Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Ovulasyon testi yaptım hep hamile kalırsam erken öğreneyim diye. Bir süre sonra usandım :)
Şu an hamileyim. Sırf meraktan acaba gerçekten hamileliği gösteriyor mu diye bugün ovulasyon testi yaptım. Ve test çizgisi kontrolden beri koyu çıktı.

Maşallaahhh o nasil bi kırmızılık Bende yaptımdı az önce düne kadar silik çıkan çizgi bugün koyulaştı.ignemin 11.günü. resim koymaya çalıştım koyamadım

Maşallaahhh o nasil bi kırmızılık Bende yaptımdı az önce düne kadar silik çıkan çizgi bugün koyulaştı.ignemin 11.günü. resim koymaya çalıştım koyamadım
Can'ım benim böyle koyu olmasının sebebi bulunduğum hafta. Beta hcg 7000 den fazla o yüzden.
Sizlerin de böyle koyulaşır inş.

Can'ım benim böyle koyu olmasının sebebi bulunduğum hafta. Beta hcg 7000 den fazla o yüzden.
Sizlerin de böyle koyulaşır inş.
Beta hcg kaç olursa olsun zaten lh testi koyu çıkar.Benim degerim 30 ken de böyle koyuydu t çizgisi yani hamilelik oldugu an koyu oluyor:)Allah tamamına erdirsin sizin de

Kızlar merhaba benim beta hcgm degerim 10000 bugün ilk ultrason muayenem vardı doktor keseyi karından gördü ama çok net değildi sonra vajinal baktı ve net bir şekilde gördü yolk sac kesesi de göründü ultrasona göre 5+4 günlük hamileyim ama en son reglime göre 7 haftalık olması lazım geç döllenme olabilirmiş bugün keseleri gördük ama bebek görünmedi iki hafta sonra görünmesi gerekiyormuş endişelendim boyle bir durum yaşayan var mi

Kızlar nolur banada yardımcı olun bilgilerinize ihtiyacım var 12 eylulde adet oldum 13 lekelenme tarzında bugune kadar lekelenme tarzinda oluyor adet periyodum 28 gunde 1 oldu bu ay pko var sorum su ovulasyon testi yaptim birazdan onuda atacağım cift cizgi çıkıyor bu kadar cabuk yumurtlayabilir miyim üstelik adet olurken???

Kızlar nolur banada yardımcı olun bilgilerinize ihtiyacım var 12 eylulde adet oldum 13 lekelenme tarzında bugune kadar lekelenme tarzinda oluyor adet periyodum 28 gunde 1 oldu bu ay pko var sorum su ovulasyon testi yaptim birazdan onuda atacağım cift cizgi çıkıyor bu kadar cabuk yumurtlayabilir miyim üstelik adet olurken???
Kilo problemin var mı Can'ım?Vücudun şiş oluyor mu bazı dönem

Yukleyemedim bir türlü ewt 1.65 boya 70 kilo
Kilo aldığınız bir dönem veya şekeri çok tükettiğiniz bir dönemmiydi bu ay yada hamur işi falan?Öncelikle ilk gün çok gelip 2. Gün az geldiyse idrar restine bakılmalı veya Ovulasyon testi yaptım dediniz onu görürsek garanti sonuç verebiliriz:) Hiç belli olmaz ama Pkoya bağlı adet yerine lekelenme olabiliyor.

Kilo aldığınız bir dönem veya şekeri çok tükettiğiniz bir dönemmiydi bu ay yada hamur işi falan?Öncelikle ilk gün çok gelip 2. Gün az geldiyse idrar restine bakılmalı veya Ovulasyon testi yaptım dediniz onu görürsek garanti sonuç verebiliriz:) Hiç belli olmaz ama Pkoya bağlı adet yerine lekelenme olabiliyor.
Canim cevap veriyorsun ışteyim tam zamaninda bakıp yazamıyorum belirtmek istedim o dediklerin benim vazgecemediklerim arasında:KK48:yani hep tuketirim ayi yili yok:KK61:kiloya gelirsek aldim hemde 1 ay da 4 kilo:mad:

Iste bu canim yorumlayabilir misin zahmet olmazsa :KK43:

Eklentiler

• 20170914_225815.jpg
    20170914_225815.jpg
    28,8 KB · Görüntüleme: 100
Canim bu da dun aksam yaptigim diger ikiside bugun sabah 06.00 ve 12.00 de yaptigim ovulasyon testleri

Eklentiler

• 20170915_151441.jpg
    20170915_151441.jpg
    33,9 KB · Görüntüleme: 111
Anlayamadığım şey 12 eylulde adet oldum 13 14 15 lekelenme seklinde devam ediyor sadece 1 gun adet oldum normalde 3 gunde biter ayrica pko oldugu icin adet duzensizligim var bu ay 4 gun once adet oldum normalde bugun olmam lazımdı ovulasyonda bugun 12 de yaptigim ilk attigim resimde

Adete 5 gun kala yaptığım beta hcg testi negatif çıkmıştı bugun boyle 2 cizgiyi görünce offf be bileyim iste insanoglu umut ediyor adetliyken boyle olmamasi gerekmez mi???

Canim cevap veriyorsun ışteyim tam zamaninda bakıp yazamıyorum belirtmek istedim o dediklerin benim vazgecemediklerim arasında:KK48:yani hep tuketirim ayi yili yok:KK61:kiloya gelirsek aldim hemde 1 ay da 4 kilo:mad:
Bende tam o noktaya değinmişim demek:) Lekelenme olmuş.Öbür ay olmaz merak etme

Adete 5 gun kala yaptığım beta hcg testi negatif çıkmıştı bugun boyle 2 cizgiyi görünce offf be bileyim iste insanoglu umut ediyor adetliyken boyle olmamasi gerekmez mi???
Testi görmem gerekiyor.Görünce anlarım da :) Görmeyince birşey diyemem

Canim bu da dun aksam yaptigim diger ikiside bugun sabah 06.00 ve 12.00 de yaptigim ovulasyon testleri
Bu ovulasyon testine göre gebelik yok gibi.ikinci çizgi herzman çıkıyor. 4 gun erken adet olduğunu söylüyorsun beklediğin adet tarihinde testleri yenile belki koyulasma olur.

X