Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Adetime tahminime göre 2 gün var kızlar, bundan iki gün önce bu konuyu merak edip ovulasyon testi yaptım ve iki cizgi de aynı koyulukta çıktı Bugün yine yaptım ikinci cizgi hiç yok

Adetime tahminime göre 2 gün var kızlar, bundan iki gün önce bu konuyu merak edip ovulasyon testi yaptım ve iki cizgi de aynı koyulukta çıktı Bugün yine yaptım ikinci cizgi hiç yok
Canım aynısı bana oldu adete yakın iki çizgi ayni koyulukta ydi ertesi gün siliklesti sebebi nedir bilmem ama iki çizgi ayni koyuluktaysa kesin hamilelik için ertesi gün tekrarlamak gerekiyor.ama t çok koyuysa ozman tekrarlamana gerek yok.

aaa adetine iki günmü var pardon canım
bende koyu çıktı gebelik testinde silik çizgi çıktı
yani koyulaşması gebelik belirtisi oluyor bence

Simdi gebeliktesti yaptirmam 2 gun kaldi. Ovulasyon testini yaptim . yine ayni cikti koyulugu ne artmis ne azalmis. Sadece kan vermeye gidecegim zaman sabah idrar testi yapicam. Bir de ben gece de tuvalate kalkiyorum ya sabaha kadar bekleyemiyir ki cis

Canım beklemek zor. Hemen moralini bozma İdrar tutup sıvı alımını azaltarak yaptın dimi. İstersen testi dikkat ederek tekrar yap. Çok mu silikleşti.

Yok yok bende siliklesme yok ayni cnm test ikisi de ayni belki t biraz daha az koyu. 23 unde gebelik testi icin cagirdilar. Gitmeden sabah yapicam sadece idrarda gebelik testini...

Yok yok bende siliklesme yok ayni cnm test ikisi de ayni belki t biraz daha az koyu. 23 unde gebelik testi icin cagirdilar. Gitmeden sabah yapicam sadece idrarda gebelik testini...
Ben yanlış anladım siliklesti zannettim hatlar karıştı sanırım iyi ya hadi inşallah mutlu haberlerini bekliyorum.

İnşallah bebeğin seninledir canım
Rabbim sağlıkla kucagına almayı nasip etsin
Bu sabah tekrar ovulasyonun testi yaptım ilk dakika ikinci çizgi çıkmıyor ama beş dakika içerisinde ikinci çizgi yine çıktı ama diğer çizgi kadar köyü değil zaman geçtikçe daha da koyulaşıyor sanki neden acaba umitlenmeliyim 3 gün kaldı regle ama belirtim yok şu an agrilarim da gecti

Bu sabah tekrar ovulasyonun testi yaptım ilk dakika ikinci çizgi çıkmıyor ama beş dakika içerisinde ikinci çizgi yine çıktı ama diğer çizgi kadar köyü değil zaman geçtikçe daha da koyulaşıyor sanki neden acaba umitlenmeliyim 3 gün kaldı regle ama belirtim yok şu an agrilarim da gecti

canım benim ovu yu yaptıgımda ilk beş dakikada o kadar koyu değildi ben sonradan farkettim
bir gebelik testi yap istersen

Resim atabiliyosan at bakalım. Benimde test yapasim geldi. Ama silik çıkar daha var bu ay geç yumurtladım adetim 2 gün geç gelecek.

Simdi gebeliktesti yaptirmam 2 gun kaldi. Ovulasyon testini yaptim . yine ayni cikti koyulugu ne artmis ne azalmis. Sadece kan vermeye gidecegim zaman sabah idrar testi yapicam. Bir de ben gece de tuvalate kalkiyorum ya sabaha kadar bekleyemiyir ki cis

canım inşallah bebiş vardır gebelik testi yapsan silik bir pembe çıkar varsa bence

Yazarım mutlaka inşallah vardı bebiş. o zaman bu teori iyice güçlenmiş oluyo baya çok örneği var çünkü.

evet canım ben de o başlıkları takip ediyordum
elimde bayagı ovu testi kalmıştı biraz daha bekleyim yapayım diyordum
dayanamadım yaptım gerçekten dogru çıktı

X