Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

sorma canim. bu beklemek cok yipratiyr insani. ama yapacak birsey yok. ben de bekliyrm. son 5 gun ama umidim yok benim de

cnm hamile olmadığıma yüzde yüz eminim bu ay başlayacağım zaten benm bir kaç aydır böyle oluyor gecikiyor anlamıyorum neden böyle oluyor offf offf bu ay çalışmalara başlayacağım ama adet olamayınca strese gidiryorum.15 gün önce doktorada gtmiştim hiç bi sorun olmadıını söylemişti acaba kafama çok taktığım içinmi böyle oluyor

Hadi bakalım canım, hakkında hayırlısı olsun, inşallah bebişin bu defa sağlıcakla göbişinde kalır, senin ve hepimizin inşallah

canımmm amin inşallah öyle olur bu ay bizim ayımız olsun :)) hepimizin sevinelim rabbim bu güzel ayda dualarımızı kabul etsin

slm kızlar bugün adetimin 13 günü dün testim pik yapmıştı bugün yine iyi ayrı firmanın testini yaptım yorumlarsanız sevinirim çatladımı acaba düne göre T çizgisi koyulugu azalmış.tskler şimdiden.

canım bende aynı testi kullanıyorum sol resimdeki pembe cubukluyu.yumurtan catlamıs büyük ihtimal cunku cızgi silik cıkmıs tabi daha once ne zaman yaptın yada onları görmediğim için birsey diyemiyorum ama yanındaki resime göre catlamıs diye yorumladım
:) hayırlısı olsun inşallah

DÜN:

aslında onbeşinci günümün fotoğrafı bu yanlış yazmışım..

BUGÜN:

Tekrar koyulaşmaya başladı yani yumurtam tekrarmı çatlayacak anlamadım ben:26:

Son düzenleme:
canım. bugun test yapacaktın. merak ettim sonucu?sen de ovulasyon testi yapmaya devam ediyrdun. senin de benimki gibi oldu mu? acaba bu yöntem işe yarayacak mı dersin? benim 12 de pik. 13/14/15 diye giderek silikleşiyor. ama 18 ve 19 da da yaptım. giderek koyulaşöa var. özellikle bugün. yani bir koyu bir silik çıksa belki ümit etmezdim ama her gün bir önceki günden daha koyu oluyr t.

canım sagol ikiside aynı günün testiydi.sende aynı testi kullandım demişsin.senin yumurtlama zamanın ne zaman oldumu bişeyler.valla ben 5 dk uzandım ilişkiden sonra sonrada hemen duş aldım hayırlısı artık nasipte varsa olur zaten

Canım, bugün benim iki çizgim de aynı çıktı, "H" yani
Ben bunun ardından iftardan sonra kan testine gittim.
Kan testinde bir muamma var, onu anlatayım bak şimdi..
Önce doktora uğramak lazımmış neyse uğradım, dedim bugün ovu sonrası 13. günümdeyim, gebelik testi yaptıracağım.
SAT sordu, 14 Temmuz dedim, daha erken ki ama dedi, ben de dedim ki ben erken yumurtluyorum, hatta yanında önceden gittiğim doktorumun yardımcısı vardı, evet dedi, hoca da erken çağırıyordu ovulasyon takibi yaptığında ..... Hanım'ı dedi, erken yumurtluyor o dedi...
Neyse, çıkmaz ama, yapalım yine de sonra da sonuca göre muayene ederiz dedi...
Neyse işte sonra ben kanı verdim, 1,5 saat sonra çıkar dedi hemşire.
1,5 saat sonra sekretere gittim sonuç almaya, sonuç yok sistemde dedi, laboratuarı aradı, ismimi söyledi, onlar da öyle bir tahlil gelmedi bize dedi, kan alınan yeri aradı, sonra 5 dk. sonra aradı girdiler kanı sisteme ve sonuç 0,1 negatifff

Tamam, negatif kabulümdür ama, 5 dk.da laboratuara kanı gönderip hemen nasıl işleyip sonucu yazdılar bilemiyorum :44::44:
Pek tatmin edici değil bu durum ama hayırlısı...
Bir de bu ovu böyle koyu çıkmazdı hiç bende regl öncesi, normalde de gebe olmayan başka hiç kimsede çıkmaz...
Var bir iş ya hadi hayırlısı...
Ben yine de savunduğum tezin arkasındayım ama canım.
Bak ekliyorum sana ovu testlerimi, ikisi de aynı koşulda (oruçlu halde), yaklaşık aynı zamanda yapılan testler, zaten dünkü olan 23. günü eklemiştim ama, onu da ekliyorum yeniden;

allah allah. cok ilginc yanim bi idrar testi yap bari evde cnm.
ayrica 24. gun t daha koyu. atesin de guzel. bence de poziyif opmaliydi

Oh be Cute'um, geldin sonunda
Sence de bu kan testinde bir gariplik var dimi arkadaşım

valla cnm. korkulu ruya gorup uyandim ) ciddiyim.

bence de tuhaflar. ne halt etmisler anlamadim. mantiken sistemde gozjkmeyen kanin 5 dk icinde hopppp ortaya cikip test bile edilip sonuca da baglanmis. hayrettt... sen kendin hic etst yapmadin mi?dpo +13 de cikmali artik.

Kıyamam sana, hayra çıksın inşallah...
Bu kan testim macerası çok tuhaf hem de

Doktorla aramızda geçenleri de şu topikte yazdım bak oku bi hele, ona da ayrı bir hayret edersin vallaaa
http://www.kadinlarkulubu.com/dokto...rsite-hastanesi-cok-ucuz-64.html#post31473330
İdrarda çıkmadı canım zaten, ama bu ovu erken algılar ve şaşmaz bana göre, hala aynısını söyler, aynısını yazarım...
Bakalım, nolacak... O değil gebelik varsa kan sulandırıcı iğneye başlamam lazım, eğer varsaydı da çıkmadıysa iğneye gecikeceğim yaaa, bayram da girecek araya, offff :18:

senin yazdıklarını 3.. 4 gündür okuyorum gercekten baya bu konularda cok bilgisin masallah bizlerede baya yardımın dokunuyo..bende ovu.testlerinde cift cizgiyi görene kadar ilşki oluyor sanıyordum meger cift cizgiden sonrası daha önemlimiş bilgin için allah razı olsun rabbim gönlüne göre versin insallah..
insallah hamilesindir ki öyle gözüküyo cift cizgi 2 side eşit sekilde besbelli...o dr da var bence bir sıkıntı güzel haberlerini bekliyoruz...
bende dün 21. günümdü ve seninkinden daha koyu bir 2 cizgi gördüm ama orucluyken yaptım belkide ondandır diyede pek üstüne durmadım...bu arada bide 27 günde adet oluyorum...

Son düzenleme:
Kızlar dün kan testi yaptırmıştım hamileymişim çok şükür :)ben gidemedim sonucu eşim aldı doktor değeri çok yüksek ikinci teste gerek yok düşüK bi değeri olsaydı ikinciyi yaptırın derdim demiş. Phia nerdesin napim şimdi yaptırmayımmı

arkadaşlar internette ultra erken gebelik testi satılıyor. ilişkiden 5 gun sonrasına kadar tespit edilen kalem tipi test. kullanan varmı işe yarar mı? %99 doğruluk diyor. ben beklerken piskolojim bozuldu valla daha 7 gun geçti yumurtlamadan sonra.

gerek yok cnmm yaptirma. hatta sen yaz bi degerini buraya.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…