Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

cevabın için saol canım ama yine olmadı. çünkü ben googleye yazıyorum Meryem suresi diye orda tümü tek sayfada çıkıyo.
onuın için sana kacıncı ayetinden itibaren diye sormuştum
anladım canım kusura bakma hamilelik biraz sıkıntılı geçiyo giremedim.ben kurandan baktığım için sayfa sayısı vermişim.:S

kızlar benim ovü testlerimde c cizgiside silik çıkıyo onun çok koyu çıkması gerekmez mi pembe oluyo c t zaten hiç çıkmadı daha ama ilk çizginin hep koyu olması gerekmezmi kafam karıştı gerçi 3 markanında testi var elimde bu akşamdan itibaren diğerinden yapmaya başlıcam

ekince sen test yapmayı bıraktın dimi beklediğin regl tarihin ne zaman canım merak ettim

BIRAKTIM CANIM GUnasiri devam ediyoruz 7 ocak adettim gelmisti en duzenlisi(bir sene icinde iki hafta gecikmisti) bir bir bucuk ay gelmedigide olur ..yani duzenli iki ay ust uste adet olamadim daha

daha erken canim bekle biraz zaten silikler negatif yerine geciyormus onlari negatif gibi gor..ancaa kontrrol cizgisine yakin renk gorursen dikkate al

daha erken canim bekle biraz zaten silikler negatif yerine geciyormus onlari negatif gibi gor..ancaa kontrrol cizgisine yakin renk gorursen dikkate al

Canım kontrol çizgisi bile hiç koyu olmuyoki hep pembe gibi test nasıl koyu olcak onu bilemedim bu akşamda diğeriyle bakıcam zaten erken dediğin gibi ama bu testen yapmıycam bunda bi sorun var gibi geldi

bide 8, günde yaptığım testi saklamıştım ilk yaptığımda negatifti bi gün sonra 2 çizgide çok koyu olmuş geçersiz oluyo ama öyle dimi

BIRAKTIM CANIM GUnasiri devam ediyoruz 7 ocak adettim gelmisti en duzenlisi(bir sene icinde iki hafta gecikmisti) bir bir bucuk ay gelmedigide olur ..yani duzenli iki ay ust uste adet olamadim daha

Ada çayı adet düzenleyici diyolar ama hiç içmedim araştırsa onu bi iyi gelir belki.

gcersiz oluyor canim
insallah insallah
Ada çayı adet düzenleyici diyolar ama hiç içmedim araştırsa onu bi iyi gelir belki.

canim ben kizken gunde 3/4 bardak (cay bardagi) adacayi icerdim adeetlerim cok duzenliydi yani 21 gunde bir adet olurdum...unv tede biraz gecikti ama sinavlar stres etkiledigi zaman hatta evlilik zamanimizi ben adetime gore ayarlamistim :) ama dugun stresi bir hafta geri atti o ayri :) evlendim evleneli duzeni bir tutturamadim.memlketten adacayi getirdim bayaa cok baharin denemistim ama ise yaramadi bende.zaten adacayini yumurtlamaya kadar iciyorsun rahimi uyrici etki yaptigindan yumurtlamadan sonra onerilmiyor :) bakalim artik soan suyu deniycem.paaretesi baslayacagim

inş faydasını görürsün canım Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın benimde adetim evlenince düzene girdi önceden çok düzensizdi..

kızlar lütfen bana yardım edin kafam iyice karıştı. bu gün ovu. testi yaptım test çizgisi kontrol çizgisinden çok çok çok koyu bi renkte. kafamı karıştıran ise bu gün 28. günde olmam. ben 16. 17. günde görmüştüm koyu rengi. acaba gene mi yumurtluyorum. ne dersiniz ola bilirmi. ocak 6 son adet tarihi. 30 gün sürer arası. bugün yarın olmam gerekti. kafam çok karıştı.:44:

bence bide gebelik testi yap canım hamileykende pozitif çıkıyo diyolar hadi hayırlısı

bu ovü testleri benim kafamı çok karıştırdı testi yaptıktan hemen sonramı koyu çizgiyi görmeliyim

ben 7, günden beri yapıyorum 7 silik çıktı 8 9 10 koyu 11 silik çıktı ama hemen değil yarım gün sonra koyulaşıyo c çizgiside t çizgiside 2 çizgide baştan silik çıkıyo sonra 8 9 10 koyulaştı diğerleri silik kaldı gerçi ben yine riske atmadım ilişki oldu ama

test sonucu hemen yapıldığı gibi koyulaşanmı doğruyu veriyo

tatlım ovu.günlerinde zaten anında koyulaşıyo.ama sen 11ide değerlendirseydin.çatlama o gün olmuştur.inşallah hayırlı haberler verirsin canım.bende bugün kan testine gittim.sonuç yarın belli olacak.idrar pozitifse gerek yok dedi ama yaptırdım genede hakkımızda hayırlısı olsun canım.

bencede bir test yap :) hayirlara vesile insaalah :) benimde 7 ocakda gelmisti adetim ama duzensiz olunca ayin 7 sinde gelmesini birak subatta bile goremem regli :) ama insallah subat hepimize sans getirir

valla benim17.gundu ikinci cizgi bir iki dk sonra siliklesti..testimde en fazla 5 dk sonra sonuca ulasirsiniz diyordu..5 dk sonra baktigimda tum testlerimde(7) ikinci cizgi cikti.ama ben birsey anlamadim o ayri bizde gunasiri devam ediyoruz :)hayirlisi bakalim aslinda bu soruya cvp veren olursa iyi olur

gebelik testi yap cnm benimde aynısı oldu.gebelik testim pozitf verdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…