Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

aktif olan arkadaş göremedim ama okuyunca cevap verirseniz sevinirim.bende test alıcam fakat hangisini alacağıma karar veremdim.tükürükle olan dahamı sağlıklı sonuç veriyor acaba?

14.ve 15.gün çift çizgiyi yakaladım ve o günleri değerlendirdik
dün 16.gündü ama 2.çizgi silikti çalışmadık hemde ara verelim die
bugun 17.gün az önce lavaboda uzayan bir akıntı gördüm sümük gibi sayılır küçüktü ama
bu benim yumurtamın catladıgı anlamınamı gelıo kızlar
yoksa çatlamamışta olabilirmi ,bazı aylarda kist oluo bende catlamıo ondan soruyorum
lütfen cevap verebilirmisiniz

yumurtanın çatlamadığını nerden anlıyorsun ? bilenlerde varsa cevaplarsa sevinirim

ya kızlar benim bir sorum olack ben ayın 20sinde adet olacm sandm ilşkidn sonra cok az leke geldi sonra gelmedi 2gün sonra adet oldm tam anlamıyla şimdi ben 20sindemi adet oldum dicem 22sindemi bunu neden sorduguma gelice aslında pek önemi yoktu ama ben ovalasyn testlerine dün basladm dün ve bugün aynı koyuluktaydı varla yok arsıydı yani canım sıkıldı cünkü ben gecen ay adetn 16.günü yumurtladm bugünde 20sinde adet oldum sayarsm 15.günü sayılıyo ve dogal olark cizgiler aynı koyulukta olmasada kırmızı cıkması lazımdı 22sinde oldum sayarsm cok sıkıntı degil cünkü 13.gün hadi neyse olur derim tabi her ay aynı gün yumurtlıck degilsn ama ne bileym içime kurt düştü şimdi sorum su bu çizgi böyle devam eder koyulaşmazsa bu ay yumurtam olmadıgı anlamınamı geleck böyle yasayn biri var mı aramzda 2ay yumurtam oldu bu ayda doktor kontrolune gitmedm yumurta olmadıysa üzülürm cünkü kolmene baslıcktm oluruna bırakaym diye baslamamıstm bilen arkadaslar yardım ederse sevinirm

Son düzenleme:

yumurtanın gelişmediği anlamına gelir canım çnkü çatlama noktasına geldiği an lh yükselişe geçer ve 24 saat içinde çatlar çatladığı anı hissedersin zaten yumurtan olmama gibi bişi olmaz yumurta her ay olur ama her ay gelişcek çatlıcak diye bişi yok bnm kaç aydır çatlamıodu mesela bu ay çatladı çok skıntı yapma biz ne desek boş bi dr a git alttan muayene etsin cnm

tekrar soruyorum yumurtanın çatlamadığını nasıl anlıyorsunuz?

Canım ben adetim gecikince birkaç ay doktora gittiğimde yumurtamın çatlamayıp kiste dönüştüğünü söyledi.Birde yumurtamın çatladığı aylar vajinadan gelen o sümüksü akıntıyı görüyorum,çatlamadığı aylar öyle bir akıntı olmuyor.

tşk ederim cvp için

tekrar soruyorum yumurtanın çatlamadığını nasıl anlıyorsunuz?

cnm birde çatlamadığı zaten belden bacaklara kdr ağrı vuruyor taa ki adete kadar bnm evlendiğimden beri öyleydi bu ay çatladı :) oturup kalkarken romatizma hastaları gbi zor kalkıodum o derece vücudunu dnle anlarsın zaten çatladığı anı bile hssedersn

vay tecrübe böyle bişey demekki :)

Kizlar ovulasyon testleri konusunda bilgisizim malesef size ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim
Bir onceki adet tarihimin baslangici 2 eyluldu normalde 32 gunde bir olurum fakat bu ay daha gelen giden bir kirmizi yok yaptigim gebelik testinden de hamile olmadigimi anladim ;((
Almis oldugum ovulasyon testini merakimdan ilk kez bugun denedim ve silik cizgi cikti .. Tek cizgi degil yani buda kafami karistirdi .. Adet olmama az kaldi diye mi silik cizgi cikmxistir yani bu nedemek oluyor inanin bu konuda cok acemiyim sacma bir soru sorduysam kusura bakmayin

Kizlar ovulasyon testleri konusunda bilgisizim malesef size ihtiyacim var yardimci olursaniz sevinirim
Bir onceki adet tarihimin baslangici 2 eyluldu normalde 32 gunde bir olurum fakat bu ay daha gelen giden bir kirmizi yok yaptigim gebelik testinden de hamile olmadigimi anladim ;((
Almis oldugum ovulasyon testini merakimdan ilk kez bugun denedim ve silik cizgi cikti .. Tek cizgi degil yani buda kafami karistirdi .. Adet olmama az kaldi diye mi silik cizgi cikmxistir yani bu nedemek oluyor inanin bu konuda cok acemiyim sacma bir soru sorduysam kusura bakmayin

şimdiye kadar gelişmeme catlamama durumu olmadı canım 2ay cok güzel gelişti catladı birinde 18inde diger ay 16sında catladıda ondan sordm belki bu ay biraz gec catlar hayırlısı insaallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…