Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Canim benim daha adetime var zaten normal testlerde cikmazki , normalde benimde evde normal test vardi onu yapmadim cünkü daha nerden baksan bir haftam var ... Sende moralini bozma canim insallah hamiledindir

valla canım bende 24 yada 26 sı gibi adet olmalıyım daha var biliyorum ama elimde değil çok üzüldüm senin çıkınca çıkar diye ümitlendim bu sabahta yaptım ama benimkiler ucuz testlerdi doğru ben bekleyeyim bi hafta daha adette olmıycam biliyorum anlıyorum ben çünkü olacağımı ama korkuyorum çok inş Rabbim benide sevindirir sende çok dua et olurmu.....

valla canım bende 24 yada 26 sı gibi adet olmalıyım daha var biliyorum ama elimde değil çok üzüldüm senin çıkınca çıkar diye ümitlendim bu sabahta yaptım ama benimkiler ucuz testlerdi doğru ben bekleyeyim bi hafta daha adette olmıycam biliyorum anlıyorum ben çünkü olacağımı ama korkuyorum çok inş Rabbim benide sevindirir sende çok dua et olurmu.....

Insallah canim , sende bu duyguyu tadarsin bendede biraz sanci var sol tarafda batman oluyor bende simdi o yüzden cok korkuyorum 😪😪

inş canım bende beklemeye karar verdim pazartesi gününe kadar korkma hamilelikte olur yer yapıyodur bebiş kendine

Az önce bende senin icin elimde kalan o cubuk testini yaptim oda tek cizgi cikti ama yaninda cok cok hafif ikinci cizgi vardi , yani o teste güvenseydim daha ögrenemezdim .. Sende icini ferah tut canim hayirlisi icin dua et

Az önce bende senin icin elimde kalan o cubuk testini yaptim oda tek cizgi cikti ama yaninda cok cok hafif ikinci cizgi vardi , yani o teste güvenseydim daha ögrenemezdim .. Sende icini ferah tut canim hayirlisi icin dua et

sağol canım ya inş bakalım bende hafif çizgide çıkmıyo ama hayırlısı Allahtan napalım beklemekten başka çarem yok :KK43:((( dua ediyorum her gün namazdan sonra inş Allah dualarımı kabul eder.

benim adet bitti..valla geldimiydi onu bile anlamadim pazartesi biraz kahverengi.sali gun camurlu gibi karla karisik yagmurlu:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: carsamba da oyle biraz kanla karisik bulanik.persembe az az devam etii bugunde seffafa donmeye basladi :KK70::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: HEMEN CALISMALARA BASLAYAIMMI KI:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: YANI AKSAMA :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

benim adet bitti..valla geldimiydi onu bile anlamadim pazartesi biraz kahverengi.sali gun camurlu gibi karla karisik yagmurlu:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52: Carsamba da oyle biraz kanla karisik bulanik.persembe az az devam etii bugunde seffafa donmeye basladi :d:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: Hemen calısmalara baslayaımmı kı:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: Yanı aksama :KK55::KK55::KK55::KK55::KK55::KK55:

başla tabi ama nasıl bi adet oldu ben çözemedim kız senin adeti ???.... Bazen hamileykende lekelenme oluyo derlerya ne bilim

başla tabi ama nasıl bi adet oldu ben çözemedim kız senin adeti ???.... Bazen hamileykende lekelenme oluyo derlerya ne bilim

canim ona yoracam daa iste ben 15 inde test yaptim negatifti yani dijital oluncada emin oldum biraz once biten adet tekrar hafif geldi:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: halennnn adet sancisi cekiyorum...:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: aile dr um ecografi vermisti onun icin rdv alip bakinmam lazim...oooffff

canim ona yoracam daa iste ben 15 inde test yaptim negatifti yani dijital oluncada emin oldum biraz once biten adet tekrar hafif geldi:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47::KK47: halennnn adet sancisi cekiyorum...:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18: aile dr um ecografi vermisti onun icin rdv alip bakinmam lazim...oooffff

ihmal etme bence çok normal değil bu yaşadığın durum canım ya daha öncede oluyomuydu bilmiyorum ama :KK43:(

bende kötüyüm ya kafam karışık allak bullak kan tahlili yaptırayım diyorum sonrada kesin sonuç çıkar daha çok üzülürüm diyorum bilmiyorum valla :KK43::KK43::KK43:

ihmal etme bence çok normal değil bu yaşadığın durum canım ya daha öncede oluyomuydu bilmiyorum ama :KK43:(

bende kötüyüm ya kafam karışık allak bullak kan tahlili yaptırayım diyorum sonrada kesin sonuç çıkar daha çok üzülürüm diyorum bilmiyorum valla :KK43::KK43::KK43:

beklemek cok kotu demi ama sen bekle biraz dahaa hic olmazssa adetin iki uc gun gecsin.:26::26::26::26::26::26::26::18::18::18::18::18::18::18::18::18: canim valla rdv alabilirsem ecografi(ultrason) bakinmam lazim..ultrasonda varsa zaten gorulur.recetem var sadece rdv yu cabuk verseler iyi olur..hem ultrasonda ne olduguda ortaya cikar..

Son düzenleme:
beklemek cok kotu demi ama sen bekle biraz dahaa hic olmazssa adetin iki uc gun gecsin.:26::26::26::26::26::26::26::18::18::18::18::18::18::18::18::18: canim valla rdv alabilirsem ecografi(ultrason) bakinmam lazim..ultrasonda varsa zaten gorulur.recetem var sadece rdv yu cabuk verseler iyi olur..hem ultrasonda ne olduguda ortaya cikar..

Sorma canım beklemek çok zor hakikaten mecbur bekliycem artık yapacak başka bişeyim yok :KK43:(

sende hemen randevunu almaya çalış canım...

Birşey sorucam kızlar.
Benim yumurtlama dönemim bitti, koyu çift çizgiyi gördüm, sonra silikleşti. Daha sonra ben bal çörekotu yemiştim bu ay. Belki tekrar yumurta vardır diye ovu. testi yapayım dedim. Dün ne koyu, ne açık arasıydı. Bugünse nerdeyse tamamen silikleşmişti.
Bu tekrar yumurtladım flan mı oluyor? yani normalde giderek koyulaşmaz mı yumurtlama dönemi bittikten sonra?
yoksa normal mi? :18:

Birşey sorucam kızlar.
Benim yumurtlama dönemim bitti, koyu çift çizgiyi gördüm, sonra silikleşti. Daha sonra ben bal çörekotu yemiştim bu ay. Belki tekrar yumurta vardır diye ovu. testi yapayım dedim. Dün ne koyu, ne açık arasıydı. Bugünse nerdeyse tamamen silikleşmişti.
Bu tekrar yumurtladım flan mı oluyor? yani normalde giderek koyulaşmaz mı yumurtlama dönemi bittikten sonra?
yoksa normal mi? :18:

yok canım yumurtan çatladığını gösteriyor büyük ihtimalle..yani koyudan silikleşmeye başlar..tabii sen silikleşme döneminde de çalışmayı ihmal etme..

arkadaşlar geçen ay adetim 11 ocak da başladı 18 ocakda btti bu ayda 8 de başladı 15 de bitti adetim biteli bu gün bu gün 15 ci günüm 2 gündür ovulasyon testi yapıyorum silik çıkıyor size sorum şu yumurtlama bittikten sonra teste 2 çizgi silik mi çıkıyor yoksa tek çizgi mi çıkıyor cevap verirseniz sevinirim

inşallah anlata bilmişimdir

Son düzenleme:
arkadaşlar geçen ay adetim 11 ocak da başladı 18 ocakda btti bu ayda 8 de başladı 15 de bitti adetim biteli bu gün bu gün 15 ci günüm 2 gündür ovulasyon testi yapıyorum silik çıkıyor size sorum şu yumurtlama bittikten sonra teste 2 çizgi silik mi çıkıyor yoksa tek çizgi mi çıkıyor cevap verirseniz sevinirim

inşallah anlata bilmişimdir

iki çizgi hemen hemen her zaman çıkar canım. Sadece koyuluğu değişiyor. :KK16:

iki çizgi hemen hemen her zaman çıkar canım. Sadece koyuluğu değişiyor. :KK16:

canım benim adetim bittikten 2 3 gün sonra beyaz akıntım geldi acaba geç mi kaldık dyoruz ondan dolayı sordum ve o gnlerde mde bulentm karın şişliği ve gögüslerde hassasiyet vardı ondan dolayı endişeyiz

Normalde 35 günde bir adet olduğum halde adetimin 14. Günü yumurtlama testim pozitif cıktı.preseed ilede ilişkiye girdik.bakalım tutmuş mu?dua edin kızlar lütfen

canım benim adetim bittikten 2 3 gün sonra beyaz akıntım geldi acaba geç mi kaldık dyoruz ondan dolayı sordum ve o gnlerde mde bulentm karın şişliği ve gögüslerde hassasiyet vardı ondan dolayı endişeyiz

olabilirde canım. Peki testte hiç koyu çıkmadı mı baktıklarında?

X