Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Merhaba arkadaşlar ben adet günü kan test yaptım negatifti sonuç fakat hala adet olmadım bugün 4. Günüm göğüslerim acayip şiş elimde ovülasyon testi var akşam denicem bende inş hamileyimdir ya

lh testlerde ovülasyonda çift çizgi çıkabilir. bu gebellik olmayabilir. Yumurtanın yumurtalıktan çıkmasıdır bu.

Merhaba arkadaşlar ben adet günü kan test yaptım negatifti sonuç fakat hala adet olmadım bugün 4. Günüm göğüslerim acayip şiş elimde ovülasyon testi var akşam denicem bende inş hamileyimdir ya
İnşallah hamilesindir ama kan testi yapmışsın hayal kırıklığına uğramanı istemem. Gebelik testindeki negatifi gördüğüm halde teste inanmadigim çok oldu.

İnşallah hamilesindir ama kan testi yapmışsın hayal kırıklığına uğramanı istemem. Gebelik testindeki negatifi gördüğüm halde teste inanmadigim çok oldu.
Bende öleyim inanmıyorum acaba yanlışlıkmı var diyorum ama yanlış olan benim düşüncelerim sanırım :) acayip karışık aklım

Bende öleyim inanmıyorum acaba yanlışlıkmı var diyorum ama yanlış olan benim düşüncelerim sanırım :) acayip karışık aklım
Aklımız hep orda çok istiyoruz. Her ay sakin beklemeye çalışıyorum bu foruma girmem bile sakin bekleyemedigimi gösteriyor. Her ay husran.

Aklımız hep orda çok istiyoruz. Her ay sakin beklemeye çalışıyorum bu foruma girmem bile sakin bekleyemedigimi gösteriyor. Her ay husran.
Aynen adet günüm yaklaşınca acaba hamilemiyim bu ay oldu bence diyip kendimi kandırıyorum inşallah en kısa sürede hayırlısıyla hamile kalıp kucağımıza almayı nasip eder Allahım ben önceden bukadar takmıyordum aslında ben bir düşük yaptım ondan sonra tamamen takıntı haline ve ne kadar çok istediğimi anladım

Bugün adet günüm yani 28.gün Henüz belirti yok Bundan dört gün önce ovulasyon testi yaptım iki cizgi aynı koyulukta çıktı Acaba gebelik var mı dedim İki gün önce yine ovulasyon testi yaptım bu sefer ikinci cizgi hiç yok Adet döneminin ortasında zaten ovulasyon testinde ikinci koyu çizgiyi görmüştüm
Bugün adetim başlayacak mı bakalım

Kızlar bugün tekrar ovulasyon testi yaptım dünden daha silikti bugün bir de ıslaklık hissettim sonra reglime iki gün var kesin regl oldum dedim ama şimdi de beyazla hafif Sarı karışımı bir akintim geliyor regli olacağım acaba bu ay da olmadı sanirim

Hayirlisi olsun kuzum. Yumurta kaliteni artirmak ici. Cok caba goster olur mu saglikli seyler ye seker hamur ii kizartma uzak dur. Esinde spermleri icin saglikli seyler yesin ozellikle ikiniz de incir ve havucu cok yiyin. Insallah bir dahaki ay poztifi olur bu ay adet olsan bile

Doktora gittim geçen ay yumurta kalitemin çok iyi olduğunu söyledi iki kez hamile kaldım ikisinde de hamileliği düşündüğüm istediğim ay hamile kalmıştım normalde çok çabuk kalıyorum ama bu sefer olmadı işte kısmet tabi

Ayni benimde oyle olmustu o yuzden tup bebek yaptirdim canim. Strestendir belki. Bi tatile gitme sansin varsa bi ay ara verip bi tatil fakan yapsan. Imkanin varsa

Ayni benimde oyle olmustu o yuzden tup bebek yaptirdim canim. Strestendir belki. Bi tatile gitme sansin varsa bi ay ara verip bi tatil fakan yapsan. Imkanin varsa
Sen kaç kere hamile kaldım benim ikisi de dış gebelik oldu hsg cektrdim tüplerden geçiş var ama istenildiği gibi değilmiş yaşadığım ildeki doktor İstanbul a gönderdi ameliyat olmam için ama istdaki doktor bir kez daha denememizi söyledi o yüzden tekrar deniyorum

Iko kere normal hamile kaldim. Ikisinde de kaybettim. Birini 3.5 ayda digerini 1.5 ayda kaybettim. Ilkinin kalbi durdu. O zaman genetik testleri yaptirmamistim. Bilmiyodum hem hipotiroidim hem de pihtilasmam varmis. Iki dusugum olduktan sonra testleri yaptirdim sonra bir de polip cikti histeroskopi ameliyatiyla cikartildi. En son tup bebek yaptirdim iste. Rabbimhayirli sonuclar nasip etsin.

Amin cnm inş ben de yaptrdim genetik test birşey çıkmadı bendeki sorun da sadece tüplerden az geçiş olması ameliyat olmak istemiyorum doktor da hem ameliyat olmam lazım demeyince için biraz rahatladı ama tabi hamile kalırsam tekrar aynı şeyi yasarmiyim korkusu var çok fazla

Test yaptrdin mı merak ettim sonuç ne inş iyi haberler vardir

Kizlar iyi akşamlar yarın regl günüm ama ben bugün yanıyorum çok atesim var avuç içlerim özellikle,reglden önce ateş basar mı ki benim daha önce byle olmamıştı hiç ya da grip filan olacağım galiba,sizde oluyor mı byle regl oncesi

Öyle olan arkadaşları biliyorum banada bazı aylar ateş basiyo.ama sen kendini daha iyi bilirsin

Canım test sonucun ne oldu merak ettim seni.umarım iyi sonuclanmistir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…