Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

hehe canım gün aşırı öneriyolar ama yapasanızda sperm nasılsa 3 gün yaşıyo

İnşallah sen de hamilesindir. Teşekkür ederim

Hepinize çok teşekkür ederim.Allah hepinize nasip eder inşallah.

Herkese merhaba.Geçen aydan beri sizi takip ediyorum,maşaAllah birçoğunuz hamile kalabildi.Bende bu ay aldım testleri.Dün koyu çizgi oldu fakat diğeri kadar koyu değildi,inşAllah bugün dahada koyulaşır diye ümit ediyorum.Gerçi 7. günümden itibaren eşimle 2 günde bir beraber olma kararı aldık.Ovulasyon gününü kaçırmamak için.
Evleneli 11 ay oldu ve en baştan beri bebiş istiyoruz.28 yaşındayım.Benim sorunumda yumurtluyorum fakat yumurtam çatlamayıp kiste dönüşüyor ve bu da adetimi geciktiriyor.Adetlerim düzenli olmadığı içinde ovulasyon günümü bilemiyorum,inşAllah test yardımıyla bilebileceğim.
Rabbim isteyen herkese ve bana bu duyguyu yaşatsın inşAllah.Hamile kalan arkadaşlarımıda tebrik ederim,Rabbim sağlıklı bir şekilde bebişlerini dünyaya getirmelerini nasip etsin inşAllah.

Son düzenleme:
Merhaba herkese..Ovulasyon testi markaları arasında hangisini tavsiye edersiniz? Bir sitede laboquick marka satılıyor ama bozuk çıkıyor şeklinde yorumlar okudum. hangi markayı tavsiye ediyorsunuz cevaplarsanız çok sevinirim..

Son düzenleme:
ben de bugün kırmızıları gördüm maalesef 4 aydır ovu. testikullanıyorum ve her ay düzenli yumurtlamam oluyor, o günleri hep değerlendiriyoruz ama olmuyor neden anlamıyorum allahım affetsin isyan etmiyorum,herşeyin zamanı var,hayırlısı.ne kistim var ne problemim var ne adet düzensizliğim var çok şükür ama olmuyor,çokmu erken bilmiyorum.hayırlısı olsun inş..(

Sabah erken iliskiye girin mesela sabah 8 ile 10 arasi iliskiden sonra ayaklarini yukari dikip kalcanizin altina yastik koyun sakin hemen tuvalete gitmeyin ve dus almayin birsure kalcanizin altinda yastikla yatar pozisyonda kalin.iyi haberlerinizi bekliyorum

Ben dun 14.gun test yaptim koyu cikti bugunbelirmedi peki yumurta catladigi gun bu testi kuullanirsak silik mi cikar yani sadece yumurta catlamadan onceki sureyi mi gosteriyor?

BEN CLEARBLUE aldım, arastırmalarım bu testin en kullanıslı ve kolay oldugunu gosterdi, bu ay ilk kez deneyeceğim.

certain kullanan var mı kızlarrrrrr

Ben kullandım canım. Certain iyi bir marka, güvenilir bir test. Eczanelerde satılıyor ama tabi internette olanlara göre pahalı. Kutusunda 2 tane var ve fiyatı 12-13 lira civarıydı yanlış hatırlamıyorsam...

Hatimm siliklesen cizgler bugun yne koyulasmaya basladi hemde baya nie böyle olduki 11. Gün yumurtladysam smdi nie koyulasti ,smdi yumurtlcam ilk testm nie koyuydu ve gt gtde sliklesti iki kere yumurtluyosm bu kadar sık olurmu

hepsini deniyorum yapıorum ama sanırım çok fazla takılıyorum.psikoloji de önemli.

slm arkadaşlar 3 gündür ovulasyon testi yapıyorum dün 2. çizgi silikti bugünse koyu çıktı bugün sabahı değerlendirmiştik eşimle, hamile kalma olasılığım varmıdır sizce sabırsızlıkla bekliyorum inş. hamile kalabilirim Allah isteyen herkese hamiş olmayı nasip etsin

Son düzenleme:

Her ihtimale karşı yarını da değerlendirin.Eğer yarını da değerlendirirseniz şansınız yüksek olabilir.Hatta sonraki günde devam edin.İnşallah hamile kalırsın :)

selam hanımalr.benim normalde bugun adet olmam gerekiyrdu.bende merak edip gebelik testi yaptım negatif çıktı kesin bu ayda yok bişey.birdahaki aya artık.tekrar ovul testleriyle.moralim bozulkdu biraz ama hayırlısı demek lazım tabi.

kızçeler bişey sorucam.ben 14.günde yakaladım çift çizgiyi ve o günü değerlendirdik.yanlız benim yumurtalık kisti problemın var bazı aylarda oluyo regli oldukdan sonra gidio.her ay düzenli regli oluyorum ama.mesela şimdi çift çizgiyi gördüm yumurtluyorum anlamına gelııo.peki yumurtanın catlaması baska bişeymi?

kızçeler bir sorum olucak ben 14.günde çift çizgiyi yakaladım o günü değerlendirdik.benim yumurtalık kisti problemim var.bazı aylarda kist oluyo regli ile birlikde küçülüp kayboluyo.reglim her ay düzenli gününde oluyor ama.peki çift çizgiyi gördüm ben bu yumurtlıycagım anlamına gelıo.peki yumurta çatlaması farklı bişeymi.onu anlayamadım ben.yani çift çizgiyi gördüysem bu ay yumurtamın catlıycagı yani kist olmadıgı anlamına mı gelıyor acil cevap verebilirmisiniz

Canım yumurtlamakla yumurtanın çatlaması farklı şeyler.Mesela ben çok şükür yumurtluyorum fakat bazı aylar yumurtam büyüyor fakat çatlamadan kiste dönüşüyor ve adetle atılıyor.Ama bazı aylarda çatlıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…