Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bencede bir test yap :) hayirlara vesile insaalah :):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: benimde 7 ocakda gelmisti adetim ama duzensiz olunca ayin 7 sinde gelmesini birak subatta bile goremem regli :) ama insallah subat hepimize sans getirir:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:

valla benim17.gundu ikinci cizgi bir iki dk sonra siliklesti..testimde en fazla 5 dk sonra sonuca ulasirsiniz diyordu..5 dk sonra baktigimda tum testlerimde(7) ikinci cizgi cikti.ama ben birsey anlamadim o ayri bizde gunasiri devam ediyoruz :)hayirlisi bakalim:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek: aslinda bu soruya cvp veren olursa iyi olur

inşallah canım hepimize şans ve bebek getirir moralini yüksek tut sende. hayırlısıyla olur inşallah. Allah hepimizin gönlüne göre versin.

tatlım ovu.günlerinde zaten anında koyulaşıyo.ama sen 11ide değerlendirseydin.çatlama o gün olmuştur.inşallah hayırlı haberler verirsin canım.bende bugün kan testine gittim.sonuç yarın belli olacak.idrar pozitifse gerek yok dedi ama yaptırdım genede hakkımızda hayırlısı olsun canım.

gebelik testi yap cnm benimde aynısı oldu.gebelik testim pozitf verdi.

gozun aydin lilyped :) tebrikler..allah bizede hayirlisiyla saglicakla bebisler gostersin :):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:senin bir yazini okudum12.gun koyu cizgi gordum ama biraz acik gibi demissin.sen tam koyu cizgileri yakaladinmi yoksa hep silikiydi?

tatlım ovu.günlerinde zaten anında koyulaşıyo.ama sen 11ide değerlendirseydin.çatlama o gün olmuştur.inşallah hayırlı haberler verirsin canım.bende bugün kan testine gittim.sonuç yarın belli olacak.idrar pozitifse gerek yok dedi ama yaptırdım genede hakkımızda hayırlısı olsun canım.

Değenlendirdim canım hiç affedermiyim :KK8::KK8: yinede ben ovülasyon testlerine devam ediyorum anında koyu çizgiyi gördüğümdede değerlendircem sonunda inş iyi haberler veririm sizlere :KK49:

idrarda çıktıysa hamilesin yinede kanda bakmaları iyi olmuş hayırlısıyla sağlıklı sıhhatli kucağına alırsın inş canım dua et darısı bizlere olsun inş

gozun aydin lilyped :) tebrikler..allah bizede hayirlisiyla saglicakla bebisler gostersin :):emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek:senin bir yazini okudum12.gun koyu cizgi gordum ama biraz acik gibi demissin.sen tam koyu cizgileri yakaladinmi yoksa hep silikiydi?

daha eski sayfalarda paylaşmışlarya 5 günlük koyudan açığa doğru testlerini ben koysan heralde hepsi koyu çıkacak :) hepmi yumurtluyorum acaba :)

kizlar bana lütfen acil cevab sizden baska soracagim kimsem yok

ben en son ayin 25inde adet oldum ve bugün 5 saattir wcye gitmedim bir bardak kahve ictim ve simdi acaba testi yapsammi daha erkenmi ama ögrenmem icin tam zamanimi bana yardim lütfen..

kizlar bana lütfen acil cevab sizden baska soracagim kimsem yok

ben en son ayin 25inde adet oldum ve bugün 5 saattir wcye gitmedim bir bardak kahve ictim ve simdi acaba testi yapsammi daha erkenmi ama ögrenmem icin tam zamanimi bana yardim lütfen..

ocak 25 de adet oldun şimdi ovü testimi yapıcaksın canım

Birgül bişey istiycem senden bundan sonra yaptığın testi atma bakalım bi kaç sat sonra değişiyomu sonuç benimkiler hep değişiyoda merak ettim bi banamı oluyo :KK8::KK8:

pg/mL Folikül faz: 12,5 _166
ovulasyon: 58,8 -498 sonuc 46,92
luteal faz: 43,8 -211
postmenopoz : 0- 54,7

Mıu/mL Folikül faz: 3,5-12,5
ovulasyon 4,7 -21,5 sonuc 4,94
luteal faz: 1,7 -7,7
postmenopoz: 25.5 -134.8

mıu/mL folikül faz: 2,4 -12,6
ovulasyon: 14-95,6 sonuc 5,14
luteal faz: 1- 11,4
postmenopoz: 7,7 -58,5

mg/mL kadın 20-49 yas:0,084 -0481 kadın >50 yaş: 0,029- 0,408 sonuc 0,176

Mg/ml 1,9-25 sonuc 7,6
0,27- 4,25 sonuc 1,55

hormon test sonuclarım yardımcı olursanınz sevınırım sonuclarımın ıyımı sızcebu degerlerle hamıle kala bılırmıyım

12.gün biraz açıktı çalışma oldu 13.gün tam koyuydu hatta t çizgisi daha koyuydu çalışma olmadı 14.gün gene koyuydu ama çalışma oldu 15.gün çizgi silikleşti gene çalışma oldu ama RABBİM nasip etti çok şükür bu ay sabah akşam sürekli dua da ettim her namazdan sonra dua okudum saatlerce dua ettim cnm.herşeyin başı dua etmekte.ben buna inandım.inşallah büyük ALLAH IM sizlere de nasip eder arkadaşım sizler içinde dua ediyorum.

X