Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Merhaba arkadaslar, sizlere birsey danişacagim şimdi ben ovulasyon testi almak istiyorum yalniz hangisini alirsam daha iyi yani bana onerebileceginiz hangisi şimdiden cevap yazacak arkadaslara cok tesekkur ederim.

Busemk ben internetten sipariş verdim. Laboquick 30 lu ovülasyon testi. Eczanelerden aldığım 5li paketler vardı ama onlar daha pahalıya geliyordu. İstersen sende araştır. Çok iyi midir kötü müdür ona birşey diyemem ama, 13. Gün çift çizgiye ulaştmı.
herkes için hayırlısı neyse o olsun İnşallah.

canım onu tam olarak bilemeyiz yumurtlama 10. ve 20.günler arası oluyor normalde tabi geç yumurtlayanlar da var.Ovulasyon testi kullanmadan tam olarak yumurtlayacağın zamanı bilemezsin.Ben bu ay ovulasyon testi kullandım çarşamba ve perşembe koyu çizgiyi gördüm normalde koyu çizgiyi gördükten 36 saat içinde yumurtluyorsun ama benim yine içim rahat etmiyor bugün de çalışma yapacağım.

çok teşekkür ederim.Peki tükürük mü yoksa idrar mı hangisini denedin?

merhaba.......bir şey sormak istiyorum.bende testı yapıyorum yalnız yumurtanın gerceklesecegı gun ikiside aynı anda mı koyu çizgi oluyor .yoksa diğeri sonradan mı koyuluasıyor......ben yaklaşık 2 haftadır yapıyorum hala tek çizgi çıkıyor.....

canım t çizgisi 2-3 dk sonra koyulaşıyor daha kısa da koyulaştığı oluyor.sen adetin kaçıncı günü yapmaya başladın testi ben 10.gün başladım bu ay 14.ve 15.gün koyu çizgi gördün.

canım t çizgisi 2-3 dk sonra koyulaşıyor daha kısa da koyulaştığı oluyor.sen adetin kaçıncı günü yapmaya başladın testi ben 10.gün başladım bu ay 14.ve 15.gün koyu çizgi gördün.

cnm adetım bıttıkten 1-2 gun sonra başladım ama hala tek çizgi.....ben sureklı bakıyorum yanı ılk 5 dk ıcerısınde kı sonuca bakıyorum ama C çizgisi ile T çizgisi aynı koyulukta olmadı henüz ....T çizgisi çok acık kalıyor C ye göre......buna göre daha bekleyecegım.......

cnm adetım bıttıkten 1-2 gun sonra başladım ama hala tek çizgi.....ben sureklı bakıyorum yanı ılk 5 dk ıcerısınde kı sonuca bakıyorum ama C çizgisi ile T çizgisi aynı koyulukta olmadı henüz ....T çizgisi çok acık kalıyor C ye göre......buna göre daha bekleyecegım.......

zaten ilk 5 dakika içinde çıkan sonuçları baz alıyoruz eğer çizgi silik çıkmaya başlamışsa birkaç güne koyulaşacaktır bende de öyle oldu birden öyle bi koyulaşıyor ki şaşırıyorsun umarım gebelik testinde de çift çizgi görmeyi nasip etsin Allah inşallah.sen kaç aydır deniyorsun bebek için.

zaten ilk 5 dakika içinde çıkan sonuçları baz alıyoruz eğer çizgi silik çıkmaya başlamışsa birkaç güne koyulaşacaktır bende de öyle oldu birden öyle bi koyulaşıyor ki şaşırıyorsun umarım gebelik testinde de çift çizgi görmeyi nasip etsin Allah inşallah.sen kaç aydır deniyorsun bebek için.

AMİNNNNNN... Allah isteyen herkese nasip etsin bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin....
bu 3. ayım cnm.ilkkez bu testlerden aldık......inş. sonu hayırlı olur....bugun bıraz daha koyuydu diğer günlere göre.....biz yıne de dersimize çalısalım:KK17::KK17::KK17::KK17:

AMİNNNNNN... Allah isteyen herkese nasip etsin bu mübarek günde dualarımızı kabul etsin....
bu 3. ayım cnm.ilkkez bu testlerden aldık......inş. sonu hayırlı olur....bugun bıraz daha koyuydu diğer günlere göre.....biz yıne de dersimize çalısalım:KK17::KK17::KK17::KK17:

amin canım.Benimde 4.ayım bende ilk defa kullandım bu ovulasyon testinden birde sperm hareketliliğini artırıcı jel kullandım Allah'ım bu ay nasip eder inşallah.Koyu çizgiyi gördüğün andan itibaren çalışmaları aksatma koyu çizgiyi gördüğün günden itibaren 3 gece iyi çalış:)ben çarşamba gördüm koyu çizgiyi çarşambadan beri çalışıyoruz birde bu gece çalışacağım artık beklemek kalıyor.

amin canım.Benimde 4.ayım bende ilk defa kullandım bu ovulasyon testinden birde sperm hareketliliğini artırıcı jel kullandım Allah'ım bu ay nasip eder inşallah.Koyu çizgiyi gördüğün andan itibaren çalışmaları aksatma koyu çizgiyi gördüğün günden itibaren 3 gece iyi çalış:)ben çarşamba gördüm koyu çizgiyi çarşambadan beri çalışıyoruz birde bu gece çalışacağım artık beklemek kalıyor.

aslında sperm kalıtesını düşürmemek için çift çizgiyi görmeden çalışmasak daha iyi değil mi?bugun çalışırsak belkı yarın çift çizgiyi görecegım o zaman da kalıte dusecek

aslında sperm kalıtesını düşürmemek için çift çizgiyi görmeden çalışmasak daha iyi değil mi?bugun çalışırsak belkı yarın çift çizgiyi görecegım o zaman da kalıte dusecek

bence de canım çift çizgiyi görünce başla çalışmalara spermler daha kaliteli olur birde 3-4 gün her gece yapacağınız için şimdi biraz ara verin insan bıkıyor sonra.

kızlar dün ovulasyon testimin resmini koymuştum bu da bu gün yaptığım $DSC00523.JPG daha da koyulaşması gerekiyor mu yoksa bu iyi mi? $DSC00524.JPG

arkadaşlar bir şey soracağım. şimdi ben dün çift çizgiyi gördüm bugün t çizgisi c çizgisinden daha koyu yani bugunde çift çizgiyi yakaladım hemde daha iyi. benim sorum şu. dün deneme yaptık. bu gün yapmasak yarın sabah yapsak çok mu geç kalmış olurum?

Arkadaşlar eşim üroloğa gitmişti. Ürolog ona 5.günden sonra spermlerin hareketliliğini kaybettiğini söyledi. Bilginiz olsun istedim. İsterseiz sizde internetten araştırın ya da başka doktorlara da sorun.
yani anlayacağınız gebelik için ovülasyon testlerinde çift çizgiyi görene kadar ilişki yaşamamak mantıklı değil. :KK20:

arkadaşlar bir şey soracağım. şimdi ben dün çift çizgiyi gördüm bugün t çizgisi c çizgisinden daha koyu yani bugunde çift çizgiyi yakaladım hemde daha iyi. benim sorum şu. dün deneme yaptık. bu gün yapmasak yarın sabah yapsak çok mu geç kalmış olurum?
Benim de aynı oldu hatta 3gün sürdü koyu çift çizgi. 1. Gün ve 3. Günü değerlendirdik. Arka arkaya değil gün aşırı yapılması gerekiyormuş sperm kalitesi açısından. Arka arkaya da deneyen var. Sen bilirsin. 2. Gün yapmayınca içimde acaba yapsamıydık diye de şüphe kaldı ama bilemiyorum.... Allah'ım ne yazdıysa o olacak :KK34:

canım bence koyu çizgiyi gördükten sonraki 3 gün her gün yapılmasından yanayım yine de sen bilirsin ben her gün çalıştım koyu çizgiyi gördükten sonra.

X