Ovulasyon (Yumurtlama) Testleri Hakkında Merak Ettikleriniz

Erken yumurtlamış olabilirsin canım ama bence bi kaç gün daha devam et testi yapmaya eğer silikleşirse çizgi yumurtlamışsındır

arkadaşlar hepinize merhaba.ankaradan katılıyorum aranıza ben uzun suredır bu sıteyı takıpteyım. bır kaç ay once uye oldum ama anca bır seyler yazmak nasip oldu. ben 26 yasındayım 5 yıllık evlıyım. son 7 aydır fılan cocuk ıstıyorum ama pko oldugum ıcın adetlerım cok duzensz. senelerdır pko musum ben aslında ılacsız adet olamıyorum. ama bunu bana hıc bır dr dememıstı hormon tahlılı vs bı dolu sey. hep normalsın bı sorun yok dedıler ve soonunda yıne aynı sey ılac. gecen gun gıttıgım dr. soyledı bunu bana hamıle kalman problem olmayabılır ama kılo vermelısın dedı . kılo problemı buyuk bunca sene ertelememın en buyuk sebebıde klo vereyım oyle cocuk olsundu. ama olmadı kılo veremedım artık ertelekte ıstemıyorum aslında. belkı dıyorum az bır kılo alımıyla olabılır? neyse ben burda bu testın varlıgından haberdar oldum ve uyguladım. dun ıkıncı cızgı vardı ama dıgerıne gore daha acık. bugun ıse daha koyu ama aynı degıl. sızce yumurtlama donemınde olabılır mıyım? bu sekılde cızgı gorup hamıle kalan var mı? ve kılolu bır sekılde hamıle kalıp sorun yasayan ya da yasamayan bırılerı var mı? cok ıstıyorum artık anne olmazk ama cokta korkuyorum bana yardımcı olun:KK43: $100_4157.jpg testimde burda. sizce durum nedir?

İnanamıyorum kızlar ya sanırım hamileyim.
Dün adet günümdü normalde,ovülasyon testi yapayım dedim.Pozitif çıktı.Bugün de 2 tane dandik gebelik testlerinden yaptım ve pozitif çıktı.
Yanlış pozitif olabilir mi diye aklımdan geçiyor hep.Heyecandan kaskatı kesildim resmen.
Eğer hamileysem,adete yakın günlerde ovülasyon testinin pozitif çıkması gebelik işareti o zaman.
Hala inanamıyorum inşallah hamileyimdir kesin. :KK52:
Bu arada hamile kaldıysam da ovülasyon testi sayesinde kaldım.Yumurtlama günlerimi değerlendirdik eşimle.

arkadaşlar hepinize merhaba.ankaradan katılıyorum aranıza ben uzun suredır bu sıteyı takıpteyım. bır kaç ay once uye oldum ama anca bır seyler yazmak nasip oldu. ben 26 yasındayım 5 yıllık evlıyım. son 7 aydır fılan cocuk ıstıyorum ama pko oldugum ıcın adetlerım cok duzensz. senelerdır pko musum ben aslında ılacsız adet olamıyorum. ama bunu bana hıc bır dr dememıstı hormon tahlılı vs bı dolu sey. hep normalsın bı sorun yok dedıler ve soonunda yıne aynı sey ılac. gecen gun gıttıgım dr. soyledı bunu bana hamıle kalman problem olmayabılır ama kılo vermelısın dedı . kılo problemı buyuk bunca sene ertelememın en buyuk sebebıde klo vereyım oyle cocuk olsundu. ama olmadı kılo veremedım artık ertelekte ıstemıyorum aslında. belkı dıyorum az bır kılo alımıyla olabılır? neyse ben burda bu testın varlıgından haberdar oldum ve uyguladım. dun ıkıncı cızgı vardı ama dıgerıne gore daha acık. bugun ıse daha koyu ama aynı degıl. sızce yumurtlama donemınde olabılır mıyım? bu sekılde cızgı gorup hamıle kalan var mı? ve kılolu bır sekılde hamıle kalıp sorun yasayan ya da yasamayan bırılerı var mı? cok ıstıyorum artık anne olmazk ama cokta korkuyorum bana yardımcı olun:KK43:Eki Görüntüle 519357 testimde burda. sizce durum nedir?

mrb canım inşalla bu ay bebişin senle olur.Testine gelince henüz olmamış bence yarın daha koyulaşır sen bugün başla çalışmaya adamla sperm hazır bulunsun derim ben yarında ilişki olsun

Dün adet günümdü normalde,ovülasyon testi yapayım dedim.Pozitif çıktı.Bugün de 2 tane dandik gebelik testlerinden yaptım ve pozitif çıktı.
Yanlış pozitif olabilir mi diye aklımdan geçiyor hep.Heyecandan kaskatı kesildim resmen.
Eğer hamileysem,adete yakın günlerde ovülasyon testinin pozitif çıkması gebelik işareti o zaman.
Bu arada hamile kaldıysam da ovülasyon testi sayesinde kaldım.Yumurtlama günlerimi değerlendirdik eşimle.

oyyy 3üdemi yanlış kzıım hamişsin işteeee tbr ederimmm :) darısı bizee anem patlıo hamiş haberleri bu ay :)

oyyy 3üdemi yanlış kzıım hamişsin işteeee tbr ederimmm :) darısı bizee anem patlıo hamiş haberleri bu ay :)

7 aydır uğraşıyoruz ne bileyim ümitlenmek istemiyorum işte.Teşekkür ederim.Umarım hamileyimdir.Bak hala inanamıyorum. :KK52:
Darısı hepimizin başına.
Ben de bu ay o kadar çok hamile gördüm ki yolda sokakta...

tebrık ederım darısı tum ısteyenlerın basına:):):) kac ay bu testlerle deneme yaptıktan sonra bu sonucu aldın canım?

tebrık ederım darısı tum ısteyenlerın basına:):):) kac ay bu testlerle deneme yaptıktan sonra bu sonucu aldın canım?

Teşekkür ederim.Umarım hepimiz bebeklerimizi sağ salim kucağımıza alırız.
2 ay önce ateş ölçmeyle birlikte ovülasyon testi yaptım.İlk ay hamile kalamadım.Bu ay yine ovülasyon testi kullandım.Yumurtlama ihtimali olan 2 günün bir gün öncesi ve sonrasında ilişki oldu.
Şimdi hastaneden geliyoruz.Değerim 642,1 çıktı. Aşağı yukarı 5.hafta içindeyim.
Hastanede hemşireye sordum salak gibi hamile miyim diye,kağıtta yazıyor kabak gibi pozitif.
Kız ,neyine bakayım dedi,moralimi bozdu akşam akşam :KK52:

Son düzenleme:
2 ay önce ateş ölçmeyle birlikte ovülasyon testi yaptım.İlk ay hamile kalamadım.Bu ay yine ovülasyon testi kullandım.Yumurtlama ihtimali olan 2 günün bir gün öncesi ve sonrasında ilişki oldu.
Hastanede hemşireye sordum salak gibi hamile miyim diye,kağıtta yazıyor kabak gibi pozitif.

hayırlı uğrlu olsun.Allah hayırlısı ile sağlıklı sıhatli kucağına kavuştursun inşallah

Çok sevindim senin adına.Allah sağlıkla kucağına almayıda nasip etsin inşallah.benimde adetime 4 gün var ama hala pozitif ovul testlerim.inşallah bende senin gibi buraya muttlu haberlerimi yazarım.tekrar tebrik ederim canım

Hamiş kalan arkadaşımm çok tebrik ederim sağlıkla kucağına al inşallahh :KK49:
Benim bugün 15.günüm testim yine pozitif :KK53: dünü değerlendirdik bugünü de değerlendiricez şimdi yarını da mı değerlendirmemiz gerekiyo ya yarında pozitif çıkarsa :KK52:

benimde dün 11.günümdü yine silikti çizgi ama biz yine çalışma yaptık :KK1:
inşallah bugün koyu çizgiyi yakalarım ya
bebişimi istiyorumm artık :KK49:
bu arada hamiş olan arkadaşım tebrikler Rabbim sağlıklı kucağına almayı nasip etsin inşallah :nazar:

hayırlı olsun canım gözün aydın darısı bizlere inşallah .. :KK19:

X