hem de tam 12 gun sonra adet oldum.

onun icin iliski icin illa pik olmasini beklemeyin yumurtayi kacirabilirsiniz cunku sperm ancak 10 saatte yumurtaya ulasabiliyor. ayrica iceride sperm olmaliki yumurta atildigi ilk 5 dakika icersinde dollenebilirmis. onun icin de oncesindeki iliskiler cok onemli.

kisacasi, testlerinize dikkat edin t siliktir. gittikce koyulasmaya baslar. iste o koyulasmalar basladiginda mutlaka iliskiye de baslayin ki ne olur olmaz. benim gibi ayni gun de yumurtlayip zamani kacirabilirsiniz. ben yumyum gununu yakaladimda gebe kalamadim. kismet eylule.

slm tatilden sonra geldim okuyayım bi hamile haberlerini canım kısmet artık eylülde olur inş kısmet olmayınca olmuyor işte kim bilirdiki bu kadar erken yumurtlama olsun.

phia eylül 1 de geliyorsun sende bende dün geldim.bat 20 agustos benim bakalım şimdilik bişey olmadı testte yapmadım daha sende ne var ne yook

kızlar sat 16 ağustos 3 gün önce doktora gittiğimde bi kaç tane yumurtam vardı küçük küçük dr klomen verdi kullanıyorum 2 gündür acaba ovulasyon testi yapsam mı:44:

selam gebeligin hayirli olsun cnm allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.peki gerçekten o cizgiyi digerinden koyu gordunmu cnm.sben bir turlu o farki goremedim hep esitmis gibi duruyor:KK50:

koyu olunca mutlaka farkediliyor canım. çok hızlı çıkıyor t çizgisi ve c den koyu çıkıyo benim mosmordu pik yaptığında. C yanında silik kaldı.

Selam gebeligin hayirli olsun cnm allah saglikla kucagina almayi nasip etsin.peki gerçekten o cizgiyi digerinden koyu gordunmu cnm.sben bir turlu o farki goremedim hep esitmis gibi duruyor:KK50:

Ben gün aşırı yapmıştım ovülasyon testini 28 gün sürmüştü en sonuncu adetim adetimin 12.günü yaptım bir test silik cizgi çıktı birde 14.gün yaptım diğer çizgiyle aynı koyuluktaydı nerdeyse eşimle silik çizgi çıktığından irtibaren hergün çalıştık hatta iki kez sabaha karşı çalıştık sabaha karşı yapmak çok faydalı spermler daha hızlı oluyomuş yengemde sabaha karşı yaptığında hamile kalmıştı bir dene istersen :)

Ben gün aşırı yapmıştım ovülasyon testini 28 gün sürmüştü en sonuncu adetim adetimin 12.günü yaptım bir test silik cizgi çıktı birde 14.gün yaptım diğer çizgiyle aynı koyuluktaydı nerdeyse eşimle silik çizgi çıktığından irtibaren hergün çalıştık hatta iki kez sabaha karşı çalıştık sabaha karşı yapmak çok faydalı spermler daha hızlı oluyomuş yengemde sabaha karşı yaptığında hamile kalmıştı bir dene istersen :)

Bende ayni sekilde 28 gunde oluyorum.adetimin 11.gunu basladim teste 12.gun silik cikti 13 14.gunler esit cikti bende bu ay teste basladigim gunden beri hergun calisiyoruz:-) bide sabaha karsi deniyim bari zor olsada uykudan kalkmak :-)

Bende ayni sekilde 28 gunde oluyorum.adetimin 11.gunu basladim teste 12.gun silik cikti 13 14.gunler esit cikti bende bu ay teste basladigim gunden beri hergun calisiyoruz:-) bide sabaha karsi deniyim bari zor olsada uykudan kalkmak :-)

Evet sabah uykulu gözlerle zor oluyor ama buna değer birşey daha önereceğim doktorlar genelde hep gün aşırı ilişki önerirler sperm kalitesi için ama biz her gün çalıştık hatta sabaha karşı yaptıklarımızıda sayarsak günde iki kez olmuş oluyor bence bebek isteyenler hergün yapmayı denesinler ayrıca köylerde herkes hergün yapıyor ama her evin çocuğu var :)

Evet sabah uykulu gözlerle zor oluyor ama buna değer birşey daha önereceğim doktorlar genelde hep gün aşırı ilişki önerirler sperm kalitesi için ama biz her gün çalıştık hatta sabaha karşı yaptıklarımızıda sayarsak günde iki kez olmuş oluyor bence bebek isteyenler hergün yapmayı denesinler ayrıca köylerde herkes hergün yapıyor ama her evin çocuğu var :)

Bencede her gun calismak gerekiyo ama insan cok bunaliyo hergun hergun.ama buna deger insallah bu ay bende guzel bi haber verebilirim.

meyra8 .!.:

ya tatlım çok afedersin bişi sorcam silik gördükten sonra günde double çalıştık demişsin ya o çalışmalara ne zamana kadar dewam etti belli bi süre koydunmu?yoksa adete kadarmı?

ya tatlım çok afedersin bişi sorcam silik gördükten sonra günde double çalıştık demişsin ya o çalışmalara ne zamana kadar dewam etti belli bi süre koydunmu?yoksa adete kadarmı?

Canım ben 5 ağustosta yumurtladım eğer 36 yada 46 saat sonra yumurtam çatladıysa dedim o zamanda şasım vardır diyerek 7 sine kadar çalıştık :)

slm kızlar en son adet tarihim 25 temmuz yumurtlama zamanımda 6 agustos du ve ilişkiden sonra hala akındım var anlamadım neden blen varmı acaba adet tarihimde 20 agustosdu hala olmadım nezaman test yapsam acaba

slm kızlar en son adet tarihim 25 temmuz yumurtlama zamanımda 6 agustos du ve ilişkiden sonra hala akındım var anlamadım neden blen varmı acaba adet tarihimde 20 agustosdu hala olmadım nezaman test yapsam acaba

ben hemen simdi test yapardim cnm.
o akinti gebelik kaynakli olabilir cnm.

X