Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ben de dün akşam test yaptim eşimin israriyla sonucuna bile bakmadim içtim.
Test akşam negatifti sabah atmak için aldim 2.çizgi silik:) inanmadim tabi 30 dk sonrasi geçersiz.
2.çizgiyi böyle mi görecektim

Ben de dün akşam test yaptim eşimin israriyla sonucuna bile bakmadim içtim.
Test akşam negatifti sabah atmak için aldim 2.çizgi silik:) inanmadim tabi 30 dk sonrasi geçersiz.
2.çizgiyi böyle mi görecektim
Kiiiiz bugun yine yapsana ne duruyorsun

Dünkü test sonuçlarima göre pko olabilirmiş bende
Yerleşme kanamasi olmasin o kahveler tatlim.
Aklima gelmiyor degil ama sonrada delirdimmi acaba diye dusunuyorum artik kabullenmeliyim bu ay olmadi peki ultrasonda soylemedimi genelde belli oluyormus pko goruntusunden

merhaba kızlar bısy sorcam ben bugun ovulayon testı yaptım ama adetımı 1 hafta gectı ve sonuç böyle cıktı sızce yumurtlama mı var yoksa .....

Eklentiler

• IMG0379A.jpg
    9,3 KB · Görüntüleme: 265
Aklima gelmiyor degil ama sonrada delirdimmi acaba diye dusunuyorum artik kabullenmeliyim bu ay olmadi peki ultrasonda soylemedimi genelde belli oluyormus pko goruntusunden
Yok söylemedi hiç kistin yok dedi başka doktora mi gitsem bilemedim.

merhaba kızlar bısy sorcam ben bugun ovulayon testı yaptım ama adetımı 1 hafta gectı ve sonuç böyle cıktı sızce yumurtlama mı var yoksa .....
Test çok bulanik çikmiş. Adetimi bir hafta geçti derken son adet tarihi mi beklenen adet tarihimi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…