Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

cnm sonucta ikisininde belirgin cizgi olması gerek.

o zaman ben de senden kopya çekeyim hergün çalışayım :))))) :))))

ya benim içim rahat etmedi buğün de çalışacağım belki yumurtalar hala yaşıyordur bugün koyu çizgiyi görmemin dördüncü günü bugün son artık canım inşallah ikimizin de bu ayki çalışmaları bebek haberiyle müjdelenir.Tabi ki bebek isteyen tüm annelerinde.

amin .........

sen artık ovulasyon yapmıyorsun sanırım. ben silikleşmeye başlıyacakmı diye devam ediyorum koyu çıkıyor hep...

yok yapmıyorum iki gün koyu çizgiyi görünce bıraktım yapmayı.Seninki kaç gündür koyu çıkıyor.

ben 4 gündür yapıyorum hiç açık renk çıkmadı. bu iki gündür daha koyu ama yarında bi yapayım bakalım silik çıkacak mı?
seninle bat tarihlerimiz hemen hemen aynı olacak çünkü yakın zamanlarda yumurtladık.

senin 13 günün var bata benim 14. iki hafta bekliyecez bakalım ne olacak..

merhaba kızlar 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum,ilk gün silik çıktı ikinci gün koyu ama ince çizgi bugün ise kontolden daha koyu çıktı dün ve bugünü değerledirdik inş tutar sağ yumurtalığım da bugün çok ağrıdı ve akıntım bayağı oldu,

ayy inşallah ikimizde gebelik testlerinde de çift çizgiyi görürüz çok heyecanlandım sen öyle deyince.

ovulasyon testim bugün daha açık çıktı. dünü değerlendirdik acaba bu gün de çalışsak mı? yoksa yarın mı çalışayım kızlar????????

kızlar bildiğim bir şey var ki bu yumurtlama testi ile yumurtlama gününüzü bir türlü tutturamıyorsanız kasın dğumcunuza gidin, muayene olun, ben bir türlü beceremedim bu testi kullanmayı deyip duruyordum merğerse ben de pko varmış. pko lularda yuymurtalama günü anlaşılmaıyormuş :111:

selam kızlar
uğrayamadım kaç gündür.
çok hastaydım.ağır bir enfeksiyon geçirdim hastanelik oldum.
ovulasyon testleri de çalışmalar da gümledi anlayacağınız(
zaten de adet öncesi ağrılarım da başladı gibi.taaa 8 gün önceden başlıyor malum bende.
sizlerden ne haber.
bilimcim sen nasılsın herşey yolundadır inş.
selcancım breezey cim humuscum.ve diğer arkadaşlar umarım herşey iyidir.
sizde testler ne durumda kızlar

canlarım yumurtlama sonrası akıntı oluyor mu sizde?Ben hatırlamıyorum geçen aylarda yumurtlama dönemimden sonra akıntı oluyor muydu ama bu ay hafif hafif akıntım var.

cok gecmis olsun umutcum. bidaha ki aya insallah calismalara devam edersin.

ben testi iki kere yaptim ilkinde hic bisey cikmadi ikinciside cift cizgiyi gordum. calisma da oldu ama benim pek umudum yok.
ben farkinda olmadan bi enfeksiyon gecirmisim ne ara gecirdiysem artik tuplerimde tikaniklik soz konusu olabilir dedi doktorum.
ama zaten tupbebege sevk ettigi icin simdilik mudahale yapmiycakmis. tupbebek icin ilk gorusmede temmuzun ortasini bulacak gibi.

yani benden taraftanda haberler pek ic acici degil maalesef. Allahtan herseyin hayirlisi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…