OVULASYON TESTLERİME BAKARMISINIZ ?

kocntrkbra

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
31 Ekim 2023
21
5
29
Merhaba ovulasyon testini ilk defa kullanıyorum. 2,5 yaşında kızım var ve artık ikinciyi düşünmeye başladık 2 ay önce kimyasal gebelik yaşadım. adetimin başladığı itibariyle 9. gün testi yapmaya başladım. 12. gün koyuluk gördüm değerlendirdik ve 14. gün de değerlendirdik bi bakarmısınız ben pek anlamıyorum da ?

Eklentiler

• IMG20240115224817.jpg
    78,3 KB · Görüntüleme: 129
Henüz pik olmamış gibi, t çizgisi c çizgisi kadar koyu ve ya daha koyu olması gerekir

En koyu 12. Gün. O gün yumurtlama olmuş olabilir değerlendirmekle iyi yapmışsınız inşallah tutar

Henüz pik degil yumurta aki (servikal mukus) takibinide yapin

Yumurta akı uzayan sumuksu seffaf akintiniz varsa yumurta olgunlastigini soler verimli gunlerinizdir..

Ben servikal mukus geldigi ilk gun ovü testine basliyorum kiminden gelmeyebiliyormus ama kendini taniyarak ogreneceksin bunu

Ben bu ay 22.gun yumurta aki geldi 25.gun pik gördüm dusunun okdar gec yumurtladim buay heray bir kadin bazi aylar yumurta olmayabiliyor stres yapmayin umarim saglikli hayirli haberlerimiz olur

Evet şeffaf akıntım oldu o şekilde uzayan iki gün geldi öyle bir akıntı 12. Gün civarı oldu hemde o zamanları değerlendirdim . Yapmaya devam o zaman inşallah tutar :))

Evet şeffaf akıntım oldu o şekilde uzayan iki gün geldi öyle bir akıntı 12. Gün civarı oldu hemde o zamanları değerlendirdim . Yapmaya devam o zaman inşallah tutar :))

Insallah tutar rabbim yar ve yardmcimiz olsun

Merhaba canım benimde seninki gibi çok koyulasmadan çizgi çıktı sonra catladi hamile kalabildimz mi testi yaptığınız ay

12. Günde koyuluk var ama pek pik göremedim. Yapmaya devam edin. Sıvı alımı ve saatlere dikkat ediyor musunuz?

erken kan verdım reglime 4 gün kala beta 8,70 çıktı yine kımyasal gebelik diye korktum ertesi günü tekrar kan verdım 30 çıktı. sonra ıkı gün sonra kan verdım 80 çıktı regli günüm 198 çıktı ve dün 535 çıktı haftaya ultrasona giricem inşallah :)

Belirtileriniz var miydi aceba bide nasıl öğrendiniz
belirti olarak çok bişeyim yoktu açıkçası uyku halim vardı akşamları kızımı uyuturken onunla uyuyakalıyordum. normalde gecelerı cok uyuyamayan bırısı olduğum için hemen fark ettım. bide akıntım vardı ama yerleşme kanaması yaşamadım. en çok hıssettiğim belirti göğüslerım cok şişti ve üstüne yatamıyordum çok ağrıyordu bu kadar :)

Ovulasyondan kaç gün sonra fark ettiniz ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…