Ovulasyon Testleri Gebeliği Öğrenmek İçin Kullanılabilir mi?

Canım az önce gebelik yaptım negatif çiktı.Ovulasyon yaptım yine koyu çıktı.Kanda daha mı erken belli olur idrar da miacaba??18 ile 20 haziran regl aralığım.Az onceki ovulasyon testim de bu
İdrar testi için erken davrandin.kanda baktırsan kesin sonuç alirsin ilk önce kanda çıkar sonra idrara geçer. Ovulasyon testine gelince çok silik değil benim daha silik oluyodu bu zamanlar. Ama belki kişiden kişiye değişir. Yani testine bakınca acaba mi diyor insan. T tam koyu çıksa zaten sorun.bu teste bakıp kesin hamilesin diyemiyorum inşallah daha koyulasir adetin yaklaştıkça.

İdrar testi için erken davrandin.kanda baktırsan kesin sonuç alirsin ilk önce kanda çıkar sonra idrara geçer. Ovulasyon testine gelince çok silik değil benim daha silik oluyodu bu zamanlar. Ama belki kişiden kişiye değişir. Yani testine bakınca acaba mi diyor insan. T tam koyu çıksa zaten sorun.bu teste bakıp kesin hamilesin diyemiyorum inşallah daha koyulasir adetin yaklaştıkça.
T koyu çıksa sorun değil demek istedim ozman hamilelik Şansın yüksek olurdu

şansın oldukça yüksek...Koyu cizgiden 24 ila 36 saat icinde yumurta çatliyor zaten.Bu akşamı mutlaka değerlendir:halay::halay::halay:
Ben denedim ilk defa fakat cok yatamadim yatakta 10 dk felan yatmisimdir esim zaten istemiyordu git hemen banyo yap diyor :KK70: yapmadim hemen ama ayaga kalktim. zaten o sirada giden gitmistir dimi

Ben denedim ilk defa fakat cok yatamadim yatakta 10 dk felan yatmisimdir esim zaten istemiyordu git hemen banyo yap diyor :KK70: yapmadim hemen ama ayaga kalktim. zaten o sirada giden gitmistir dimi
Bebiş istenmez mi yaa:kızgın:Umarım sen galip gelirsin....Hayırlısı ise olsun inşallahhh...:anneadayı:

Merhaba arkadaşlar ben üç aydır ovulasyon testi kullanıyorum ve artık öğrendim nasıl bit işleyiş olduğunu vücudumda...en son 1 haziranda çift çizgiyi gördüm ve değerlendirdik sonra da silikleşti ikinci çizgi...Dün beklenen regl gelmedi...Ben de hem ovu testi hem de idrar testi yaptım...ovu testini atıyorum resim...gebelik testi negatif

Ekliyorum resmi unuttum kusura bakmayın

Eklentiler

• Screenshot_20170617-152618.png
    Screenshot_20170617-152618.png
    169,9 KB · Görüntüleme: 106
Selam kızlar.benim adet günüm yarın.bugünkü ovulasyon testim böyle.her zamanki adet belirtilerim var su an.sadece iki gun önce koyu kahve akıntı olurdu henüz o olmadi.bugün cok cok açık sütlü kahve renginde kremsi bi akıntı oldu.jer adet oncesi baş agrim olurdu oda olmadi.umudum yok ama hayırlısı bakalım
P_20170619_112039_1.jpg

Selam kızlar.benim adet günüm yarın.bugünkü ovulasyon testim böyle.her zamanki adet belirtilerim var su an.sadece iki gun önce koyu kahve akıntı olurdu henüz o olmadi.bugün cok cok açık sütlü kahve renginde kremsi bi akıntı oldu.jer adet oncesi baş agrim olurdu oda olmadi.umudum yok ama hayırlısı bakalımEki Görüntüle 2010908
Testin koyuya yakin çıkmış bence suphelenmekte haklısın.normalde daha silik çıkıyor bende öyle mesela daha silik. Aslında gebelik testi yapsan çıkabilir yarın adet günün

Testin koyuya yakin çıkmış bence suphelenmekte haklısın.normalde daha silik çıkıyor bende öyle mesela daha silik. Aslında gebelik testi yapsan çıkabilir yarın adet günün
iki üç gün önceki yaptıklarım daha silikti.ilk 10 dakika tam belirgin değildi.5-10 dk sonra böyle oldu.bugünde bi geçsinde.eger akıntım akşama dogru koyulaşır kahveye dönerse yarın kesin olurum.ama değişmezse yarın sabah ilk idrarla test yaparim

Kızlar tekrar merhaba.bu saat oldu hala bende bisey yok.tuvalete gittim adet akintimda yok baska bi akintida yok.normalde adet öncesi kahverengi kana yakın bi akinti olurdu adet günüm gelincede adetim baslardi.oda yok.gününü yanlış hesapladım desem,normalde 28 gunde oluyorum.2 aydir 27 günde oldum.ben gene 28.güne göre hesapladim.bugün 27.günüm..şimdi ben biraz meraklandım.sabahi beklemesem aksam yapsam testi belli olurmu.yoksa sabah ilk idrarlami yapsam bilemedim.tabi yarın adet olmazsam

Kızlar tekrar merhaba.bu saat oldu hala bende bisey yok.tuvalete gittim adet akintimda yok baska bi akintida yok.normalde adet öncesi kahverengi kana yakın bi akinti olurdu adet günüm gelincede adetim baslardi.oda yok.gününü yanlış hesapladım desem,normalde 28 gunde oluyorum.2 aydir 27 günde oldum.ben gene 28.güne göre hesapladim.bugün 27.günüm..şimdi ben biraz meraklandım.sabahi beklemesem aksam yapsam testi belli olurmu.yoksa sabah ilk idrarlami yapsam bilemedim.tabi yarın adet olmazsam
Elinde testin varsa senin gibi meraklansam yaparım bugün.negatif çıkarsa yarın sabahda yaparım. Sen böyle söyledikce bende merak ediyorum.yap gitsin.

Elinde testin varsa senin gibi meraklansam yaparım bugün.negatif çıkarsa yarın sabahda yaparım. Sen böyle söyledikce bende merak ediyorum.yap gitsin.
canım su an işteyim.evde bi normal bide hassas testim var.gidince önce normali yapayım o zaman.cok heyecan yaptım.adet olacakmışım gibi o gıcık adet agrisida var hafiften ama daha bisey yok.yarında eşimle tanışma yıldönümümüz.bebeğimiz gelse ne güzel bir hediye olur bize.

X