Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kizlar herkese selam evet hamileymisim. Ve eger ovulasyon koyuysa mutlaka ama mutlaka suphelenin. Cunku lh cok yukselip cok dusen bi hormon. O tetlerde baya dusuk cikiyo normalde. Ben 3 gundur yapıyordum cok cok silik degildi sadece hafif koyu diye hergun gunde iki kere tekrarladim. En son adetten bir gun once cok koyu cikti.
Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına al inşallah çok sevindim senin adına

Meraba kızlar hamiş olanlar hayırlı olsun kızlar atacağım ovulasyon testleri kuzenimin testleri .. Ayin 11 ı adet olacak 2 gün var ama ovulasyonları hep koyu gitmiş. Bu arada idrar testinde pozitif çıktı kanda negatif çıktı. Sizce hamile olma ihtimali varmı

20170909_113833-1-1-1.jpg
20170909_113833-1-1-1.jpg

Meraba kızlar hamiş olanlar hayırlı olsun kızlar atacağım ovulasyon testleri kuzenimin testleri .. Ayin 11 ı adet olacak 2 gün var ama ovulasyonları hep koyu gitmiş. Bu arada idrar testinde pozitif çıktı kanda negatif çıktı. Sizce hamile olma ihtimali varmı
Kanda neden negatif acaba başka yerde tekrar yaptırsın bence hamile gibi testlere göre

Ovulasyon testi yaptım hep hamile kalırsam erken öğreneyim diye. Bir süre sonra usandım :)
Şu an hamileyim. Sırf meraktan acaba gerçekten hamileliği gösteriyor mu diye bugün ovulasyon testi yaptım. Ve test çizgisi kontrolden beri koyu çıktı.

Eklentiler

• IMG_2323.JPG
    IMG_2323.JPG
    20,4 KB · Görüntüleme: 139
Ovulasyon testi yaptım hep hamile kalırsam erken öğreneyim diye. Bir süre sonra usandım :)
Şu an hamileyim. Sırf meraktan acaba gerçekten hamileliği gösteriyor mu diye bugün ovulasyon testi yaptım. Ve test çizgisi kontrolden beri koyu çıktı.
Masallah Allah sana bagislasin bebisini :).. bugun bende yaptim ignemin 14.gunu.. ilk ovulasyon positif cikti ayni idrarla bitane daha yapdim bi kac dk sonra belirgin ama silik cikti yine ayni idrarla gebelik yaptim o negatif cikti.. gebelik icin erkendir diye dusunuyorum ve ilk idrarim degildi zaten ama sence hamile olabilirmiyim..
Resmi yukluyorum en alttaki ilk ovu testim ortadaki ikinci ustteki gebelik

Masallah Allah sana bagislasin bebisini :).. bugun bende yaptim ignemin 14.gunu.. ilk ovulasyon positif cikti ayni idrarla bitane daha yapdim bi kac dk sonra belirgin ama silik cikti yine ayni idrarla gebelik yaptim o negatif cikti.. gebelik icin erkendir diye dusunuyorum ve ilk idrarim degildi zaten ama sence hamile olabilirmiyim..
Resmi yukluyorum en alttaki ilk ovu testim ortadaki ikinci ustteki gebelik
Çatlatma iğnesinin mi 14. Günü Can'ım? Tedavini bilmediğim için bişey diyemedim.

X