Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kızlar

Akasyacım ovulasyon testlerin kopkoyuydu ama o zaman yeni mi yumurtlamışsın
Öyle düşünüyorum canım.
Daha önce de döngümün 40 günü bulduğu olmuş dün hesapladım o zaman bebek düşünmediğim için hiç hesap yapmak aklıma gelmiyordu :)
Galiba ben bazı aylar 2 kere yumurtluyorum ya da başka bir problem var.
Yarın doktora gideceğim bakalım ne diyecek.

Peki o koyu olan günlerin kaç gün önceydi.Birde o günleri değerlendirdiniz mi.Yani bir ihtimal döllenme olmuştur ama daha rahime yerleşmemiştir belki

Peki o koyu olan günlerin kaç gün önceydi.Birde o günleri değerlendirdiniz mi.Yani bir ihtimal döllenme olmuştur ama daha rahime yerleşmemiştir belki
Testlerim 2 gün boyunca kopkoyu çıktı sonra testim bitti yapamadım.
Cumartesi pazar koyuydu testler.
Ben ta sali gününü değerlendirdim.
İhtimal var mı ki?

Kızlar ovulasyondan sonraki 7. günüm Göğüslerim çok fazla acıyor elleyemiyorum o derece

canım seni hatırlıyorum 7 aydır deniyoruz demiştin galiba hiç korunmadık demiştin.. eşinde varikrosel vardı dimi? bir 3 ay daha niye beklicen tatlım vakit kaybı

Canim doktor esimin değererne bakti bu degerlerle normal yolla kalınabilir dedi
esime ve bna vitamin takviyrsi verdi. Bizde yeni evlendik cok bilgili degildik ben iliskidn sonra hemn duş a griyrdm ya da idrara a cikiyordum. Bi de internet de yumrtlm hesabi yapip o dönem lerden sonra bir şey yapmiyo gibiydik ama gec yumurtlama vs olabiliyor mus.
neden vakit kaybi diye düşündün
ben 26 yasindayim esim 29
% 44 cansiz sperm % 33 canliydi galiba

Anladimm benin hep vajinal ultrasonla bakti acaba her sey gorunur mu onunla yeterlimi ki

Bende pek bilmiyorum canım ama baktiginda yumurtalarin iyi catlamis dedmisti bna
ama tüp lerin va tikali olmasi hsg deniln rahim film. Ayrıntılı gozukuyomus onu istemedi benden henüz.

Merhaba Kızlar;
4 aralıkta regl oldum ve adet dongum ortalama 21 gündür bu hesaba gore 25 gıbı regl olmam lazım.8 ınde 10 nunda ve 12 sınde bırlıktelık oldu ve ben beklemeye başladım.Ovulasyon testı ıle hamılelık öğrenıldığını burda okudum ve testı dun aldım.2 çızgode aynı koyuluktaydı.Normalde dongum 21 gun olduğu ıcın regl gunudahıl 5 gun sonra yumurtlama oluyormus bu yuzden 2 çızgı aynı koyulukta olunca bugün kan testı yaptırdım ve 2 nın altında çıktı.
Kafam çok karıştı bana yardımcı olun lutfen 6 gün sonra regl olucağıma gore ovulasyon testı nasıl aynı koyulukta olabılıyor kı?

canım ovu test kesin gebelik göstermez benimde hep iiki çizgi çıkıyor ama umudum yok ilşkinn üstnden 10 gün gectiiyse kanda cıkar dye düşünüyrm ama hayırlıı haber verriirsnb inşaşşh birkç gün sonra adet olmazsan denersin

canım son ılışkının uzreınden 10 gun geçmedı daha aslında 7 gun geçtı.

biraz bekle canım o zaman birde adet gecikmeden bence yaptırma kan testi. ben adetim 5 gün gectiğinde yaptırmıştım 0,00 dı doktr a ama adetm gecikti dediğimde olabilir diye basit bi tepki vermişti sinir bozucu tabi
oyüzden en azndan adet gecince umudun daha yüksek ihtimalle olur:)

Yoo Gösteriyor nasıl göstermez?
Ben 5 gün kala bata Ovulasyon cizgisiyle anladım ve gebelik testi ile kesinleşti..
REGl yakın ovu. Test T çizgisi Cden koyu ise hamilelik mevcut....

Ben 5 gün kala bata Ovulasyon cizgisiyle anladım ve gebelik testi ile kesinleşti..

canım her zaman kesin değil ki? o zaman benimde hamile olmam lazım kesinlik yok yani istisna olabilir hamileliğinz hayrlı olsun ama burda birçok insan umut la bekliyor sonra hüsran oluyor. kesin diyebilir misinz ?
sizinki kan testiyle kesinleşmiş arkadaşın kan testi de düşük

ya bende şımdı gene yaptım testı dün de bu saatlerde yapmıştım bu sefer renk koyu değıldı daha açıktı.yanı dün trenı kaçırmışım :) olsaydı geç döllenme olurdu herhalde...neyse sanırım bu ayda trenı kaçırdık.sız hangı ovu testını kullanıyorsunuz benım aldığım certaın marka.önerebıleceğınız bır marka var mı?ocak ayında en azından deneyeyım:)

Canım ben Laboquick kullandım kullandığım ilk ay hamile kaldım :)
19 kasım da pozitif Gördüm.. Degerlendirdik o günü Ertesi Gün silindi tabi çizgi.
sonra bir daha yapmadım Ta ki Regl 5 Gün kala Merak tan yaptım Aynı Yumurtlama Günümdeki Gibi T çizgisi koyu çıktı Ve şükürler olsun gebeyim :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…