Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

[QUOTcanım ziliii, post: 39307029, member: 628323"]canim bu lh herkeste var ama miktari farkli bende biraz daha koyu sen de biraz daha acik[/QUOTE]
Evet canim hayırlısı artık beklemek en güzeli de yapamiyoruz iste yarina Allah kerim :KK68:

[QUOTcanım ziliii, post: 39307029, member: 628323"]canim bu lh herkeste var ama miktari farkli bende biraz daha koyu sen de biraz daha acik
Evet canim hayırlısı artık beklemek en güzeli de yapamiyoruz iste yarina Allah kerim :KK68:[/QUOTE]

Ben de 1 ay boyleyim sabirsiz ondan sonra 1 ay hic girmiyorum buraya sonra bidahaki ay yine burdayim:KK48:

Kizlar en erken adet gunu benim yarin yada pazaryesi benim ne koyu ne acik paylastim hadi hayirlis insallh olmammmmmm ya uykum gelmiyoooo sinir oldumm

Evet canim hayırlısı artık beklemek en güzeli de yapamiyoruz iste yarina Allah kerim :KK68:

Ben de 1 ay boyleyim sabirsiz ondan sonra 1 ay hic girmiyorum buraya sonra bidahaki ay yine burdayim:KK48:[/QUOTE]
Al benden o kadar bende adete 1 hafta kala bütün hamile basliklarini okuyorummmmm ne sinirrr ama

Herkese gunaydin ve iyi bekleyisler dun sarj bitti takip edemedim sizi gazili benim seninki kadar koyu umarim beklediğimiz gibidir hepimizin.
Su çamaşır suyu olayi dogru mu arkadaslar idrar zaten asitli kopurmesi normal değil mi

Kızlar çamaşır suyu testini uyguladktan sonra arastirdim biraz doğruluk payı yok denecek kadar az bence denemenize gerek yok merak iste insan dayanamiyo:eek:

Gunaydin kizlarrr
bu sabah bir de ilk.idrarla yapayim bakalim nasil cikicak dedim ama sonuc ayni degisen bisey yok bi tane de gebelik testi yaptim o da negatif artik test yapmiycm :63::KK12:

Kızlar çamaşır suyu testini uyguladktan sonra arastirdim biraz doğruluk payı yok denecek kadar az bence denemenize gerek yok merak iste insan dayanamiyo:eek:

benim dün ilk kez köpürmüştü, bugün iki kere yaptım köpürme yok. moralim bozulmadı dersem yalan olur. ben de neden diye düşünüp duruyordum. dünkü 9 saatlik bir idrardı ve çok az su içmiştim o arada. ben normalde o kadar susuz kalmam ve bekletemem idrarı. neyse kısmet bakalım, hayırlısı olsun..

benim dün ilk kez köpürmüştü, bugün iki kere yaptım köpürme yok. moralim bozulmadı dersem yalan olur. ben de neden diye düşünüp duruyordum. dünkü 9 saatlik bir idrardı ve çok az su içmiştim o arada. ben normalde o kadar susuz kalmam ve bekletemem idrarı. neyse kısmet bakalım, hayırlısı olsun..
Dogruluk payi yok denecek kadar az canım hamile olanlarda bile kopurmuyormus bosuna canını sıkma

[Qola_a, post: 39309688, member: 174645"]Benim de 4 günüm var aynı böyle çıktı. Ilk yaptığımda hiç çizgi çıkmamıştı. Böyle çıkınca umutlandım[/QUOTE]
Hic çizgi olmayip sonrakinde cikarsa ihtimal daha yüksek oluyo canım inşallah hamilesindir

20150208_122041-1.jpg bu sabah ki kizlarrr

Lola cim senin testinin markasi ne peki bazilari acik cikiyo cunku
Valla ben eczaneye sordum c ile Başlayan bir marka verdi. Başka marka ovulasyon testi yok bizde dedi. Bende mecbur ondan aldım. Ilk denememiz bu ay. Gebelik testi alsam çıkar mı acaba bata 4 gün var

[Qola_a, post: 39309688, member: 174645"]Benim de 4 günüm var aynı böyle çıktı. Ilk yaptığımda hiç çizgi çıkmamıştı. Böyle çıkınca umutlandım
Hic çizgi olmayip sonrakinde cikarsa ihtimal daha yüksek oluyo canım inşallah hamilesindir[/QUOTE]
Ay inşallah canım. Isteyen herkese Allah en kısa sürede nasip etsin.

X