Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

bosyere canımı sıkmısım ovalasyn testinde cizgiler koyulasmadı diye dün iki cizgide aynı koyuluktaydı bugünde 1.2.den daha koyuydu şimdi bir sorum olack ben bugün yumurtlamıs mı oluyorm peki yumurta ne zaman catlıck ben catladıgını neredn bilecm 2. cizgi yok mu olack

Son düzenleme:

herşey yolunda demek oluo bu cnm çalışmaya acilen başla dünü değerlendirseydin kşke sabah çarp adamı iyi oluomuş bu akşam çatlar yada çatlamak üzeredir şuan vücudunu dinle çatladığı an hangi tarafından yumurtlamışsan sağ,sol hangisiyse oranda ağrı olur sürekli bi ağrı değildir ama ağrır sonuç olarak ilişki sırasında bile ağrıdı bnm çatladığı gece kolay gele sana :)

24 36saat içinde yumurtlama olur yazıyo internette benimki dünde aynı koyuluktaydı ondn biraz kafam karıstıda cizgi silinse oldu bitti dicem galiba

dündn önceki gün cizgi cok acıktı canım sıkılmstı dün koyulastı dünü degerlendrdk yani canım bugünde olur bakalım yarın cizgi ne halde olack şimdilik agrı yok gecen ay olmstu ama eşim yanımda yoktu bakalım insaallah bugün catlar

bak bnm bgn 22. günüm çizgim silik şuan yumurtlama çoktaannn bitmiş anlamına gelio tuttuysa tuttu yani

insaallah tutmustr canım bu benim ikinci deneyişim ilkinde tutmadı bakalım insaallah bunda tutar seninkide insaallah tutmustr rabbim gönlüne göre versn güzel oluyo böyle ya kimse girmiyo benimde canım sıkılıyodu anında soruya cvp almk iyi oluyo yani

ovü testinde ilki tecrübesizlik 2.de çok kişi tutturuo kısmet bnmde ilk ama bilgilendirdim kendimi çok :)

Kizlar bana bir yardim edermisiniz yaa 4 gundur ovulasyon testi yapiyorum. En ustteki test 12. gun 2.si sonra 13, 14 ve en sonuncusu 16. gun yani bugunki test. Genelde benim ikinci cizgiler daha belirgin cikar ama karar veremedim sizde tam pozitif hangisi sizce? Bu arada test cizgisi sol taraftaki cizgi. Karasizim dunku testide tam yapamadim cok sivi tukettim hep silik cikti cizgiler ama bugunku cizgide fena degil. 13. ve 15. gunu degerlendirdim sadece. Sizce test yapmaya devam edeyim mi???

kızlar ben dayanamadım adetıme 5 gun kala gebelık testı yaptım negatıf cıktı. ya ben napıyorum onu bıle bımıyorum buukadar stres sabırsızlık... aslında mantıkla dusundugumde tabıkı negatf cıkcak dıyorum daha kac gun varrrr sonra dıyorum yok yaa yok ısteee olmamıs cok fenayım ben ya kendımı cok umıtlendırdım bu ayyyy

Canım adete 5 gün kala kanda bile zor anlaşılır gebelik.İdrarda anlaşılması için adetinin gecikmesi lazım.
Ben 1 senelik evliyim ve bu sabırsızlık yüzünden evliliğimin ilk 6 ayı hep adet gecikmesi yaşadım,doktor doktor gezdim.Biraz rahatlamak gerekiyor,stres yapmamak gerekiyor.Şimdi kafama fazla takmıyorum ve adet gecikmesi yaşamıyorum çok şükür.

Son düzenleme:

ya benım yapım boyle cok fena sabırsızlık kafaya takma acaba mı dıye dıye dun bu gram uyuyamadım. bugunde negatifi gorunce off offff Allah'ım herkese bır evlat nasıp etsınnn aratmasın

kızlar bu test nasıl kullanılıyor okudum okudum anlamadım kullanmayınca anlaşılmıyor galıba.sımdı benım 26 gunde bir oluo adetım okudugum açıklamalara göre adetımın 1o.günü teste başlamam gerekıyor.dıyelım başladım sonra nasıl devam edıcem

ya kızlar hep soru sordm yine soracam ovalasyn testindeki kagıttada yazaıyo ama yasayn birine sormak daha iyi bugün 3.gün ovalasyn testinde cizgiler aynı koyulukta peki yumurtladıysam gec kalmadımı catlamak için catladıgını nasıl anlıcm ne akıntı var ne sancı bugünüde mi degerendirecm catlayınca cizgi yok olack dimi

Canim benimde bu testleri 2. kullanisim bende sasiriyorum. Ilk pozitifi yakaladigin zamandan 24-36 saat sonra yumurtlama gerceklesiyor yani pozitifi gordugun ilk gunden itibaren o gunu ve ondan sonraki 2-3 gunu iyi degerlendir, sonradan cizgi iyice silik olmaya basliyacaktir. Ben bi onceki sayfada fotoraf koydum ama bilemedim tam pozitif gunum ne zaman genelde cok daha net pozitif goruyom ama bu testler deli etti

bugün 3.gü aslında silinr sanmıstm ama yine koyu olunca sasırdm gecen ay kullandıgımda yumurta akı gibi bir kıvamda akıntı olmustu sonra az bişşeyde sancm vardı şimdi ikiside yook ondn kafam karıstı yumurtladm ama catlamadıysa catladıgı gün ilişki olsadaha iyi olurdu

kızlar herkese merhaba!
ovulasyon testinde önerilerinizi(ürün adı olarak),kit içindeki miktarlarını,fiyatlarını ve nereden aldığınızı paylaşabilirseniz sevinirim?
ayrıca bu kitler sayesinde hamile kalıp devamında sağlıklı doğumlar yapan arkadaşlar var mı forumdan bildiğiniz?

yok canım birinci koyu cıkıyo hatta ikincidn bile koyu cıkıyo bazen buggün yarın yumurtlayabilirsn

tşk efulim kızlarrrrrr bugün 12:30 da yaptığım ovi . testte iki çizgide kopkoyuydu akşama ancak değerlendirebileceğiz bugünü kaçırmamış olurum değil mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…