Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar rahim filmi çektiren var mı? Ağrılı olduğunu söylüyorlar.
Gerçi doktor uyutarak yapacağını söyledi.
Canim az ince bende ayni seyi arastiriyordum kimisi agrili oluyor kimisi cok fazla hissetmiyorsun bile demis sende okumussundur mutlaka.. uyutuyorsa en guzeli bence hic hissedilmez

Canim az ince bende ayni seyi arastiriyordum kimisi agrili oluyor kimisi cok fazla hissetmiyorsun bile demis sende okumussundur mutlaka.. uyutuyorsa en guzeli bence hic hissedilmez
Ben bugün neler araştırdım rahim filmi hafif kaldı.
Galiba ben de pko var.
Az önce daha önceki adet tarihlerimi hesapladım 47 günde adet olduğum olmuş.
Dünkü tahlil sonuçlarımda pko ya işaret ediyor.
Neden doktor bunun üstünde durmadı anlamadım.
Bu hafta başka doktora gideceğim.

Galiba ben de pko var.
Git bakalim canim o ne diyecek belkide bendede vardir ama ultrasonda gorunmezmi yaa bence gorunmesi lazim yada baslangicidir

:anneadayı: Kızlar dilerim Allah'tan en kısa zamanda böyle olun.Ben iki kere bu duyguyu tattım çok şükür :nazar:.Inanın çok severek taşıdım.Ama ilkinde 4. Ayda tutturabildik Allahın izniyle .Yaşlı bir teyzemiz ilişki sırasında belinin altına yastık koy başının altında olmasın ,ilişkiden sonrada ayaklarını duvara daya öyle yat yatabildiğin kadar demişti.O at kalmıştım
Bugün bu yazıyı yazmak geldi içimden az öncede o bahsettiğim teyzenin üç gündür yoğun bakımda olduğunu duydum.Malum oldu galiba bana Rabbim Behiye teyzeye acil şifalar versin:KK43:

Merhaba Arkadaşlar, ben bugün mesajlarinizi okudum ve coook merakliyimm birbucuk senedir evliyim 1 senedir korunmuyorum ve hala hamile dglm bi ay once prolaktinim 42 cikti dostinex kullanmaya basladim 5 haftadir kullaniyorum 1kasim adet oldum ovulasyon testi yaptim 18inci gun cift cizgi cikti bugun 20inci gunum yine yaptim yine cift cizgi cikti ?? Arkadaslar sizcee hamile olabilirmiyim benim durumumda olup hamile olan varmi yardimlarinici bekliyorumm

Narin akasya ben rahim filmi cektirdim narkoz istemedim ağrıda olmadı sadece bi ara bi baskı hissettim okadar..3 dklık bi işlem ve ben dr ağrıcağı zaman söyleyin dediğim anda geçmiş olsun bitti dedi korkmayın.. Daha önce gebelik olduysa narinde olmuş galiba tüpler acıktır zaten ama tüpreki zarlar düsüğe ve erken doğuma sebeb oluyor yaşayan arkadaslarım var cektirmekte fayda var

Galiba ben de pko var.
Akasya korkma bendede pko olduğunu söyledi doktorum çünkü bende insülin direnci vardı.Hiç kafaya takılcak bir durum değil dedi pko için yumurtlamayı sağladıktan sonra gerisi kolay dedi.Ayrıca pko lular glifor hapını kullanıyor genelde bende iki kutu kullandım.Bak gliforla hamile kalanlar başlığını oku canım.

Kızlar ben test yaptım dün yarım saat sonra farkettim ki hayalet çizgi çıkmış.Şimdi tekrar yaptım hemen ikinci çizgi belirdi ama çok çok çok silik.:110:Iki gün sonra tekrar yapayım bakalım durum ne olacak

Kızlar ben test yaptım dün yarım saat sonra farkettim ki hayalet çizgi çıkmış.Şimdi tekrar yaptım hemen ikinci çizgi belirdi ama çok çok çok silik.:110:Iki gün sonra tekrar yapayım bakalım durum ne olacak
Ben şimdiden tebrik edeyim :KK73:Darısı başımıza

Kızlar başka marka test yaptım bunda biraz daha belirgin sanki.Lütfen yorum yapın kızlar

Eklentiler

• IMG_20141222_093652.jpg
    IMG_20141222_093652.jpg
    82,2 KB · Görüntüleme: 455
Akasya korkma bendede pko olduğunu söyledi doktorum çünkü bende insülin direnci vardı.Hiç kafaya takılcak bir durum değil dedi pko için yumurtlamayı sağladıktan sonra gerisi kolay dedi.Ayrıca pko lular glifor hapını kullanıyor genelde bende iki kutu kullandım.Bak gliforla hamile kalanlar başlığını oku canım.

tatlım insülün direnci olduğunu nasıl anladın? ya doktor bende hiç glikoz falan baktırmadı.. ama anne tarafımda baba tarafımda şeker hastası :-(

Narin akasya ben rahim filmi cektirdim narkoz istemedim ağrıda olmadı sadece bi ara bi baskı hissettim okadar..3 dklık bi işlem ve ben dr ağrıcağı zaman söyleyin dediğim anda geçmiş olsun bitti dedi korkmayın.. Daha önce gebelik olduysa narinde olmuş galiba tüpler acıktır zaten ama tüpreki zarlar düsüğe ve erken doğuma sebeb oluyor yaşayan arkadaslarım var cektirmekte fayda var

canım hadi atlattın bende cuma günü çektireceğim istanbulda radyomar diye bi yer varmış oraya gidicem.. şimdiden stresi başladı ya kapalı çıkarsa diye :KK42:

Canım benim doktorum pko olabilir dedi ama kesin teşhis koymadı hatta üstünde bile durmadı.
Başka bir doktora gideceğim varsa bir an önce tedaviye başlamak istiyorum.
Sen nasıl anladın insülin direnci olduğunu.

X