Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Gecen ay vermisti doktor adet baslayinca basla diye bugün oldum cok sukur yarin başlıyorum canim bir de boyle deneyelim bakalım

Bizde 3 ay denedik olmayinca doktor istersen klomene baslariz demisti ama okuyunca yan etkilerini falan vazgectim.. rahim filmi cekilip bi kac ay oluruna birakicam.. allah korusun tupler kapali da olabilir bos yere klomen le hormon almak istemedim..

QUOTE="gaziliii, post: 38437462, member: 628323"]Bizde 3 ay denedik olmayinca doktor istersen klomene baslariz demisti ama okuyunca yan etkilerini falan vazgectim.. rahim filmi cekilip bi kac ay oluruna birakicam.. allah korusun tupler kapali da olabilir bos yere klomen le hormon almak istemedim.. [/QUOTE]
Peki tupler sonradan kapanabiliyormu yoksa dogustanmi oluyor

Slm kızlar bende aranıza yeni katıldım bu ay ilk kez ovulasyon testi kullandım bat bugün beklemedeyim

Diger topiclerde herkesin bat ini liste halinde yaziyorlar ya oyle yapabilsek keske daha heyecanlı oluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…