Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ben eczaciyim elimin altinda o kadar cok test var ki kendimi tutamiyorum :)) gecen ay da bircok belirti yasadim cikmadi o yuzden belirtilere cok takilmiyorm. Beta hcg negatif cikiyor zaten su an cikmasi imkansz gibi bisey idrarda. Insallah hamileyizdir cok istiyorum ben :))

bende öyle çok istiyorum ki aralıkta düşük yaptım bir oğlum var okadar çok kardeş istiyor ki... o öyle deyince konuşamıyorum tutulupkalıyorum bakalım bu ay olmazsa önümüzde ki ay daha fazla sarılcam ovülasyon testlerine

Ben bi bucuk yillik evliyim. 2 aydir bebek dusunuyoruz ama ben simdiye kadar hic umursamazken iki aydir testlerle forumla kafayi bozdum :)) insallah hayirlisiyla olur merak etmeyin en azindan bi tane cocugunuzun olmasi esinizde de sizde de bi sorun olmadiginin kaniti. Ki bu cok buyuk bi sukur sebebi :)) ilkinde insan daha cok endise duyuyor acikcasi.

maalesef öyle değil canım ilk çocuğuma ilk ayda hamile kaldım ama ikinciye bir sene denedik ve kalamadım bir debaktık ki eşimde sorun varmış boşunaoyalanmışız tabi öyle bir sene daha geçti sonra benim miyomlarımçıktı bi altı ay daha geçti ameliyat sonrası eşimin değerleri yine yükselmiş ve ben yine hamile kaldım ve iki ay hamilelik düştü ve sonra iki ay daha korunduk ve şimdi de korunmayı bıraktık çok uzun oldu ama kusura bakma yani insanın başına ne geleceği belli olmuyor

Ayy cidden kusura bakma ben bilmeden konustum iste. insan kendi acisindan bakiyor hep basina gelmeden bilemiyor.. Hakkini helal et cok uzuldum.Allah'im hayirlisiyla nasip etsin canim dua edicem. Umidini sakin kaybetme :) psikoloji cok onemli :))

Ayy cidden kusura bakma ben bilmeden konustum iste. insan kendi acisindan bakiyor hep basina gelmeden bilemiyor.. Hakkini helal et cok uzuldum.Allah'im hayirlisiyla nasip etsin canim dua edicem. Umidini sakin kaybetme :) psikoloji cok onemli :))
yok canım ne kusuru olur mu hiç hepimiz burda birbirimize dstek olmak için varız inan yaşadıklarımı annem bile bilmiyor söyleyemiyorum burası iyi ki var ve ben ümitliyim hep oğlumun bir kardeşi olacak allah izin verirse inşallah...

Merhaba bende iki kez yumurtladim galiba ovulasyon testi adet gununden 3 gun once pozitifti kesin hamileyim dedim kan testi yaptirdim 0.29 yani negatif cikti iki gun sonra adet gunumde meraktan tekrar baktim ovulasyon testinde 2. Cizgi kaybolmustu aradan bir hafta gecti ovulasyon testim kipkirmizi iki cizgi pozitif cikti..polikistik over var bende bir yerde polikistik over olanlarda adete yakin cift cizgi cikabilecegini okudum...druma sordum adete yakin yumurtlamissindir dedi yumurtlama olmadiginda polikistik over olsanda pozitif cikmaz dedi simdi yine beklemedeyim bugun adetimin tam 46. Günü idrar testi negatif kan testi yapmak istemiyorum cok bunaldim 20 tane gebelik testi 3 tane kan testi yaptim kafayi siyirmak uzereyim..bu ovulasyon testinde supheli iliskiden kac gun sonra pozitif cikiyor acaba ben adetimden bir hafta once yumurtladi isem idrar testinde cikmayabilirmi cok uzun oldu kusura bakmayin kimseyle paylasamiyorum..bir daha kan testi yaptirmaya gidersem beni deli diye bakirkoye sevk edecekler :)

ben yumurtlama döneminde ovulasyon testinde çift çizgiyi yakaladım sonra bidaha yapmadım test. hata mı yaptım yapmalımıydım

ben yumurtlama döneminde ovulasyon testinde çift çizgiyi yakaladım sonra bidaha yapmadım test. hata mı yaptım yapmalımıydım
Yapmak gerekiyor bence. İki gün de çift çıktığı oluyor. Gerçi o günden sonra start veriyorsun. Yapsan da olur yapmasan da

selam kızlar ben gebeliğimi ovülasyon testiyle öğrendim yumurtlama döneminde yaptım cifti yakaladım ilişki oldu iki sonra tekrar ovülasyon yaptım tek adetime 4gün kala tekrar yaptım ovülasyon testi yine çift yani silik değil çok nette değil di adete yaklaştıkça koyulaştı zaten ve hamileyim ama arkadaşıma yaptık aşılama yaptırıyor kendisi bebişleri olmuyor iki gün önce adetine üç gün varken ovülasyon çift cıktı sevindik ama kan testi yaptırdım cıkmadı çok üzüldü

selam adetime 5 gun var ovulasyon testi böyle cikiyor... silik oldukca ama belli oluyo ikinci cizgi dimi??? yorumlarınızi rica ediyorum

inan seni çok iyi anlıyorum ama 46 gün olmuş bence çok uzun bir süre ve bence kan testi yaptırman gerekli artık ben yaptırmanı tavsiye ederim bırak bence etrafındaki insanların ne düşündüünü sen kendini düşünve bir an önce hamile değilsen de adetini getirmeye bak... zaman aleyhine işliyor unutma

Arkadaslar ben 2 ay önce dusuk yaptım şimdi bu ay ovulasyon testlerini kullandım.reglme 4 gun var sabah yaptım testı asagıdaki gibi çıktı yorumlarınızı alabılır mıyım Ovulasyon testı bu şekilde cıktı

Resım eklenmıyor normalde ıkıncı cızgı ovulasyona kdr sılık cıktı sadece tumurtlama zamanı koyu cıkmıştı bugun çok silik değil ama aşırı da koyu degıl ne olabılır acaba bır cok belirtı var ama psikolojık de olabılır

Canim benim tesekkur ederim cvbin icin kan testi yaptiricam dedigin gibi adet olmam lazim artik ilac kullanmaliyim

Eklentiler

• image.jpg
    57,6 KB · Görüntüleme: 154
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…