Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

İdrarda gebelik testi yapacaktın yaptın mi

Yaptim canim idrarda pozitif cikti.

Amin cnm inş ben de yaptrdim genetik test birşey çıkmadı bendeki sorun da sadece tüplerden az geçiş olması ameliyat olmak istemiyorum doktor da hem ameliyat olmam lazım demeyince için biraz rahatladı ama tabi hamile kalırsam tekrar aynı şeyi yasarmiyim korkusu var çok fazla

Allahin izniyle bisey olmaz korkma kna emanet et sadece emanetini tasiyip bu dunyada buyutebilmesi nasip eyle diye bu 10 gun zilhicce ayinin ilk 10 gununde edilen dualar tovbeler kabul olurmus. Brlki bilirsin degerlendirin dun girdik kurbana kadar devam ediyor.

Test yaptrdin mı merak ettim sonuç ne inş iyi haberler vardir

Evet canim yaptim sonuc pozitif 196 cikti masallah ama cumartesi tekrar bakilacak tiroidi de ben oylesine istemistim takipli oldugum icin ilac kullanmama ragmen yukselmis biraz. 2.5 altina dusurmek istiyolr o yuzden cumartesi kontrol bhch ile beraber progesteron ve tsh da bakilacak.

Canım test sonucun ne oldu merak ettim seni.umarım iyi sonuclanmistir.

Sukur canim pozitif insallah devami gelir. Onceki gebeliklerimde de tutundu ama dustu hep bebeklerim. Dua edicem bol bol. Allah kabul eder insallah

Yaptim canim idrarda pozitif cikti.

Allahin izniyle bisey olmaz korkma kna emanet et sadece emanetini tasiyip bu dunyada buyutebilmesi nasip eyle diye bu 10 gun zilhicce ayinin ilk 10 gununde edilen dualar tovbeler kabul olurmus. Brlki bilirsin degerlendirin dun girdik kurbana kadar devam ediyor.

Evet canim yaptim sonuc pozitif 196 cikti masallah ama cumartesi tekrar bakilacak tiroidi de ben oylesine istemistim takipli oldugum icin ilac kullanmama ragmen yukselmis biraz. 2.5 altina dusurmek istiyolr o yuzden cumartesi kontrol bhch ile beraber progesteron ve tsh da bakilacak.

Sukur canim pozitif insallah devami gelir. Onceki gebeliklerimde de tutundu ama dustu hep bebeklerim. Dua edicem bol bol. Allah kabul eder insallah
Çok sevindim Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin ins

Çok atesim var dünkü gibi herhalde adet belirtisi ama olamadım bugün umitlenmek istemiyorum yine negatiftir sonuç diye,adete 5 gün kala erken gebelik testi yapmıştım negatifti varsa yarın yapsam çıkar mı ki

IMG_20170825_071845.jpg
IMG_20170825_071813.jpg
IMG_20170825_071813.jpg

Testine iyice baktinmi sanki çok silik çizgi var gibi yada bana öyle geldi
Baktım cnm maalesef yok gibi ama atesim dusmuyor dün geceden beri kulağım filan ağrıyor bir KBB uzmanına gidecegim.simdi gtmisken tahlil yaptırayım antibiyotik filan verir belki enfeksiyon kapmisimdir adet de olmadım belirti de yok

Progesteron iyice dusmeden adet olamiyorsunuz belki yeni yeni dusmustur. Bir kedresinde adtim 10 gun gecikti gebelik testi verdigim gun adet oldum

X