Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Arkadslar hayirli geceler aylardir yaziyi takip ediyorum ama henuz uye oldum.benim 1kizm var 4 bucuk yasinda.esimi anca ikna edebildim ikinci icin 3 aydir o da istiyor.iki aydir yumurtlama gunu takvimini ve ovulasyon testi kullaniyorm 2 ay ust uste kan testi husranlar.bu ay.biraz daha sakinim ovulasyon testim bu ay 17.gunumde silikti 20. Gunu koyulasti ertesi gunu degerlendirebildik sanirim. Ama en dogrusunu Rabbim bilir.aradan 3 gun gecti ama ovulasyon testi hala t tam koyu olmasa da cok belirgin cikio.umutlanmak istmyrm ama ayin 19 unda adet olmaliym ama hicbir adet belirtisi yok normalde adetime 10 gun kala goguslerim acir siskinliklerim artardi.6 aydir adetim cok duzenli acaba yumurtlama gunum 17den 21e mi geldi ve 24. Gunde bu kadar belirgin t cikmasi normalmi

Canim sonucun ne oldu merak ettim ins hamilesindir

Kizlar yukledim bu dun cektigim foto bat a 7 gun varken ovulasyon testi

Eklentiler

• 20150203_123806-1.jpg
    20150203_123806-1.jpg
    60,9 KB · Görüntüleme: 327
20150203_124143-1.jpg 20150203_124011-1.jpg 20150203_124108-1.jpg 20150203_124119-1.jpg 20150203_124130-1.jpg 20150203_123806-1.jpg Kizlar Digerlerini de yukluyorum bana gore 15.gun veya 16.gun da lh pik yapti sonra 17.gun de siliklesti bidaha da yapmadim ta ki dün e kadar yani 22. Gune kadar

Ovulasyon testim bu diger gunlere dune gore daha koyu anlamadim kimisi diyo boyle hamile kaldim kimi bende de hep cizgi vardi ama bostu pco falan da yok gecen ay butun kontrollerim yapildi temiz cikti anlamadim en gec pazartesi dananin kuyrugu kopar ama beklemek cok kötü
canım LH hormonu kadın vücudunda sürekli bulunan bir hormon, o yüzden çıkması çok normal. Hamilelik için en kesin sonucu kan testi verir, şüpheleniyosan kan tahlili ver, bata 4 gün kaldıysa kanda çıkar zaten.

Geçmiş olsun Allah bir daha yasatmasin canım..benimde ovulasyon çok koyu cıkti bugün gebelik testi negatif bakalım sonuç ne olacak..

Saol canım amin insallah Rabbim kimseye yaşatmasın . Ben dayanamadım kan testi yaptırdım biraz önce 4 te alıcam sonucu . Doktorumuda aradım artık beni tanıdığı için git yaptır kendini yiyip bitirme dedi bakalım kısmet insallah elimiz bos dönmeyiz .

Canim aylardir burayi takip ediyorum hamilesin gibi gozukuyo ama yine de umutlandirmak sonradan hayal kirikligi yasatmak istemem en garanti kan testi benim de bu ay 22. Gunde kopkoyu cikti ama hicbir belirtim yok

İnsallah canım burda yazılanlar unutlandırıyor işte insanı bakalım artık kan testide yaptırdım sonuccu almaya gidince öğrenicem ..

Saol canım amin insallah Rabbim kimseye yaşatmasın . Ben dayanamadım kan testi yaptırdım biraz önce 4 te alıcam sonucu . Doktorumuda aradım artık beni tanıdığı için git yaptır kendini yiyip bitirme dedi bakalım kısmet insallah elimiz bos dönmeyiz .

inşallah pozitif çıkar canım

Canim benim sakin aklina olumsuzluk getirme benim arkadasim 2 kere ölü dogum yapti ve hepside sebepsiz 3.cocuguna hamile kaldiginda psikologa gitti ve cok saglikli bir bebegi oldu yasadigin cok zor n. Olur aklina kotu seyler getirme dua et ve hep pozitif dusun bende merqktan catliyorum gunumun yarisi burda ama elimizden beklemekten baska bisey gelmiyo malesef ben gene bat a 4 gun var ovulasyon testi yaptim gene cizgi var umutlanmayim diyorum ama elde degil

Bende Rabbime sığınıyorum hayırlısı olsun ama gercekten paikolojisi ağır . Rabbim sağlıkla kucağımıza almamızı naisp etsin evlatlarımızı . Doktorumu aradım oda dedi git yaptır hemen tahlil uğraşma onlarla anlayamazsın en azından aklından cıkar dedi . Bakalım sonuc ne olucak 4 te alıcam sonucu :KK43:

Bu lh hormonu her zamn mevcut ama benim bu aya kadar hic boyle olmadi ben 3 aydir adet bitiminden baslangicina kadar hergun yaptim cunku doktor bana belli olmaz adete bi gun kala yumurtlayan oluyo sen tesste guvenme dedi hatta bu testlere bakma gun asiri iliskin olsun bi gun yap bigun bekle dedi bende 90 tane toplu almistim ovulasyon testi yaptim bakalm belli olur kan vermeye gidemem cunku korkutorum bu kacinci kendime soz verdim esimde zaten yazik bikti benim surekli hamileyim kesin demelerime artik bekluycm

Saol canım amin insallah Rabbim kimseye yaşatmasın . Ben dayanamadım kan testi yaptırdım biraz önce 4 te alıcam sonucu . Doktorumuda aradım artık beni tanıdığı için git yaptır kendini yiyip bitirme dedi bakalım kısmet insallah eli

insallah hamilesindir canim yaa.. sonuc 1 saate cikar.. merakla bekliyorumm..ALLAH im bizi evlat hasretiyle sinama yarabbimm

Yaz canim seni bekliyoruz duayla.. belirtilerin var miydi canim.. goguslerde aci veya kasik agrisi batmasi falan

Bu lh hormonu her zamn mevcut ama benim bu aya kadar hic boyle olmadi ben 3 aydir adet bitiminden baslangicina kadar hergun yaptim cunku doktor bana belli olmaz adete bi gun kala yumurtlayan oluyo sen tesste guvenme dedi hatta bu testlere bakma gun asiri iliskin olsun bi gun yap bigun bekle dedi bende 90 tane toplu almistim ovulasyon testi yaptim bakalm belli olur kan vermeye gidemem cunku korkutorum bu kacinci kendime soz verdim esimde zaten yazik bikti benim surekli hamileyim kesin demelerime artik bekluycm

Canım insallah bu ay sonuc alırsın lh hormonu dediğin gibi her zaman oluyor yada olmuyor ama burada da yazdıkları gerçekten cok ilginç ilgisiz görünüyor olabilir ama belkide fazla ilgilidir bu hormon hamilelikte . umut etmekte güzel hayal kırıklığına ramen sen umudunu kaybetme bu konu bunun kanıtlarıyla dolu insallah bu sefer olmustur .

Yaz canim seni bekliyoruz duayla.. belirtilerin var miydi canim.. goguslerde aci veya kasik agrisi batmasi falan

Bende bir kaç gündür aşırı şişkinlik mide ekşimesi ve bulantısı gibi karık bir his ve aşırı uyku var canım . Kasıkta belirgin bir ağrım yok şişlikten dolayı gerilme var oda sancı yapıyor ara ara . Bakalım artık malum kendimizi cok dinleyince kaptırıyorz hemen belirti diye insallah belirtidir bunlar.

X