Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

kızlar dün ve bugün koyu çizgiyi gördüm ve dün akşam çalışma oldu.çalışmaları 3 gece daha sürdürsem yeter mi,bir de ilişkiden sonra tuvalete ihtiyacım oluyor dün gece yine oldu ilişkiden 1.5 saat sonra tuvalete gittim ve sperm aktı ya boşa mı gitti çalışma acaba:KK43:

takılma bence o kadar.. Allah istedimi olur cnm. inş. tutunur sana...

takılma bence o kadar.. Allah istedimi olur cnm. inş. tutunur sana...

Allah'ımdan dileğim bu ay bebek isteyen tüm anneler güzel haberler alır inşallah.İnşallah bu ay bende güzel haberler alırım o kadar çok ihtiyacımız var ki bebek haberine bizimle evlenen arkadaşlarımız bebek bekliyor eşim çok üzülüyor Allah bu ay hepimizi sevindirir inşallah...

birde ovu testini bebiş varmı diye kullananlar nasıl yorumluyor... koyumu oluyormuş..

bende bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım dün ve buğün koyu çizgi gördüm çalışmalar son hız devam ediyor:)
canım dediğin gibi ovulasyon testini hamilelik testi gibi kullananlar var ve doğru sonuç veriyormuş.ovulasyon testinde koyu çizgiyi gördükten 10-12 gün sonra tekrar ovulasyon testi yaparsan eğer hamileysen çift çizgi çıkıyormuş.
hadi çabuk testi yap haber et:)

bende bu ay ilk defa ovulasyon testi kullandım dün ve buğün koyu çizgi gördüm çalışmalar son hız devam ediyor:)
canım dediğin gibi ovulasyon testini hamilelik testi gibi kullananlar var ve doğru sonuç veriyormuş.ovulasyon testinde koyu çizgiyi gördükten 10-12 gün sonra tekrar ovulasyon testi yaparsan eğer hamileysen çift çizgi çıkıyormuş.
hadi çabuk testi yap haber et:)

eve gidince inş. yapacağım testi. ama eğer ovu testi koyu çıkması gerekiyorsa malesef benimki koyu değil... galiba olmadı bu ay... il dışına gitmek zorunda kalmasaydık bu ay doktor tedavisine başlıyaaktım. diğer ayda ramazan... galiba ramazandan sonraya kalcam.. :KK43:((.. nezamandır istiyorsun bebiş... benim 1 yıl oldu (3-4 ay ara verdiğimiz dönemde dahil)..

kızlar benim son regl tarihm 9 mayıstı. yani bugün 1 hafta gecti. beta testm bugün 2500 cıktı. peki şimdi kaç haftalık oluyor. ve ben haftaya keseyi görebiliriyim ki

kızlar benim son regl tarihm 9 mayıstı. yani bugün 1 hafta gecti. beta testm bugün 2500 cıktı. peki şimdi kaç haftalık oluyor. ve ben haftaya keseyi görebiliriyim ki

canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun , dilerim sonuna kadar sağlıkla mutlulukla ve huzurla devam edersin.:KK16::KK9:
test sonucunu gösteren rapordaki referans aralıklarından aşağı yukarı anlayabilirsin kaç haftalık olduğunu ama benim kızımın gebelik testinden çıkan sonuçla kıyaslayınca , anladığım kadarı ile geç döllenme olmuş, son regl tarihine göre hesaplanırsa da yaklaşık 5 haftalık hamilesin.
( kızım son reglinden yaklaşık 1 ay sonra yaptırdığında hcg değeri 10.000 çıkmıştı, şu an neredeyse 22 haftalık oldu :KK16:)
benim bildiğim bu.:KK49:
( hiç hamile kalamamış ve pozitif sonucu kendinde hiç görememiş biri olarak ):KK51::KK31::KK30:

eve gidince inş. yapacağım testi. ama eğer ovu testi koyu çıkması gerekiyorsa malesef benimki koyu değil... galiba olmadı bu ay... il dışına gitmek zorunda kalmasaydık bu ay doktor tedavisine başlıyaaktım. diğer ayda ramazan... galiba ramazandan sonraya kalcam.. :KK43:((.. nezamandır istiyorsun bebiş... benim 1 yıl oldu (3-4 ay ara verdiğimiz dönemde dahil)..

hemen öyle umutsuzluğa kapılma ben öyle duydum sen gebelik testi yap en kesin sonuç ondan çıkar inşallah hamilesindir ne kadar geçmişti adetinin üzerinden.ben dört aydır istiyorum ama olmuyor geçen ay doktora gittim ultrason,hormon tesit,eşimin sperm testi hepsi normal.
bu ay ovulasyon testi ve sperm hızlandırıcı bir jel kullanıyorum inşallah bu ay olur.

canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.5 haftalık hamilesin gebelik son adet tarihinden itibaren hesaplanıyor.
canım kaç aydır deniyorsun?
hamile kalmak için özel bir şeyler yaptın mı?
adetin geçince ne gibi belirtiler yaşadın?yazarmısın?
bu arada benden 1 gün önce evlenmişsin umarım evlilik tarihlerimiz gibi gebe kalma tarihlerimiz de birbirine benzer.

$DSC00520.JPG kızlar benim ovulasyon testim üç gündür böyle çıkıyor gün gün koyulaşması gerekmezmiydi daha kaç gün böyle çıkacak ya da ne zaman koyulaşır sizce

bende 6 aydır cocuk istıyorum kızlar doktor bir sorunun yok dedı ama olmadı 6 aydırda bu ay oluvasyon tesi aldım onu kullanıcam bende bakalım inş hepimiz hamiş oluruz.d

canım öncelikle hayırlı uğurlu olsun Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.5 haftalık hamilesin gebelik son adet tarihinden itibaren hesaplanıyor.
canım kaç aydır deniyorsun?
hamile kalmak için özel bir şeyler yaptın mı?
adetin geçince ne gibi belirtiler yaşadın?yazarmısın?
bu arada benden 1 gün önce evlenmişsin umarım evlilik tarihlerimiz gibi gebe kalma tarihlerimiz de birbirine benzer.

canım güzel dileklerin için teşekkür ediyorum. darısı en kısa zamanda başına :) biz karar verdik gecen ay . ilk defa denedik oldu. aceleci oldugum için baya araştırdım tabi. ovulasyon testi kullandım. ayrıca kendimi sıcak tutum hep. bide bol bool incir yedim, erkeklerede keçi boynuzu tavsiye ediyorlar. ben regl tarihimden 5 gün önce ögrendim hamile oldugumu. bel ve kasık agrım vardı. gögüslerim hassaslştı. birazda heycandan test yaptım evde. pozitif cıktı. erken gebelik testi. sonra kana baktırdım. 5 gün kala 34 cıktı. işte bööle :)

canım güzel dileklerin için teşekkür ediyorum. darısı en kısa zamanda başına :) biz karar verdik gecen ay . ilk defa denedik oldu. aceleci oldugum için baya araştırdım tabi. ovulasyon testi kullandım. ayrıca kendimi sıcak tutum hep. bide bol bool incir yedim, erkeklerede keçi boynuzu tavsiye ediyorlar. ben regl tarihimden 5 gün önce ögrendim hamile oldugumu. bel ve kasık agrım vardı. gögüslerim hassaslştı. birazda heycandan test yaptım evde. pozitif cıktı. erken gebelik testi. sonra kana baktırdım. 5 gün kala 34 cıktı. işte bööle :)

çok teşekkür ederim canım .çok şanslısın ne güzel ilk denemede hamile kalmışsın.Her ay umutla bekleyip hüsrana uğramak öyle zor ki dua et bana bu ay olsun bari.

Kızlar merhaba
Ben de uzun zamandır takip ediyorum bu siteyi ve nihayetinde dün üye oldum.Tecrübelerinize güvenerek bir şey sormak istiyorum.Benim adet tarihim 3 haziran yumurtlama günüm 16 haziran.Sorum şu:15 haziranı 16 sına bağlayan gecemi yumurtlama günü yoksa 16 yı 17 sine mi?
Kafam karıştı

Kızlar merhaba
Ben de uzun zamandır takip ediyorum bu siteyi ve nihayetinde dün üye oldum.Tecrübelerinize güvenerek bir şey sormak istiyorum.Benim adet tarihim 3 haziran yumurtlama günüm 16 haziran.Sorum şu:15 haziranı 16 sına bağlayan gecemi yumurtlama günü yoksa 16 yı 17 sine mi?
Kafam karıştı

canım onu tam olarak bilemeyiz yumurtlama 10. ve 20.günler arası oluyor normalde tabi geç yumurtlayanlar da var.Ovulasyon testi kullanmadan tam olarak yumurtlayacağın zamanı bilemezsin.Ben bu ay ovulasyon testi kullandım çarşamba ve perşembe koyu çizgiyi gördüm normalde koyu çizgiyi gördükten 36 saat içinde yumurtluyorsun ama benim yine içim rahat etmiyor bugün de çalışma yapacağım.

X