Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Bence yarın bir doktora görünün..
Eğer gebelik varsa progestan başlayabilir düşük tehlikesi için..

Canım bugün de pozitifti, 88 saat oldu, ya yumurta çatlamıyorsa Allahım hayırlısıyla hamile kalalım çarçabuk inşallah

kızlar bir şey soracam bu sabah testte çift çizgiyi gördüm şimdi yumurtalama 24 saat sonra mı oluyor araştırmalarıma göre erkek bebek için silikleştikten sonra tutma ihtimali daha yüksek bir kızım var nasip olursa birde oğlum olsun ama her şeyden önce sağlıklı ,hayırlı bir evlat olsun rabbim isteyen herkese versin

arkadaşlar bnm adetlerim duzensiz yani 29-30-33 günde bi oluyor bide yumurta çatlatma hormonum yavaş çalışıyo bu yüzden arada kist oluşuyo(pco luyumda deniebilir ama hafif yaşıyorum) ovülasyon testi almayı düşünüyorum ama adetim düzensiz olduğu için idrardan olanlardan bana baya bi gider ,bu tükürükten olanda güvenilirmi?babystart diye bi marka buldum orjinal sitesinde 120 tl ama gittigidiyorda 90 tl acaba sahte ürün fln oalbilirmi ki alan varmı ne dersiniz

canım bende de polikistik over var.ben de hafif yaşıyorum.adetlerim 27-36 gün arası değişen günlerde geliyo.bu ay idrarla yapılan ovulasyon testiyle takip yaptım.11.gün başladım, ama anca 22.gün pozitifi gördüm.bugün 31.gün.bakalım kısmet..gittigidiyordan 20 adet ovulasyon testi+6 gebelik kargo dahil süper uygun fiyat 20 tlya aldım.tükürükle olanlardan bir bilgim yok gg.dakiler uygun fiyatlı olubiliyo sahte olduğunu zannetmiyorum.kullanan varsa araştır derim

arkadaşım 11. gün pozitif gibi görünüyor.ama T çizgin 12 ve 13 gün silikleşmeye başlamış zaten.aynı koyulukta değil.işallah 11. ve 12. günler temas yaşamışsındır.bu arada benim pozitiflik sadece 1 günkü göründü öyle 3 gün filan pozitif çıkmadı.

bende işte tutması zor uzun sürer her ay 20 vermiyim bi kere veriyim diye düşündm bakalım ..inş tutmuşsundur cnm güzel haberlerini bekliyoruz

bende işte tutması zor uzun sürer her ay 20 vermiyim bi kere veriyim diye düşündm bakalım ..inş tutmuşsundur cnm güzel haberlerini bekliyoruz

her ay 20 TL vermezsin canım benim 7 tane bi dahaki aya kaldı.3 ayda 2 kez alıcam yani.belki de bi da almam ya bu ilk ay tutarsa:) işallah tutunmuştur bebişim.sana da nasip olsun canım.

selam,

tükürükten olanı patronumun eşi kullanmış ve o ay hamile kalmış. ben kaset tipi kullandım. baktım olmuyo bitti. tükürük yani mikroskoplu almayı düşündüm. çok pahalı geldi bana. alamadım bu ay tekrar g.g dan kaset tipi aldım. 20 ovu+6 gebelik testi 20 tl. ye.
sanırım mikroskoplu 1 yıl kullanılıyo. daha pratik geliyo bana ama halen almadım.

selam kızlar. öncelikle allah hepinize hayırlısıyla en kısa zamanda bebişlerinizi göndersin. tabi banada. sizlere birkaç şey sormak istiyorum. adetim iyice düzensizleştiği için bu ay ilk defe ovulasyon testi kullandım. şu hepinizin bahsetti ği g.g 20+ 6 gebelik testi olandan. düzensiz olduğumiçin adetin 7. günü başladım ve çizgiler birbirine çok yakın renkteydi. bir kaçgün silik ama genede çok belirgin çizgiler vardı. adetin 16, 17. günü aynı renkte çizgiler. halada devam eden çok silik olmayan çizgiler. 7. günden itibarende gün aşırı ilişki. sizce bu değerler normalmi. ilk kez kullandığım için pek yorumlayamadım. asıl kafamı karıştıranda dün gördüğüm süt gibi akıntı. lütfen bana yardım edin. birazda uzun oldu kusura bakmayın :)

Yok canım ya 13. Günü tutturduk, sabah yaptım hala koyuydu, silikleşme var tabii. İnşallah bu ay bebişlerimize kavuşuruz :)

kızlar bende aranıza katılmak istiyorum kabul ederseniz kasım ayında kürtaj olmak zorunda kaldım 8 haftalık bebeğimin kalp atışları durdu şimdi ovülasyon testiyle tespit edicem yumurtalama günlerimi çift çizgiyi görüdüğüm zaman her günmü ilişki olmalı biraz bilgilendirirseniz çok sevinirim bu arada eşimdede bendede hiç bir problem yok doktor kontrollerimizi yaptırdık şimdiden çok teşekkür ederim Allah isteyen herkesi bir ana önce kavuştursun çok zor bi bekleyiş

kızlar bişey daha sormak istiyorum ben kürtajdan sonra düzenimi tam bilemediğim için yumurtalama günümü tahmin bile edemiyorum adetimin 5, günü bittikten hemen sonramı başlayayım testide bugün eczaneden alıcam hangisini almalıyım fikir verin bana nolur.

Canım bugün de pozitifti, 88 saat oldu, ya yumurta çatlamıyorsa Allahım hayırlısıyla hamile kalalım çarçabuk inşallah

benimde hemen hemen ayniydi..simdi durum ne sende .benim?.17.gun silikti 18.de biraz siliklik belirginlesti 19 unda kontrol cizgisine yakindi ama yine kipkirmizi degildi..haa dedim 19.gun yumurtladim dedim.ertesi gun 20.sinde yaptim bu sferde silikti..21 inde yaptim ayni 19.gunde ki gibi kirmiziydi ama okadar cok da kirmizi degildi bugun 13./13.30 da yapacam bakalim..dun biraz midem bozuk olunca saati kacirdim ogle sonu yaptim 15.30 da ama yinede 4 saat idararimi tuttum.. bugun 13/13.30 da yapsam bir degisiklik olurmu bilmiyorum.silikten biraz koyu cizgiler dikkate alinirmiki,birde bende adet duzensizligi var..sogansuyu icsemmi onuda dusunuyorum adetime 10 gun kala.

kurtajdan hemen sonra hamile kaliniyor gunleri kacirma..adetin bitsin 8.gun yapmaya basla kimisi erken yumurtluyor.adet dongun nedir?28 den fazlaysa 10.gun yap benim adetlerim duzensiz cok gecikiyor bazen bir ay birbucuk ay gelmiyor bende17. gun basladim.halen net bir sonuca ulasamadim hepp acabalardayim

mrb canım çok geçmiş olsun rabbim tekrar nasip etsin inşallah ben de kulanıyorum laboquik benimkisi internetten siparişverdim hem daha ucuza 20tane ovulasyon +6tane gebelik testi 20liraya gitti gidiyordan 5 çok erken bence sen 7.gününden başla kulanmaya heba etme boşuna testlerini ikisi aynı koyulukta yada t cden daha koyu çıkıyorsa yumurtlama yaklaşmıs ertesigünü silikleşmeye başlamışsa yumurtan çatlıyor demektir o altın günleri kaçırma eger eşinin sperm kalitesi yüksekse pozitif vesilikleşmiş o günleri hergün degerlendir yada günaşırı

cok uygunmus yaa ben my test aldim 7 tane var icinde.15 euro :) seve seve kullaniyorum bir testi aliyorum bak seni 2 euro ya aldim hemen bana nur topu gibi iki kirmizi cizgi ver diyorum bugun bakalim nasil olacak..

evt canım haklısın kürtajdan sonra 43 , gün adet oldum sonraki adetimde 33, gün oldu normalde 30 günde olurdum ama çokda düzenli değildi 31 28 günde olduğuda olmuştur onun için özellikle ovülasyon testi yapmak istedim evt ben en iisi dediğin gibi başlayayım sende inş bir an önce ulaşırsın birde çift çizgiyi görüncemi ilişki olması gerekiyo bazıları yumurta çatlamadan önce sperm olmalı diyo kafam karıştı

cok uygunmus yaa ben my test aldim 7 tane var icinde.15 euro :) seve seve kullaniyorum bir testi aliyorum bak seni 2 euro ya aldim hemen bana nur topu gibi iki kirmizi cizgi ver diyorum bugun bakalim nasil olacak..

çok güldüm ya şu yazdıgına bencede laboquk uygun iyide çıkarıyor daha bir sorun yasamadım testlerimden memnunum hem çokta uygun kulan derim yani

eşimin sperm kalitesi iyi bende çift çizgi koyu olunca çatlamış olurmu diye merak ediyodum çünkü diyolar yumurta çatlamadan önce sperm olmalı diye çift çizgiden sonra çatlıyo o zaman bu durumda çok teşekkür ederim canım valla bugün alimda ovü başlayayım ben Allah hepimize yardım etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…