Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Zaten en açık renk bu ki Ovulasyon testinde erkekler yapsa bile bu kadar çıkıyor renk.Lh her zaman bulunuyor çünkü vücutta
Arkadaşım erkekler de yapsa böyle çıkar diyorsun da bende bu kadar net ilk defa çıktı yumurtlamadan sonra anlatabildim mi????yani bende o yüzden yazdım ayrıca resimde daha açık görünüyor ki daha koyu

Arkadaşım erkekler de yapsa böyle çıkar diyorsun da bende bu kadar net ilk defa çıktı yumurtlamadan sonra anlatabildim mi????yani bende o yüzden yazdım ayrıca resimde daha açık görünüyor ki daha koyu
Sen yarin tekrar bi daha yap bizimki sadece yorum ve herkes ne kdr cocuk istedigine gore biraz yorumlarimiza dikkat edelim sertlrsmeden yazalim. Silik demekte bisey yok sonucta sormussun bu da bizim yorumumuz. Ama erkekte bile cikar diyince hassas konular seni kizdirdi herhalde. Benimkide cok koyu degil aslinda ama dedigin gibi ilk defa bu kdr koyu oldugu icin supheleniyorum. Eger bu da olmazsa hicbir belirti aramicam ven artik 5 aydir boguldum

Merak etme güzelim anlamasam yazmam zaten :) Kaç aydır denediğini bilmiyorum.Demek ki bayagı bilgi sahibisin ilk kez böyle oluyorsa adete kadar takip etmen gerekiyor.Bu koyuluğun henüz negatif anlama geldiğini söylemeye çalıştım ister bu kadar koyu olsun ister daha da koyu olsun.Adete 2 gün kala çok çok koyu çizgi görmeden şuan yorum yapılamaz.Bilen arkadaşlar da aynı şeyi söyler emin ol.
Ayrıca yumurtlama vakti geçmiş bi 7 gün sonra bu lh testleriyle yavaştan kendini belli eder hamilelik varsa.Şuan çok çok yeni

Sen yarin tekrar bi daha yap bizimki sadece yorum ve herkes ne kdr cocuk istedigine gore biraz yorumlarimiza dikkat edelim sertlrsmeden yazalim. Silik demekte bisey yok sonucta sormussun bu da bizim yorumumuz. Ama erkekte bile cikar diyince hassas konular seni kizdirdi herhalde. Benimkide cok koyu degil aslinda ama dedigin gibi ilk defa bu kdr koyu oldugu icin supheleniyorum. Eger bu da olmazsa hicbir belirti aramicam ven artik 5 aydir boguldum
Henüz daha belli olmaz diye söylüyorum.Gerçekten erkekte de lh hormonu var adete yakın tarih olmadan bu testlerle saptanamaz ki.:) Çoğu kişi eşinde denemiş bende denemiştim koyu çıkmıştı baya.O yüzden dedim kaba olmak için degil.

Henüz daha belli olmaz diye söylüyorum.Gerçekten erkekte de lh hormonu var adete yakın tarih olmadan bu testlerle saptanamaz ki.:) Çoğu kişi eşinde denemiş bende denemiştim koyu çıkmıştı baya.O yüzden dedim kaba olmak için degil.
Benim arkadaşım da 8gün kala öğrendi bu testlerle arkadaşım o yüzden sordum

Yok kız ne kan testi öylesine bu ovu testi yaptı ve çift çizgi gördü şüphe etti niye yumurtlama dan sonra böyle aniden kırmızı oldu diye gebelik testi yaptı ve sonuç poztifi
E Can'ım ben iki hamileliğimi de Ovulasyon testiyle öğrendim ama 1 tanesi adetten 4 gün sonra düştü kanamayla.En iyisi deger öğrenmek kan testiyle.Çünkü kimyasal da olabiliyor

İllaki canım aynen dediğin gibi kimyasal da olabiliyor bu arada geçmiş olsun sana da..Benim ilk denemem bir yasinda bir kızım var 2.istiyorum allah nasip etmiş re senin ki kaçıncı ne zamandır istiyorsun

Kizlar bata 1 kala ovulasyon testi. Ne diyosunuz. Daha oncekileride eklemistim. Yakin zamanda yazan arkadaslar bilir

Eklentiler

• 20170908_000506.jpg
    20170908_000506.jpg
    17,6 KB · Görüntüleme: 108
Kizlar bata 1 kala ovulasyon testi. Ne diyosunuz. Daha oncekileride eklemistim. Yakin zamanda yazan arkadaslar bilir
Bu ay yumurtladın mı canım bak benim 7gün geçti ovu testim böyle ben Yen'i tumurtladıgımı düşünüyorum

Eklentiler

• IMG_1969.PNG
    IMG_1969.PNG
    134,3 KB · Görüntüleme: 105
Bence hamişsın canım yoksa böyle kopkoyu çıkmazdı yumurtlamanı da yakalamışsın
Allah Allah o kdr umutsuzdum ki. Guvenmekte istemiyorum ama... bata 7 gun kala laboquick ultra erken gebelik testini yapmistim negatif cikmisti mesela. Elimde sadece ondan var. Yani isyerinde yarin eve getirip yapiyim adet olmazsam. Insallah dedigin gibidir. Bu aydan sonra salicaktim tamamen cok yiprandim cunku

Allah Allah o kdr umutsuzdum ki. Guvenmekte istemiyorum ama... bata 7 gun kala laboquick ultra erken gebelik testini yapmistim negatif cikmisti mesela. Elimde sadece ondan var. Yani isyerinde yarin eve getirip yapiyim adet olmazsam. Insallah dedigin gibidir. Bu aydan sonra salicaktim tamamen cok yiprandim cunku
Yapınca sonucu yaz mutlaka canım inşallah vardır

Yapınca sonucu yaz mutlaka canım inşallah vardır
Yazarim tabi yazmammi. Nette biraz baktim. Pozitif cikmasinin sebebi lh ve hcg hormonlarinin yapisinin birbirine benzemesiymis. Yani test ikisini ayırt edemiyor. Koyu cikmasinin sebebi adet oncesi lh yukselmesi degilde, lh testinin hcg ile kizarmasi. Anlatabildim sanirim. Hic umudum yoktu gercekten. Olursa sok olucam

Yazarim tabi yazmammi. Nette biraz baktim. Pozitif cikmasinin sebebi lh ve hcg hormonlarinin yapisinin birbirine benzemesiymis. Yani test ikisini ayırt edemiyor. Koyu cikmasinin sebebi adet oncesi lh yukselmesi degilde, lh testinin hcg ile kizarmasi. Anlatabildim sanirim. Hic umudum yoktu gercekten. Olursa sok olucam
Naptın canım test yaptın mı

X