Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Cnm yök daha önce çok kullandım laboquickte aldım ben bunu hemen aldım cunku akintim vardi eczaneye gittim teyitlemem lazimdj ordan siparis versem 2 gunde geliyo

Adetime 9 gün var acaba ovulosyon testi yapsam cikarmi?
9 gün kala ben yaptım.çok silik cikti. Başkası yapsa derimki çok erken hamile olsanda çıkmaz. Bunu bile bile yaptım dayanamadim. O yüzden sen bilirsin ama ben yapsamda çok erken bekle

9 gün kala ben yaptım.çok silik cikti. Başkası yapsa derimki çok erken hamile olsanda çıkmaz. Bunu bile bile yaptım dayanamadim. O yüzden sen bilirsin ama ben yapsamda çok erken bekle
Bencede daha cok erken iliskiden 1 hafta gecti zaten daha. Ama insan dayanamıuor iste :)kan versem cikar aslinda

Kizlaar bisey sorucam simdi hastaneye cocuk icin gittigimizde ilk ne yapiyolar yani ultrasonlami bakiloyo, vajinal mi bakiliyo . Biraz korkuyorumda bilgi verir misiniz ?

Kizlaar bisey sorucam simdi hastaneye cocuk icin gittigimizde ilk ne yapiyolar yani ultrasonlami bakiloyo, vajinal mi bakiliyo . Biraz korkuyorumda bilgi verir misiniz ?
Canim adetinin ücüncü günü gidiyosun hormon tahlili yapiliyo sabahtan git bence ögleden sonrada sonuclarini alirsin kistin vs varmi diye vajinal muayne ediyo ona göre hap falan verir. Esinde gitsin en kisa zamanda ve bence eger hormon vs normalsa rahim filmi iste cünkü eger tüplerin vs tikaliysa hic bosuna hormon yükletip bozma düzenini

Kızlar ben adetime 8 gün kala mantar oldum ama hafif düzeyde fitil kullandım. Adetime 6 gün kala adet oldum sandım şaşırdım. Sonra kesildi acaba Enfeksiyon dan mi oldum bu konuda bilgisi olan varmı.

Canim coook tesekkur ederim cok aciklayici olmus Allah razi olsun senden :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…