Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Kizlar benim reglim yarin . Ovulasyon hala boyle gosteriyor bu ay yumurtlamadan sonra silinip kaybolmustu simdi simdi hic sivi alimina dikkat etmeden deneyeyim dedim yine hemen boyle cikti

Eklentiler

• IMG-20170831-WA0011.jpg
    78,7 KB · Görüntüleme: 128
Adete 4gun kala yine koyuyu gorunce gittik kan verdik 0.11 cikti. Ama doktor hala koyu gorursen gec dollenmedir bekliceksin anca 1 2 hafta adet olmazsan gel yukselir dedi ama benim kafam karisti. Gunun her saatinde yapiyorum boyle koyu

Cok karnim agridi bugun dedim tamam geldi. Gelen giden yok. Adet belirtimde yok. Sadece surekli uyku hali geldi. Bide yumurtlamadan sonra sag kasigimda cok agrim olmustu.

Hayır canım sen henüz pozitif gormemissin benim beş dakika içinde böyle çıktı bak ikisinin de aynı koyulukta olması lazim daha var senin

Eklentiler

• 20170826_132013.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 118
  • 20170826_113216.jpg
    13,6 KB · Görüntüleme: 104
Canım hayırlı olsun rabbim kucağına sağlıkla almayı nasip etsin benim de ovulasyon testim pozitif çıktı 15. Gün değerlendirdik hep yok gibi çok silik bi sure sonrasında 19. Gün koyulasmaya başladı gibi 21. Gün bugün silik ama dahada koyu seninde oyle yavaş yavaş mı koyulasti

Ne guzel yaa coo sevindim senin adinaBu haliyle erken gebelik testinde çıkar belki değilmi laboquick kullaniyorsun galiba sende canim

Insallah degerim dusuk cikti ama beklenen reglim yarin 4gun once yaptirmstim kan testini. Heralde 4gundur yumurtluyor olamam yani insallah

Ne guzel yaa coo sevindim senin adinaBu haliyle erken gebelik testinde çıkar belki değilmi laboquick kullaniyorsun galiba sende canim
Evet adetim bir gün geçince erken gebelik testi yapmıştım aynı markanın ikinci çizgi çıkmamıştı ama kan testinden bir gün sonra çok.silik gördüm ikinci cizgiyi

Evet yavaş yavaş koyulasti

Sen kaç günde bir adet oluyorsun kacinci gün pik yapmıştı ovulasyonun
Benim 28-30 arası değişiyor ben iki çizgiyi aynı koyulukta görmedim ovulasyon testinde hiç sadece bir gün biraz daha koyu gibiydi o kadar sonra da bıraktım test yapmayı regl oldum sonra bitince tekrar ovulasyon testi almıştım biter bitmez koyulaşana kadar bir sonraki ay bari yumurtlamami öğreneyim dedim adetime yakın çizgi yavaş yavaş koyulaşma ya başladı ben de şüphelendim reglim bir gün geçince kan testinde öğrendim hamileligimi

Benim adet donemimde 28 30 ama senin geç dollenme olmuş galiba inşallah benimde yüzüme güler şu hcg çizgileri seninde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini canım olmayanlarada versin

evet ogrenilebilir :) benim adete 5kala ovu testinde ikinci cizgi ilk cizgiye yakin koyuluktaydi.neredeyse ayni.hemen gebelik testi yapdim cubuk olanindan.hemen silik cizgi cikdi

Benim adet donemimde 28 30 ama senin geç dollenme olmuş galiba inşallah benimde yüzüme güler şu hcg çizgileri seninde sağlıkla kucağına almayı nasip etsin bebeğini canım olmayanlarada versin
Canım bugün ki testin düne göre daha koyu çıktı dediğin gibi sabah 9.30 gibi yaptım beyaz akıntı var di şimdi şeffafa döndü sence tekrar bir yapayım mı erken mi yaptın ki

Eklentiler

• _20170901_112545.JPG
    28,7 KB · Görüntüleme: 67
Canım bugün ki testin düne göre daha koyu çıktı dediğin gibi sabah 9.30 gibi yaptım beyaz akıntı var di şimdi şeffafa döndü sence tekrar bir yapayım mı erken mi yaptın ki
Canım akşam tekrar yapabilirsin için rahat etsin testin coksa sıvı ali mi önemli ona dikkat et mutlaka bide tuvaletini tut bi sure öyle dene bide

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…