Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

kızlar benim de 27. günüm bugün. ovulasyon testi iki gün öncesine göre koyulaştı ve çamaşır suyu testi iki gün önce köpürmemişken bugün bira köpüğü gibi oldu. şoklardayım hala. acaba pozitif mi? umarım hepimiz sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize.

Devran senin daha var gazili cnm gunde bi tane yap canim cunku hep ayni cikiyo az kaldiii benim heyecan dorukda kizlar bu duyguyu hepimiz yasariz insallh dualarim sizle sizde bana edin iyi geceler kizlar

Canim sen daha şanslı gibisin hadi insallh kouyulasma varsa bak bizde yok benim hep ayni hafif silik cizgi var cok koyu degil ama sende olabilir cnm insallh

Canim sen daha şanslı gibisin hadi insallh kouyulasma varsa bak bizde yok benim hep ayni hafif silik cizgi var cok koyu degil ama sende olabilir cnm insallh

ben o kadar umutsuzdum ki iki gün önce yaptığım testle... bugün eşim arabayı çok hızlı sürünce karnıma bi ağrı girdi, baya kötü oldum. içime garip bir his geldi. eve girer girmez test yaptım, koyulaşmış. ama beni daha çok umutlandıran çamaşır suyu testi oldu. üçüncü yapışım ve ilk ikisiyle ilgisi yok, onlar hiç köpürmedi. siz de deneseniz o testi. bu arada hepimiz sağlıkla kavuşuruz bebeklerimize inşallah, dua ediyorum deli gibi.

Canim hic bisey olmaz adet olmadigin surece umut tükenmez ben dun gebelik testi yaptim baby time diye negatif ama umut iste bu ay nedense israrla ha.ileyim gibi geliyo cunku ovulasyon testi yuzunden surekli cikiyo gecen ay ondan once cikmadigi icin

canım o baby time çok dandik güvenme ona hiç. inşallah vardır bebeğin, dediğin gibi umut tükenmez. inşallah birbirimizin güzel haberlerini alırız sağlıkla.

Çamaşır suyu testi nasıl oluyor canım???
m

Baby time bende bugun okudum burda dandikmis evet canim ama dedigim gibi umudum tumenmedi kirmizi karti hic birimiz gormeyelim ay keske hepimiz hamile olsak birlikte gunlerimizde ayni olur keskeeeeeee

Çamaşır suyu testi nasıl oluyor canım???

m

canım ben de burada görmüştüm başlığını. idrarı kaba alıyorsun, içine çamaşır suyu koyuyorsun biraz. hamilelik varsa bira ya da cappucino köpüğü gibi oluyor. hiç köpürmez ya da gazlı içecek gibi köpürüp sönerse hamilelik yok anlamına geliyormuş.

Baby time bende bugun okudum burda dandikmis evet canim ama dedigim gibi umudum tumenmedi kirmizi karti hic birimiz gormeyelim ay keske hepimiz hamile olsak birlikte gunlerimizde ayni olur keskeeeeeee

evet çok güzel olur cidden, hepimiz sağlıkla kavuşuruz sonunda da inşallah. ne güzel olur :)

Çok tşk canım birde onu deneyelim bu merak bizi öldürecek :)))

[QU"mrv0607, post: 39306800, member: 652784"]Benim 5 6 gün var daha koyu çıktı canım ama bilemiyorum işte gün geçince sonucu öğrenip burada paylaşacağız artık :)))[/QUOTE] CCanım senin testin markasi ne bu suraleb bide baska bi topikte bi arkadas böyle 3 4 gün kala ovulasyon testi yapmış cizgi bile cikmamis günü gelince kopkoyu çıkmış umut oldu bana inşallah gunden güne koyulasir hepimizinki bebisler gelir

gaziliist: 39306930 .!.:
Kizlar demin yaptim (laboquick) artikk test yapmadan duramiyorum bagimlilik haline geldi bat 11 subat carsambaEki Görüntüle 1405793
Seninkide baya belirgin benimkinin yanında ama bu laboquick test daha belirgin cikartiyo kullanicilari öyle diyordu bi dahakine bende bundan alayım barii en azından moralim bozulmaz

[QU"mrv0607, post: 39306800, member: 652784"]Benim 5 6 gün var daha koyu çıktı canım ama bilemiyorum işte gün geçince sonucu öğrenip burada paylaşacağız artık :)))
CCanım senin testin markasi ne bu suraleb bide baska bi topikte bi arkadas böyle 3 4 gün kala ovulasyon testi yapmış cizgi bile cikmamis günü gelince kopkoyu çıkmış umut oldu bana inşallah gunden güne koyulasir hepimizinki bebisler gelir[/QUOTE]
Laboquick benim ki canım ama aslında böyle hata yapıyoruz devamlı test yaparak ama hastalık haline geldi artık şuanda tek dileğim buradan güzel haberler vermek ve güzel haberler almak bundan sonrasında

Seninkide baya belirgin benimkinin yanında ama bu laboquick test daha belirgin cikartiyo kullanicilari öyle diyordu bi dahakine bende bundan alayım barii en azından moralim bozulmaz
Evet canim laboquick koyu cikartiyo bende bi de babystart var onda daha acik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…