Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Bu ovulasyon testleri bizimle oyun oynuyoe gibi adet olursam da yapicam bakalim ne cikacak insallh olmammmmm

Bu da bu sabahki ovulasyn testim

Canim benimkine benziyo ben 1 saat sivi almadan yapmistim resmini de buraya koymustum bu aksam bi daha yapicam 2 saat sivi almadan onu da ceker koyarim buraya..yaa soyle bi mucize olsa da sevgililer gününde hamile olsak sevgilimize ve sevdiklerimize ne guzel hediye olur yaa

Kizlar slm ben de sizle aynı durumdayım bugun adetimin 26. Günü ve laboquick ovu.ovu.testi yaptım sizinki kadar koyu çıktı ki normalde yumurta catladiktan sonra yaptığımda tamamen sikik ya da belli belirsiz cikardi. Umarim hamileyimdir bu testler ya gerçekten olcuyor ya da adete yakın hormonlar mi farklilasiyor o yuzden mi koyu çıkıyor bilmiyorum. Erken gebelik testim var ama cuma yapacagim cunku hamileysem sevgililer gününe cik guzel bi supriz yapmayi dusunuyorum daha erken ogrenirsem heyecandan dayanamam :)

Insallh cnm bi bilinmezlik ama bakalimmmm en azindan yalniz degiliz. Sen de yap Gazili arkafasimda yaiyo bende bakalim

Hepimiz bir umit bekliyoruz canim.. ins hamilesindir

Devran bata kac gun varadete

Emkub benim biraz karışık normalde 30-35 gunde bir adet oluyorum ama bu ay ayın 27.sinde yumurtladim 14 gün sonra da regl olunması gerektiğini varsayarsak çarşamba regl olmam lazim yani 30.güne denk gelmis olacak.ama son üç aylik ortalamama bakılırsa yarın degil sonraki pazar :) off çok karışık
ama sana az kalmis umarim hamilesindir hamileyizdir hatta hamiledirler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…