Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ben geldmm koskoca bir negatifle
Narin333 öncelikle merhaba.bu forumu baştan sona okudum.Ben sizin mutlaka hamile olacağınızı düşünüyordum.Eğer biliyorsanız tam değerinizi yazarmısınız[/QUOTE]
0 lı bir şey canım ben de hiç bu kadar yaklaşmamıştım adet gecikmesi pozitif ov testleri diğer belirtiler.. neyse sonra doktor ultrasonla baktı içerde sıvı var yumurtan çatlamış dedi bu kadar geç çatlayan yumurta olur mu ? adet olmak istiyorsan söktürücü vereyim istemiyorsan bekle dedi

Kısmet değilmiş canım üzülme
artık umudumuz sensin canım testten sonra doktora da uğradım ultrasonla baktı kist falan yok geçen ayki yumurta çatlamış sıvı var dedi adet söktürücü verdi hani bazıları hemen adet söktürücü içmeyin diyorlar ya bekliyim mi sizce gerek var mı?[/QUOTE]
Daha önce bir arkadaş yazmıştı doktor adet söktürücü vermiş kullanmamış hamile çıkmış sonra ama bilemedim ki.

alıntı yaparken sorun oluyor ya anlayamadım. benim kafam daha çok karıştı ov. testlerine göre 14 gün önce yumurtladığımı düşünüyorum ama çatlayınca olan o sıvı hep kalıyor mu içerde

Daha önce bir arkadaş yazmıştı doktor adet söktürücü vermiş kullanmamış hamile çıkmış sonra ama bilemedim ki.[/QUOTE]
insanın hiç umudunu kesesi gelmiyor

1 hafta geçti ama zaten yumurtlama geç olmuştu yumurtlamadan sonra 14. gün bugün

Hmm anladım. Benim telefonumda bir program var, ilk adet son adet bir kaç aydır takip ediyorum, yumurtlamadan sonra 14. gün adet olmam lazım. Bu arada evet alıntı yaparken karışıklık oldu, size yazacağımı başkasını alıntılayıp yazmışım.

sitede sorun var galiba ben de bugün yarın olurum herhalde o ilacı kullansammı kullanmasam mı ya

sitede sorun var galiba ben de bugün yarın olurum herhalde o ilacı kullansammı kullanmasam mı ya

Valla nasıl bir ilaç bilmiyorum ki, kendi kendine adet olacaksan neden kullanasın? Bende gebe kaldık kalıcam diye korkuyorum, ben mi kullansam acaba o ilaçtan :)

Valla nasıl bir ilaç bilmiyorum ki, kendi kendine adet olacaksan neden kullanasın? Bende gebe kaldık kalıcam diye korkuyorum, ben mi kullansam acaba o ilaçtan :)
adet söktürücü sitede birkaç kişi testte negatif çıktığı halde sonradan hamile olduklarını öğrenmiş o yüzden hemen kullanmayın diyorlardı umut dünyası işte :)

adet söktürücü sitede birkaç kişi testte negatif çıktığı halde sonradan hamile olduklarını öğrenmiş o yüzden hemen kullanmayın diyorlardı umut dünyası işte :)

Hmm... Bencede kullanma o zaman. Zaten adet olacaksın ha şimdi ha birkaç gün sonra. Peki hamileysen ve kullanırsan ne olur ki? Yine de adet oldururmu?

Kızlar konunuz ne tam bilmiyorum ama bebisten baska ne olabilir? Çok daraldim birilerinle konuşmam lazim en yakın arkadasimda çalışıyor ulaşamadım 4 ay olacak evleneli adetim düzensiz ağustos sonu oldum birde gecen ay 11 de bu ay hala yok adet ama sivilcelenme ve göğüs hassasiyeti var bi taraftan da çok bebis istiyorum hayirlisinla 1 haftadır uykudan alamiyorum kendimi çok halsiz hissediyorum bugünde hapsirirken kasiklarim yerinden sökülür gibi oldu ara ara sağ kasigima ağrı giriyor batmalarla beraber ve akintim var baktım netten ilk hapsirirken kasık ağrısına direk gebelikte kasık ağrısı vs çıktı umutlanmadim desem yalan söylerim burada yazdigi gibi ov. Testinde hep silik çift çizgi vardı bunu görünce de umutlandim çok uzun yazdım biliyorum ama fikirde ihtiyacım var yarin 9 a randevu aldım doktora adet gecikmesi için bakalım hayırlısı inş Rabbim isteyen herkesin kucağını bebisle doldursun insallah

Hmm... Bencede kullanma o zaman. Zaten adet olacaksın ha şimdi ha birkaç gün sonra. Peki hamileysen ve kullanırsan ne olur ki? Yine de adet oldururmu?
onu ben de bilmiyorum bir arkadaşa da doktoru eğer hamileysen de bebeğe zarar vermez demiş nasıl vermez ki

onu ben de bilmiyorum bir arkadaşa da doktoru eğer hamileysen de bebeğe zarar vermez demiş nasıl vermez ki

Bilemedim ki, söktürüp atacaksa ne var ne yok söktürüp atar sanki sen yine de bir doktora danış veya kullanma bence. Benim bu konularda hiçbir fikrim yok ama mantıklı olan bu gibi.

merhaba canım daha önce düzensizlik için gitmiş miydin doktora ? ah o ov. testleri var yaa maalesef sadece yumurtlama hakkında net bilgi verebiliyor ikisi de koyu çift çizgi adet gününe kadar devam ediyorsa gebelik olma ihtimali yükseliyor

Canım evlenmeden aralıklı olarak 3 ayrı doktara çıktım ultrasonla baktılar testleri yaptılar hepsi birşey yok stres yapma diyorlar strese kiloya vs diğer nedenlere bağladılar 1. İlaç verdi kullan adet olcan 3.günü gel dedi oldum gittim bisi yok stres yapma dedi ultrasona koyana da dedim direk bi sorun mu var hayır yumurtalıklar normal kan testi hormon testi istedi o da normal ama çok duzensiz

Daha önce bir arkadaş yazmıştı doktor adet söktürücü vermiş kullanmamış hamile çıkmış sonra ama bilemedim ki.[/QUOTE]
aklıma bir şey geldi canımm şimdi doktor bana sıvı var çatlamış falan bir şeyler dedi ya acaba benim geçen hafta yaptığım ov. testleri o yüzden mi pozitif çıkıyordu

aklıma bir şey geldi canımm şimdi doktor bana sıvı var çatlamış falan bir şeyler dedi ya acaba benim geçen hafta yaptığım ov. testleri o yüzden mi pozitif çıkıyordu
Yumurtan çatlamışsa test nasıl pozitif çıkar ki?
Acaba Lh hormonu başka hangi durumlarda yükselir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…