Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Kızlar selam. Ben de bu ay ovulasyon testine basladım. Amerikada yaşadığımız için çeşit bol. 20lik bir set aldım. Yalnız farklı olarak sabah ilk idrarla yapın diyor. Yazdıklarınızsa sakın sabah yapmayın diye tembihliyor. Kafam karıştı ben de hem sabah hem akşam yapıyorum 11 saat arayla. Sonuç tutarlı sanırım. Bir de preseed deniyoruz ilk defa bu ay. İnşallah Allahım yavrumuzu göndersin hepimize en kısa zamanda.

kızlar yardımmm...
Ben 2 aydır ovlasyon testi yapıyorum gecen ay yumurtlamam reglımın 21. gununde olmustu .
Bu ay is bugun wc deyken uzayan akıntıyı gordum ve bı tane ovulasyon testı yaptım ve pozıtıf cıktı bugun benım reglımın 13. gunu ama bu kadar erken yumurtlamıs olabılırmıyım yoksa benım testlerde mı bı sorun var ?

ya canlarım bu ay ovulasyon testi aldım adetim bittiğinden beri yapıyorum bgn 14.gün hala negatif ama salgı yöntemine bakılırsa yumurtlama salgım var anlamadım kızlar bilen var mı yaa

canım elinin altında test çok varsa adet bitince başla yoksa adet siklusun önemli 28 günde bir oluyosan adetinin 1.gününden say 11.gün başla.

canım alıcam daha almadım 31 gunde oluyorum genellıkle ama gecen ay takvımden bakarak yakalaymadım sanırım yumurtlamam gec veye erken oldu oyuzden adet bıter bıtmez mı vaslasam kakr veremdım bıde cıft gordugumde yapıcam sanırım her gun aynı saate mı olması gerekıyor testın

vajina mukusundandan da anlayabilirsin cnm yumurta akı kıvamındaki akıntıdan.sen gene de 13.gün başla teste hergün aynı saatte 2-3 saat sıvı almadan yaptığın idrarla.saat3 en iyimiş cnm genede hangi saat sana uygun olursa.çift gördüğün günden 1 gün önce ve bir gün sonra olarak ilişki daha iyi cnm.test çizgisi epey koyulaşıyo zaten anlıyosun yarın tam koyulaşacağını.o şekilde 1 gün önce ilişkiye gireblirsin.

Kızlar merhaba..Bana ovulasyon testi markası söyleyebilirmisiniz?hangi marka daha iyi ve ekonomik?

Canım ovulasyon testi kullananların cogu aynı marka kullanıyor. Laboquıck dıye bır marka gıttı gıdıyorda satılıyor. bende 2 aydır kullanıyorum ekonomık istersen sende ordan alabılırsın.

Kızlar merhaba. Ekte benım testler var. 11. Gunden beri hep koyu çıkıyor, bu ne demek şimdi? En koyu çıktığı günü pozitif kabul ediyoruz ama sonraki gunler silikleşmesi gerekmiyor mu? Yardımcı olur musunuz bana bu ay ilk defa kullanıyorum da... Çok sağolun.

Kizlar demin eklenmemsi. Simdi resimde sagdan sola 8., 9., 10., 11., 12. ve 13. gunler var (bugun 13. gun). 11. gun en koyu olandi aslinda belki resimde belli olmuyordur. Pozitif olan 11. gunse, ondan sonrakiler siliklesmiycek miydi? Kafam karisti bir yardim edin lutfen

Kizlar yok mu bana yardimci olacak kimse

3 gün pozitif çıkabilir diye biliyorum... benim de geçen ay öyle oldu, daha önceki aylarda bir gün pozitif çıkıp ertesi gün silikleşiyordur, pozitif çıktıktan sonra 24-48 saat içerisinde yumurtlama olacak deniliyor ya muhtemelen 48 saat sonra çatladıysa bir kaç gün test pozitif çıkıyordur...

arkadaşlar birşey sormak istiyorum, yardımcı olursanız sevinirim... bugün adetimin 3. günü (normal günümde oldum, belki 1 gün önce), bugün inanılmaz sancım oldu, hiç bu kadarı olan bir durum değildir, hala da var ağrım ama o yaklaşık 1 saat süren acile gitsem mi dediğim ağrı ile karşılaştırılmaz, bir ara inanılmaz bir bulantı ile çıkarttım, ama bulantım devam etmedi, bulandım anında zaten çıkarttım... bir arkadaşım hamile olabilir misin acaba hani düşük falandır dedi kafamı karıştırdı, hiiiç sanmıyorum aslında ama (normal adet kanamam oluyor) ovulasyon testi vardı elimde yapayım dedim, pozitif çıktı, hamilelik testi değil sonuçta ama duymuştum hamileyken pozitif çıkabildiğini, test çizgisi baya baya koyu eşit denilir, ama pozitifi gördüğümde genelde test çizgisi kontrol çizgisinden de daha koyu çıkıyor, bunun gibi olsa 8 saat sonra tekrar yapayım tam pik yapsın derim....böyle bir durumla karşılaşanınız oldu mu? adet kanaması testin sonucunun pozitif olmasına sebep olabilir mi? hiiç sanmıyorum ama kücücük de olsa şüphe işte ?
buarada not: testlerime güveniyorum, pozitiften sonra hep silikleşir ve yumurtlamadan 14 gün sonra hep adet olurum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…