Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canim hic umudum yok :) sonucu hemen yazacagim olumlu olumsuz ovulasyon testinin dogrulugunuda ogrenmis oluruz :)

Ben umutluyum adet olacak gibi hissetmen normal çünkü ilk ay adet agrisi gibi okur derler benim de kasık ağrım solda daha fazla olmak uzere hala devam ediyor ama bugün daha fazla ve dunben beri sol bacagimda cok yogun olmak uzere uyuşma var hicbir sey anlamadim bu işten soldan soldan bir sey oluyor ama bilemedim

Kizlsr ben de yabanci siteden okuyorum su an dun paylastigim gibi lh ve betshcg.nin yapisinin çok benzediğini bu yuzden ovul.testinin lh ve betahcg hormonlarini birbirinden ayirt edemedigini soyluyor ama bazi gebelik testi kadar hassas olamayabilecegini cunku cok dusuk seviyedeki betahcg.yi olcemeyebilecegini yazıyor. yaniiiiii hamile olma ihtimalimiz bence çok yuksek :KK66:

:KK43:Kızlar ya yarın sabah ilk idrarla tekrar test mi yapsam acaba? Bata 3 gün var. Gelmez inşallah kırmızılar

Yaptım canımm test sonucumu erken hamilelik belirtilerinde paylaştın çizgi gördüm gibi ama eşim yok bence çizginin yeri o dedi umutlanmayayım diye

Yaptım canımm test sonucumu erken hamilelik belirtilerinde paylaştın çizgi gördüm gibi ama eşim yok bence çizginin yeri o dedi umutlanmayayım diye

peki hiç ovül.testi denedin mi varsa ondan dene yoksa bence bir kere yap ama çokta kafanı takmamaya çalış sürekli tekrar tekrar yapma bence stres olursun yoksa ben hamile olduğumu hissetsem bile erken gebelik testim de var yapmıyorum mesela gerçi dayanamaz eşime söylerim diye yapmıyorum (sevgililer gününü bekliyorum) ama olsun :p

Canim gordum sen hamilesin ya bildigin cizgi var yani pembe renkli.. ovulasyon testin nasil laboquick ise koyar misin. hadi hayirli olsun canim bak gebelik testinin resmini buraya koy diger arkasaslarda benim gibi hamilesin der o kadar belli yani :KK50:cizgi

Canim gordum sen hamilesin ya bildigin cizgi var yani pembe renkli.. ovulasyon testin nasil laboquick ise koyar misin. hadi hayirli olsun canim bak gebelik testinin resmini buraya koy diger arkasaslarda benim gibi hamilesin der o kadar belli yani :KK50:cizgi

Canim ovulasyon testin koyu muydu nasildi??

Kizlar malesef sonuc negatif 0.29 ovulasyon testlerine inanmayin ikiside ayni koyuluktaydi umutlarim baska bahara kaldi :)

ciddi misin çok üzüldümmm :KK43::KK43::KK43:
ama sağlık olsun vardır bir zamanı elbet. senin kullandığın ovül.testinin markası neydi canım ? resmini koymamıştın sanırım.

Kizlar malesef sonuc negatif 0.29 ovulasyon testlerine inanmayin ikiside ayni koyuluktaydi umutlarim baska bahara kaldi :)

Canim uzulme..
bat gunundu dime senin.. benim hic 0.29 cikmadi hep <0.1 cikar
Onumuzdeki ay ins hepimiz hamile kaliriz is yerindekiler hamile kaldi birer birer cinsiyetini ogrenip geliyolar
isyan etmek istemiyorum hepimiz seninle ayni durumdayiz onumuzdeki ay yine burada bulusalim yalniz degilsin canim ne yapalim allah goruyo halimizi uzuntumuzu sesimizi duyuyor vermek istese vericek dogru zamani bekliyor ama artik o dogru zaman gelsin cunku inan benimde gucum kalmadi aylardir hep ayni
canim ovulasyon testinin markasini ve fotosunuda paylasirsan bizden sonrakilere yardimci olmus oluruz.. uzulme tanimasam da seni duygularimiz hep ayni :KK42:

Canim cok saol guzel dileklerin icin testi yuklemeyi beceremedim vallahi tlfnumda kayitli iki cizgide ayni koyulukta ayni testi ovulasyon zamaninda ayni koyulukta gormustum testin markasi galenik

Canim cok saol guzel dileklerin icin testi yuklemeyi beceremedim vallahi tlfnumda kayitli iki cizgide ayni koyulukta ayni testi ovulasyon zamaninda ayni koyulukta gormustum testin markasi galenik
He bu arada benimde hep 0.01 cikardi sonucum acaba gec dollenmemi oldu ondanmi test pozitif cikiyor adet olayim diye dua ediyorum simdi bitsin bu iskence :KK66:

X