Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

kızlar ben sabah işe gelmeden gittim yaptırdım ve sonuç beklediğim gibi negatif 0.2 çıktı... inşlah siz hamilesinizdir benden bu ay geçti artık :-(

[QUE="gaziliii, post: 38319738, member: 628323"]kızlar ben sabah işe gelmeden gittim yaptırdım ve sonuç beklediğim gibi negatif 0.2 çıktı... inşlah siz hamilesinizdir benden bu ay geçti artık :-([/QUOTE]
En azindan kafa karisikligin gitmistir canim bende ogleden sonra gidicem aynenn oyle bir sonuc bekliyorum hic umutlu degilim

[QUE="gaziliii, post: 38319738, member: 628323"]kızlar ben sabah işe gelmeden gittim yaptırdım ve sonuç beklediğim gibi negatif 0.2 çıktı... inşlah siz hamilesinizdir benden bu ay geçti artık :-(
En azindan kafa karisikligin gitmistir canim bende ogleden sonra gidicem aynenn oyle bir sonuc bekliyorum hic umutlu degilim[/QUOTE]
Ben bugün yaptırmaktan vazgeçtim sabah yaptığım gebelik testide negatif çıktı. Ağrılarımda var sanırım kırmızılar kapıda:KK42:

En azindan kafa karisikligin gitmistir canim bende ogleden sonra gidicem aynenn oyle bir sonuc bekliyorum hic umutlu degilim
Ben bugün yaptırmaktan vazgeçtim sabah yaptığım gebelik testide negatif çıktı. Ağrılarımda var sanırım kırmızılar kapıda:KK42:[/QUOTE]
Allah gostermesinnn:KK12:Neden o testler pozitif cikti yaa oyle olmasaydi biz de umitlenmezdik hic

kızlar sizce önce doktora gidip isterse kan testi yaptırmak mı mantıklı yoksa kan testi yaptırıp sonra gitmek mi?

kızlar sizin ovülasyon testiniz pozitif çıktığı için hamilesinizdir benim ovülasyon testlerim silikti biliyorsunuz

[QUOTE"Akasya, post: 38323268, member: 219672"]Senden hayırlı haber gelirse çok sevineceğim senin için dua ediyorum bol bol.[/QUOTE]
Sagol canimm kan verdim 3 bucukta belli olacak bekliyorum

Tecrübeli arkadaşlar bişey sorucam adetlerim bi gün bişe sekmesken 2 defa erken oldum son iki aydır eski düzende yine şükür..geçtiğimiz 3,4 gün yumurtlama dönemim ovülere göre ama yine kasık ağrılarım oluyor erken olmam dimi yine yaaaa dr bıktı benden size sorayım dedim :)

benimde pembe akıntı geldi hastalanayım da ne olacaksa olsun diyorum artık 3 gündür adet olacakmışım gibi kasıklarım ağrıyor herhalde bu ay çok gecikti tam sökülemiyoo :-(

Ben geldmm koskoca bir negatifle :KK43:[/QUOTE]
Narin333 öncelikle merhaba.bu forumu baştan sona okudum.Ben sizin mutlaka hamile olacağınızı düşünüyordum.Eğer biliyorsanız tam değerinizi yazarmısınız

Ben geldmm koskoca bir negatifle :KK43:
Kısmet değilmiş canım üzülme[/QUOTE]
artık umudumuz sensin canım testten sonra doktora da uğradım ultrasonla baktı kist falan yok geçen ayki yumurta çatlamış sıvı var dedi adet söktürücü verdi hani bazıları hemen adet söktürücü içmeyin diyorlar ya bekliyim mi sizce gerek var mı?

X