Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kizlar bende ov.testi ile yumurtlmyi ve ayni zamanda catlatma iğnesi kullandim.ayin 14 un de saat on da vuruldum..sonrasında ov.testi yaptim koyu çizgi vardi birlkt oldk. .bugün az önce ov. Test yaptim t çizgisi yok gibi .yumurtlama bitmiş gibi sanki...sizce.. Bundan sonra sirt ustu YTP beklmlk denilen gibi ov testini bat a yakin yapinca size yazarim.. Dualarim sizinle.. Dua bekler opucukler sunarim

aynı orumdayız seninle bende iki ay önce düşük yaptım benimde testim seninki gibi ama sanırım daha koyu olması gerekiyormuş t çizgisi kadar koyu olacak diye okumuştum yorumlarda

Canim benim tesekkur ederim cvbin icin kan testi yaptiricam dedigin gibi adet olmam lazim artik ilac kullanmaliyim
kan testi yaptırınca olumlu olumsuz bizede haber ver benim son üç günüm kaldı adete eğer hamile değilsem de erken gelsede bir an önce başlasam çalışmalara diyorum

Arkadaşlar bende çoğunuzla aynı durumdayım ovü testim ne koyu ne açık...Dün arkadaşım adeti 6 geçince hamilelik testi yaptı ve çoook açık bir pembe belirdi ve bugün sabah kan testi yaptırdı ama onun öncesinde ben ona bir ovü testi verdim ve denettim....sonuç bu işte bukadar koyu olmadıkça derde düşmeyin derim..Geçen ay ovü testim benimde açık renkli olmak şartıyle pazitif gösterdi ama sonuç kırmızılar geldiiii....

Ayrıca belirtmeyi unuttum arkadaşım 3,5haftalık hamile çıktı kan testinde...Rabbim bizlerede nasip etsin hayırlı ise....

Kızlar ovulasyon testi hangi markayı onerirsiniz surelab kullandım gecen ay buay laboquick mi alsam diye düşünüyorum sizce hangisi iyidir

Kızlar gogsume ara ara bır sızı gırıyor,belim, kasıklarım agrıyor bazen ayagıma kramp gırer gıbı oluyor, akıntım var yumurta akı gıbı, reglme 4 gun var dun ovulasyon testı yaptım cok koyu degıl ama sılıkte degıl

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…