Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Hadi yaa bizim burda yapilan testte negatif iste > 100 yaziyodu ilk defa boyle cikti o yuzden cok heyecanlandim yok asilama falan yaptirmadm
Anladım canım benim 3 ay önce adete iki gün kala 16 çıkmıştı ona bile negatîf demişlerdi zaten iki gün sonra adet oldum ama bazılarında düşük çıkıp sonradan yukseliyo belki seninkide öyledir gebelik varsa iki gün sonra en az iki kat artıyor sonra gene yaptır yükselmişse kesindir o zaman hakkımızda hayırlısı canım

Anladım canım benim 3 ay önce adete iki gün kala 16 çıkmıştı ona bile negatîf demişlerdi zaten iki gün sonra adet oldum ama bazılarında düşük çıkıp sonradan yukseliyo belki seninkide öyledir gebelik varsa iki gün sonra en az iki kat artıyor sonra gene yaptır yükselmişse kesindir o zaman hakkımızda hayırlısı canım
Cok teşekkür ederim canımm insallah rabbim isteyen herkese hepimize versin

Kızlar bat 8 şubat bugün ovulasyon testi yaptım sizce umutlanmalı mıyım? yumurtlamanın olduğu günlerde bile bu kadar kırmızı olmamıştıHoppa

Kızlaaarrr yardım edin lütfennnnn

Bat 9 şubat

Bugun ov. Testi yaptım kopkoyu cıktı
O koyu cıkknca gebelik testi yaptım onda birşey cıkmadı . Gerçi 5 gün var cıkmaması normal ama bilemedim ov. Testi kopkoyu cıkınca heycanlandım. Sizce kan testi yaptırsam etken olur muu ??
Resimde alttaki ov. Testiii

Eklentiler

• image.jpg
    image.jpg
    104,8 KB · Görüntüleme: 492
Canim bence var gibi ama sen biliyorum zor ama benimde bat 8 subt bekliyorum ovulasyon testi seninki gibi ama hamilelik testi negatif bende beklemedryim sende bekle cnm belirti varmı sende

Canim bence var gibi ama sen biliyorum zor ama benimde bat 8 subt bekliyorum ovulasyon testi seninki gibi ama hamilelik testi negatif bende beklemedryim sende bekle cnm belirti varmı sende

Beklemek çok ya beklicez mecbur canımm şişkinlik uyku ve mide bulantısıyla ekşime arası bir his mevcut tabi belirtide olabilir olmayabilirde çok korkuyorum gecen sene erken doğum yasadım ikizlerimi kaybettim şuan gercekten korku var bir yandan bu belirtileri diğer hamileliğimde de hissetmiştim ki ozamanda ov. Testinden öğrenmiştim ama şuan korkuyorummm :KK61::KK61::KK61:

Beklemek çok ya beklicez mecbur canımm şişkinlik uyku ve mide bulantısıyla ekşime arası bir his mevcut tabi belirtide olabilir olmayabilirde çok korkuyorum gecen sene erken doğum yasadım ikizlerimi kaybettim şuan gercekten korku var bir yandan bu belirtileri diğer hamileliğimde de hissetmiştim ki ozamanda ov. Testinden öğrenmiştim ama şuan korkuyorummm :KK61::KK61::KK61:

Geçmiş olsun Allah bir daha yasatmasin canım..benimde ovulasyon çok koyu cıkti bugün gebelik testi negatif bakalım sonuç ne olacak..

Kızlaaarrr yardım edin lütfennnnn

Bat 9 şubat

Bugun ov. Testi yaptım kopkoyu cıktı
O koyu cıkknca gebelik testi yaptım onda birşey cıkmadı . Gerçi 5 gün var cıkmaması normal ama bilemedim ov. Testi kopkoyu cıkınca heycanlandım. Sizce kan testi yaptırsam etken olur muu ??
Resimde alttaki ov. Testiii
Canim aylardir burayi takip ediyorum hamilesin gibi gozukuyo ama yine de umutlandirmak sonradan hayal kirikligi yasatmak istemem en garanti kan testi benim de bu ay 22. Gunde kopkoyu cikti ama hicbir belirtim yok

Canim benim sakin aklina olumsuzluk getirme benim arkadasim 2 kere ölü dogum yapti ve hepside sebepsiz 3.cocuguna hamile kaldiginda psikologa gitti ve cok saglikli bir bebegi oldu yasadigin cok zor n. Olur aklina kotu seyler getirme dua et ve hep pozitif dusun bende merqktan catliyorum gunumun yarisi burda ama elimizden beklemekten baska bisey gelmiyo malesef ben gene bat a 4 gun var ovulasyon testi yaptim gene cizgi var umutlanmayim diyorum ama elde degil

Eklentiler

• 20150204_124639~2.jpg
    20150204_124639~2.jpg
    31,4 KB · Görüntüleme: 433
Ovulasyon testim bu diger gunlere dune gore daha koyu anlamadim kimisi diyo boyle hamile kaldim kimi bende de hep cizgi vardi ama bostu pco falan da yok gecen ay butun kontrollerim yapildi temiz cikti anlamadim en gec pazartesi dananin kuyrugu kopar ama beklemek cok kötü

Bide si presed jeli kullandim ondan bu kadar umutluyum Rabbim bosa cikarmasinnnnn insallh hepimizin umutlari gercek olsun

X