Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

tecrübeli arkadaşlar yorumlarsa sevinirim sanırım henüz pozitif değil ..:44::44::44:

hayatım adetimin 13. günü bnmde böleydi ikilemde kalmıştım hatta ilişkiye girsemmi girmesem mi die girmemiştim ertesi gün kopkoyu oldu ondan snraki günde test controlden daha koyuydu yarına net koyuyu görürsün hadi inş gebeliktede görmen dileğimle :)

canım maşallah sana kaçıncı denemeden sonra gebe kaldın ne güzel çok yeniyken öğrenmişsin ..
bende diğer topiğe bişeler yazdım ama kimse bişey yazmadı sanırım bu ayda olmucak

canım maşallah sana kaçıncı denemeden sonra gebe kaldın ne güzel çok yeniyken öğrenmişsin ..
bende diğer topiğe bişeler yazdım ama kimse bişey yazmadı sanırım bu ayda olmucak

cnm ilk kez hazırlandım ovü testiyle eylül 29 yumurtam çatladı dün gebeliğimi öğrendim ilk ayda tuttu yani bende beklemiodum cnm çnkü belirtim pek yoktu sadece sık idrara çıkıodum ufak tefek detaylar bide umutsuzdum bi anda bi arkadaşn sayesne yaptım testi pozitifi gördüm darısı sana inş

ama 4. denemem yeni evliyim zaten 17 haziranda evlendim testle ilk kez hazırlandım cnm

ayy negüzel bende yeni denedim bu ay ovu testini bende 24 haziranda evlendim inşallah darısı bizlere olsun benimde 3. denemem sarnırım

Aynen dediğin gibi oldu güven of off çok sabırsızımmm..bugünü ve sonraki 2 günü değerlendiricem. spoşlar yumoşları yakalamalı hızlı koşmalı oyyyyyyyyyyyy

hangi markayı kullandınız? tebrik ediyrum buarada.

öncelikle sağlıklı hıssatlı gebelıkler dilereyerek söze baslamak ıstıyorum
daha oncekı topıklerımde ovulasonla ılgılı cok soz ettık ve ve kullandıgım ılk ay hamıle kalmıstım
ama bebegımı 2 ay once kaybettım kalbı durması sonucunda karnımda öldü ve 9 haftalıkken kürtaj oldum
cok sukur atlattım rabbımın ıznıyle ve bu ay ovulasyon testlerıme tekrar basladım
reglım kurtajdan sonra 33 gunde olmaya basladı yani yumurtlamamda aksamıs oluyor bugun 13.gunum
adetten sonra ve ovulasyon testı yaptım dun aksam 8 den once ve hıc bırsey ıcmeden 4yada 5 saat bekledıkten sonra yaptım
resımde goruldugu gıbı t cızgısı c den daha koyu ve ovulasyon belırtılerın bır kacını yasıyorum
ozellıkle yumurtalıklarımda agrı var hareket halındeyken kendını daha cok bellı edıyor
sanırım yumurtluyorum bu ay Allahın ıznıyle tutarda olen yavrumun uzuntusunu bır nebze olsun
unutturur herkese saglıklı ve hayırlı gebelıkler göbüşleriniz tez vakit bebişle dolması dileğiyleeeeeeeeeee mucuk

kızlar resim nasılllllllllllllll fikri olan varmı

Son düzenleme:

Merhabalar ben ovulasyon testlerini daha önce kullanmadım, haziranda 8 haftalıkken bebeğimin kalbi durduğu için alındı. Buay korunmayı bıraktık ama dün kan testi yaptırdım hamilelik yok maalesef. Bu testlerden almayı düşünüyorumda, nasıl kullanılıyor, ilişki zamanını nasıl belirliyoruz? Birde gittigidiyorda bu marka satılıyor, iyimidir tavsiye edermisiniz?

bende gördüm bu markayı ama bilemiyorum.ben ebelik testi yaptım bu markanın orda çift çizgi çıktı.başka markayla yaptım tek çizgi.kandada negatif çıktı.yani bu ay bebek yok.ben güvenmiyorum bu markaya canım.

Meraba kızlar,
Belki işinize yarar diye söylemek istedim.
Laboquick marka kullandım ben.
Çift çizgiyi gördüğüm günün sabahı ilişki oldu.
Ertesi gün yine çift çizgi çıktı.o gün eşim şehir dışında olduğu için ilişki olmadı.
ertesi gün akşam testi yaptım, çizgi hafif silikleşmiş ama yine diğerine yakın koyulukta. O günün akşamı da ilişki oldu.
Sonra olmadı.
Ve şu an hamileyim.
Ne zaman yumurtam çatladı bilmiyorum ama 2 ilişki ile hamile kalabildim. Siz de bu günleri kaçırmayın derim.
öpüyorum hepinizi.

Son düzenleme:

süperrrr allah sağlıkla doğmasını nasib etsin inşallah

merhaba arkadaşlar son durumu bildirmek için tekrar yazmak istedim ovulasyn testlerime devam ediyorum dün itibariyle 1 çizgi koyu ikinci çizgi ondan biraz silik hala yumurtlıyormuyum yoksa hamilemiiym bilmiyorum çünkü önceki gebeliğimdede bu şekilde olmustu :) sevinsem mi bilemedim bir garib oldummmm

ben gebelik testinide kulladım bu markanın adetime 5 gün varken öğrendimmm :) hamile olduumu bence süper bir marka hemde sudan ucuzzzzzzz
ovulasyonlarıda süper he suda bır gercek tarıhı gecmesine yakın testler pozıtıf verıyormus hep yenı terıhlı alıyorum 1 ay nce uretılmıs olanlarda kullanın pısman olmazsınız hatta erken ogrendıgınızde bana da dua edersınızzzz meraklı bekleyıste bıter sanıyorum son 1 hafta hıc gecmez kendımden bılıyrum hoscakalınnnn

alıyorum ozaman canım :) şans getirirsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…