Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Aynen sen yapsana bir test yerleşme kanaması belki eğer negatif çıkarsa tamam adet oluyorsun demektir hemen bir test yap bence
CAnim sabah kalktim kahverengi lekelenmem gelmis boyle akinti gibi siviyla beraber. Yani her adet oncesi gibi. Ovulasyonu oyle gorunce cok umutlanmistim. Kismet degilmis...

Kizlar kan verdim sonucu bekliyorum. Adet kanamam kesildi karin agrim kesildi. Saabah bisey yemedigim icin bence mide bulantim var. Bakalim sonucu 1 de cikicakmis alinca yazarim.

İllaki canım aynen dediğin gibi kimyasal da olabiliyor bu arada geçmiş olsun sana da..Benim ilk denemem bir yasinda bir kızım var 2.istiyorum allah nasip etmiş re senin ki kaçıncı ne zamandır istiyorsun
Ben 6 ay önce hamile kaldım kürtaj oldum.Kürtajdan 2 ay sonra tekrar hamile kaldım o da düştü tutunamadan.Şimdi 3. Denememdi sanırım bu da tutmadı ovulasyonda denk geldigimiz halde.3 yıl 3 aylık evliyim

Bikaç gündür girmedim.sanırım hayırlı haberler gelecek.hadi inşallah.sonuçlarinizi bekliyorum.

Kizlar herkese selam evet hamileymisim. Ve eger ovulasyon koyuysa mutlaka ama mutlaka suphelenin. Cunku lh cok yukselip cok dusen bi hormon. O tetlerde baya dusuk cikiyo normalde. Ben 3 gundur yapıyordum cok cok silik degildi sadece hafif koyu diye hergun gunde iki kere tekrarladim. En son adetten bir gun once cok koyu cikti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…