Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

_20170829_123802.JPG
_20170829_123802.JPG

Off kızlar ya yine adet oldum.bu aralar yine kafaya takmaya başladım. Aşılama mi yaptırsam direk tup bebek mi.beklesem mi.kafamda deli sorular. Kararsızlık zor. Hiç istemiyorum o işlere başlamayı. Çok bunaldim çokkkkk.

Kızlar çok yeniyim aranizda ovulasyon testine bu ay yeni başladım adetin 28 30 güne bir 14. Gün başladı koyulasmaya 15. De pil yaptı deg3rlendirdim ama bugün 20. Gün teste hala devam ediyorum tekrar koyu çıkmaya baslasi ne oluyor ben tekrar mi yumurtluyorum kasikta batmalarim oluyor dunden beri yardım edin lütfen :eek:

Eklentiler

• 20170830_150603.jpg
    20170830_150603.jpg
    24,7 KB · Görüntüleme: 57
  • 20170830_150532.jpg
    20170830_150532.jpg
    35,7 KB · Görüntüleme: 59
  • 20170826_132013.jpg
    20170826_132013.jpg
    32,5 KB · Görüntüleme: 57
Benn benn bennn bana aynisi oluyor 3 aydir nerdeyse. Sen nedenini bulabildin mi
hayır canım bulamadım.ayın 13.nde adet aldum.herzamankinden kısa sürdü ve miktarı azdi.ama adet oldum yani.bittiginden beride gene kasık agrisiağrısı halsizlik yorgunluk göğüslerde sızlama var.simdiki adetimede 10 gün var.kendimi dinlemekten herseyi belirti saniyorum

canimm sende ne zamandir boyle adet sonrasi kasikta batmalar. Benim 4 adet donemimden beri boyle hic gecmedj
hayır canım bulamadım.ayın 13.nde adet aldum.herzamankinden kısa sürdü ve miktarı azdi.ama adet oldum yani.bittiginden beride gene kasık agrisiağrısı halsizlik yorgunluk göğüslerde sızlama var.simdiki adetimede 10 gün var.kendimi dinlemekten herseyi belirti saniyorum

canimm sende ne zamandir boyle adet sonrasi kasikta batmalar. Benim 4 adet donemimden beri boyle hic gecmedj
canım benimde yaklaşık 3 aydır böyle.bu ay iste ekstradan az adet olma halsizlik yorgunluk vardi.ama ben gene bu ayi elimden geldikçe degerlendirdim.önceleri adetin hemen sonrasini ve adete yakın donemleri boş geciyordum bu ay onlarida degerlendirdim.hayırlısı artık

canım benimde yaklaşık 3 aydır böyle.bu ay iste ekstradan az adet olma halsizlik yorgunluk vardi.ama ben gene bu ayi elimden geldikçe degerlendirdim.önceleri adetin hemen sonrasini ve adete yakın donemleri boş geciyordum bu ay onlarida degerlendirdim.hayırlısı artık
Gercekten nedenini bi turlu bulamiyorum regl olmasam hamileim dicemde hcg de ngatifti. Eger bunu cozebilirsen bana yazarsan cok memnun olurum :)

Canım benim 14. Gün şu sondaki gibiydi 15. Gün çift çizgi sonra siliklesti yakın gibi duruyor yumurtlaman bir iki güne koyulasabilir çalışmalara başla gün aşırı yap en azından yumurtlaman yaklasiyor
Yaaa canım bak ne diyecem o kırmızı olandan sonra bugün test yaptim silik çizgi çıktı onu dün yaptım bugün ki silik di baya ondan

Kızlar benim dün ki ovu testin çok kırmızı olmasada net şekilde görünüyordu bugün için çatlar dedim ama bugün yaptığım teste silik çizgi gördüm sizce nedir

Kızlar çok yeniyim aranizda ovulasyon testine bu ay yeni başladım adetin 28 30 güne bir 14. Gün başladı koyulasmaya 15. De pil yaptı deg3rlendirdim ama bugün 20. Gün teste hala devam ediyorum tekrar koyu çıkmaya baslasi ne oluyor ben tekrar mi yumurtluyorum kasikta batmalarim oluyor dunden beri yardım edin lütfen :eek:
Tekrar yumurtlama olduğunu zannetmiyorum zaten pik yapmamış biraz koyulaşmiş adete yakın pik yaparsa gebelikten suphelen

Canımm bak benim testler böyle 2gün önce koyu oldu sonra silik bugün ki hele daha silik yanyana koyulanjap aynı gün
Canım benim 14. Gün şu sondaki gibiydi 15. Gün çift çizgi sonra siliklesti yakın gibi duruyor yumurtlaman bir iki güne koyulasabilir çalışmalara başla gün aşırı yap en azından yumurtlaman yaklasiyor

Eklentiler

• _20170831_105948.JPG
    _20170831_105948.JPG
    46,4 KB · Görüntüleme: 133
Daha vardır canım o zaman yumurtlamaya çünkü 1.5 gün falan kırmızıya yakın duruyor hergun aynı saatte yapıyorsan kacirmamissindir korkma

Ama iyice siliklegtg bugün daha da silik acaba 10.Gün mu yumurtladgm
Erken yumurtlamis da olabilirsin kaçıncı gün başladin kaç günde bir adet oluyorsun ben mesela 30 günde bir oluyorum 7 gün sürüyor adetim hemen 8. Gün başladım hep silik cikiyordu bazı günler hafif koyulasiyordu o sıvı alımına bağlı da değişebiliyor ama pik yaptığı gün 5. Dakikaya gelmeden çift çizgi belirdi gayet net erken yumurtlamadiysan yakalarsin telaş yapma canım şayet erken yumurtladiysan bir dahaki ay hemen adet bitimi başla sıvı alımına ve aynı saatte yapmaya dikkat et yeter sadece öyle kaçırmazsin canim

Canım 28günde bi oluyorum 6gün sürüyo ve adet bitimi başladım saat 10.30gibi testi yapıyotm 8.30yada 9dan beri de belki yarım bardak su içiyorum ve testi yapıyorum canım ama sadece 4.Gün adet bitiminden sonra 4.Gün olanda kırmızı gördüm ve bugün ki daha da açık çıktı
Erken yumurtlamis da olabilirsin kaçıncı gün başladin kaç günde bir adet oluyorsun ben mesela 30 günde bir oluyorum 7 gün sürüyor adetim hemen 8. Gün başladım hep silik cikiyordu bazı günler hafif koyulasiyordu o sıvı alımına bağlı da değişebiliyor ama pik yaptığı gün 5. Dakikaya gelmeden çift çizgi belirdi gayet net erken yumurtlamadiysan yakalarsin telaş yapma canım şayet erken yumurtladiysan bir dahaki ay hemen adet bitimi başla sıvı alımına ve aynı saatte yapmaya dikkat et yeter sadece öyle kaçırmazsin canim

X